Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mali benım bı abı var ona ulasmaya calısıyorum lastık ısıyle ugrasıyor onun ıcın beklıyorum haa yanlıs anlama sallamıyorum telını bulamadım msn acsın dıye beklıyorum ulasınca hemen sana haber verırım merak etme ok
  • Yok be abi neden salladığını düşüneyim ki. Hem bu arada yeni yeni şeyler öğreniyorum.

Mesela Nokian yabancı ve yerli forumlarda baya seviliyormuş.

http://www.e-lastikjant.com/?mgz=11&urunid=1094 (fena değil)
    http://www.e-lastikjant.com/?mgz=11&urunid=1095(çok iyi)
    http://www.e-lastikjant.com/?mgz=11&urunid=1275 (Ne diyelim pilot işte)
    http://www.e-lastikjant.com/?mgz=11&urunid=962 (Lassa impetus revo)

Dikkat: Sayfaları firefox ile değil internet explorer ile açın. Resimler vs. çıkmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 6 Nisan 2009; 12:38:43 >

• Bende lastik alacam.
    Bu nokian ı çok yerde okudum övüyorlar.
    Bende LASSA IMPETUS düşünüyorum. Yol yardımı falan var ya cazip geliyor. Ne dersiniz. 1 takım lastikte İmpetus ile nokian arasında 100 tl falan aralıyor yaklaşık olarak internetten gördüğüm rakamlara göre.

Toplu bir alış mı yapsak 4-5 takım daha ucuza gelir belki.
  • Eski bir admire kullanıcısı ve hayranı olarak birkaç fotoda benden.

• @djkarakan,
    güzelmiş dostum
    ama şu an başka arabaya biniyosun galiba...

takım günaydın

yahu bizim sayfalar birden arttmış gibime geldi benimmitoz bölünme olmuş galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaerkan -- 7 Nisan 2009; 10:18:59 >
  • Kesinlikle artmış sayfa sayımız. Dün formatladım çünkü PC'yi 30'lu birşeydi. Bende bir terslik var ama nedir diyordum.

Günaydın kardeşler...
  • 10 sayfa kıyak geçmişler bize Mali
  • quote:

Orjinalden alıntı: djkarakan

Eski bir admire kullanıcısı ve hayranı olarak birkaç fotoda benden.

koltukları derimi yaa:) süper olmuş:)

• Deri koltuklar terletmez mi yumuşak yerlerimizi...

Dün iyice lastikçileri gezdim. Nokian'da fren mesafesi problemi var vazgeç dediler.

Hepsi de Good Year GT3'ü çok övdüler. 185x60R14 modeli yokmuş. 185X65R14 olanı bizim araçlarda kullanılıyormuş ve performans isteyenler hariç herkes tarafından mükemmel deniliyormuş.

Lassa Impetus REVO konusunda da komik oldu. Hepsi de çok iyi bir lastik ama pahalı diyor. Diyorum ki "3 alınca 1 bedavası varmış" yok diyorlar öyle bir kampanya. Ulaş nerden aldın sen ya o fiyata. İnanmıyorlar lastikçiler.

Michelin Energy için de 185x60R14 için 130 TL; 185X65R14 için de 110 TL istediler. Michelin bayisi de şiddetle 185x65R14 al dedi.

Bilmeyen arkadaşlara not: 185 Lastiğin genişliği (eni), 65 kalınlığı (Janttan yere olan mesafe), 14'de jant ölçüsü oluyor.

• orjinalliği bozulmuş ama....
  • GT3 ün olmaması çok kötü ya..hakikatten çok güzel bir lastik üzüldüm doğrusu..
    Mali ölçü açıklamalarına şunuda ben ekliyim;

180*60*14 teki 60 olan yanak ölçüsü 180 olan genişliğe % olarak oranını ifade ediyor
  • bu deri koltuklar çok kötü bencede hele yazın yumuşak yerleri oturana kadar alıştırmak gerekiyor
    hatta uyarı yazıları falan koymak gerekir DİKKAT YANABİLİR diye
  • Ulaş nerdesin be abi...

