Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın Erkan Abi........

Günaydın Takım.............
  • Çünaydin Erkan abi......

Çünaydin Hamza.....

BLUEMAGICWOLF@

Yanlış hesap yapıyorsun.
    Araç ışığı yandıgında dizellerde Depoda 7 litre mazot kalıyor. sende 38 litre mazot alıp yine ışık yanasıya kadar gidersen 542 km gitmiş olursun...

Erkan abii....

Dün hamzanın arabaya bindim. Aman Allahım dedim ya Benim araba kamyon onunkisi taksi.
    Hiçmi ses gelmez nedir bu falken. Eyer lastikden ise hemen almamız lazım bundan yok değilse şimdi nasıl uğraşıcagız amortisördenmi bizim ses kafalardanmı

• GÜNCEL..............
  • ya arkadaşlar size gücendim teessüf ederim yani....

tesisat taktık dedik o kadar hevesli hevesli biriniz bi hayırlı olsun bilem demedi ya

• quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

arkadaşlar merhaba...

bugün tesisatı taktırdım ancak gelebildim.. valla özlemişim kalitelli sesi yauvff

Hamzacım kulakların çınlasın

ooooo abı kusura bakma yaa aslında benım aklımda ıdı arada kaynamıs nasıl olduysa cok ozur abı.gule gule kullan abı bızde dınlemek ısterız sesı

• saolasın Hamzacım şaka yaptım canım tabi ilk fırsatta dinleriz fena olmadı..sen ne zaman takmayı düşünüyon
  • valla bılmıyorum kı abı yaa daha karar vermedım bırtane anfı almam lazım.bende mıd anfısı yok su anda durumda yok zaten askıda yanı sımdılık
  • Vallahi doğru diyorsun abi şimdi söyleriz sonra söyleriz derken atladık eşşeklik ettik
    Çoooook Hayırlı olsun en kısa zamanda bir film izleyelim arabanda abi
  • tamam 3 maymun filmini izleticem size
  • quote:

tamam 3 maymun filmini izleticem size

o ne yaww.

yaa kardesım modıfıye konusmayın su forumda yaa modıfıye forumumu burası hasta etmeyın adamı yaa

• hakikatten ya nerde arabalarının orjinalliğini bozan adam varsa burda toplanmış

olmazki kardeşim
  • quote:

hakikatten ya nerde arabalarının orjinalliğini bozan adam varsa burda toplanmış

olmazki kardeşim

hayret bırsey yaa sankı fabrıkanın kafası calısmıyordu sızın kadar onlar yapamadı bunları demı arabalara rahat bırakın su arabaları yaa

bu arada arabamı cok sevmeye basladım jantlardan sonra dun hepsı buradadan cbs cıla aldım yenı cıkmıs sılıkonlu degıl teflonlu pazar gunu bı gusel cılada yapayımda sokaklarda tur atayım apachı hesabı

• tabii buldun sessiz arabayı oyna dur şimdi orasıyla burasıyla
  • Hayırlı olsun Erkan abi tesisat. Bizde arabayı satmaktan vazgeçtik şimdilik. Fiyatlar bayağı düştü 2.el de.
  • saolasın abicim..bu zamanda araba falan satılmaz bende nikah kıydım benimkiyle zaten
  • tmm da kardeş şimdi ben uzun yolda da denedim arabayı yarım depoyla 335 km lik yolu gelemedim 211. inci km de ışık yandı gittim bi daha yakıt aldım ölee fazla hızlı da gelmedim 110-120 ile geldim şimdi bu normal mi lütfen yardımcı olun olmazsa yarın arabayı servise götüreceğim bu arada arabanın 40000 km lik bakımını yaptıracam 300 tl istedi fiyat nasıl?
  • Fiyat konusunda bişey diyemeyeceğim fakat fabrika verileri 70 km/h ile ölçülüyor. Ama yinede biraz fazla galiba sizin yakıt sarfiyatı. Servise bi danışmanızda fayda vardır diye düşünüyorum.
  • erkan abi tesisat hayırlı olsun bende istiyorum ama babam ne o yürüyen disco deyip vazgeçiyo
  • ulaş kardeş sen ne diyorsun benim araç normal mi yoksa götüreyim mi servise
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.