Ya ben şimdi 14" arabama lastikçilerin önerdiğine göre 185x65R14 takmalıymışım.
    Ulaş'ın önerdiğine göre de 185x60R14 takmalıymışım. Lastikçiler buna da iyidir diyorlar.

Ama şehiriçi kullanacağım için 185X65R14 daha mantıklı geliyor. Hem 1 cm kadar yükseltiyor arabayı ama tabiri caizse yola yapışmasını azaltıyor.

Hamza'dan da ses yok bugün.
  • merhaba arkadaş cümleten hepinize gunaydın
    İşlerin yoğunluğundan dolayı forma giremedim, nasılsınız ne var ne yok hamza kardeş yine jantları değiştirmişin bize hayırlı olsun demek düşer allah hayırlı kullanmak nasıp etsin..dun akşam bende arabanın tanbonu taktım hemen sabah sanaiye koştum hallettim ama tamponları boyamak artık farz oldu cunku her tarafda cızıkler var bir an önce boyatmak lazım....
  • selam takım

sagol rahmı abı

mali bir iki yerden fiyat aldim ama oyle cok barız bı far yok senın aldıgın fıyatlarla 5-10 lıra fark edıyor mıchelın bayılerı bıraz tok oldukları ıcın hıc tavız vermıyorlar onun ıcın bı cazıplıgı yok yanı benım sormamın kusura bakma elımden gelen budur keske ucuz bulsaydık
  • @esen38
    Geçmiş olsun abicim. Arabanın çirkin görünmesi hoş olmuyor. Boyanması da para demek. :(

Hamza valla dediğin gibi çok ufak fiyat oynamaları oluyor. Ancak kampanyaları yakalamak lazım.
    Misal Ulaş'ın bahsettiği Lassa'nın Impetus REVO'sunun 4 al 3 öde kampanyası 31 Mart'ta bitmiş.

Bulabilsem bir tane kampanyaya devam edebilecek firma atlardım da. Birazdan araştıracağım.

Son olarak da Nokian hakkında konuşayım. Adamların ekonomik dedikleri ucuz modelleri güzel değilmiş. Tanesinde 30-40 TL yüksek olan Normal modelleri mükemmel diyorlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

bu deri koltuklar çok kötü bencede hele yazın yumuşak yerleri oturana kadar alıştırmak gerekiyor

Deri koltuğun terletmesi veya üşütmesi birazda kullanılan derinin kalitesi ile alakalı,kışın biraz soğuk oluyordu o kadar.
    Şu an 307 kullanıyorum ısıtmalı deri koltukları var kışın problem olmuyor,yazın nasıl olacak bilemiyorum.Ama aracımdan memnundum direksiyon yumuşaklığı,vites geçişleri yol tutuşu hoşuma gidiyordu.Abimin arabaya ihtiyacı vardı o yüzden ona verdim,ben çok titiz bakarım aracıma Allah'tan yabancı birine gitmedi.

• 2 Gündür müdahil olamadım arkadaşlar...

Mali evet malesef benim söylediğim kampanya geçen hafta bitmiş
    Hamza abicim sende artık bakmıyorsun telefonlarına

Lastik havalarıyla alakalı fabrikayı aradım. Saat 11 den itibaren 4-5 sefer saat 2 ye kadar konuştuk adamlarla
    sonuç itibariyle kaç psi hava basılacağı konusunda onların soyledıgıne göre son nokta....
    Lastik yere basıtığı alan 15cm olacak. 15cm bastığındaki hava kaç ise önerilende o...
  • Ulaşçım çok izafi bir öneri olmuş bu yavff
  • üstadım kışın bir sorun yok ısıtmalı oldukları için ama yazın heleki birde araç güneşin altında kalmışsa ve döşeme siyahsa aynen dediğim gibi bir durum kaçınılmaz..tecrübelerimle sabittir
    quote:

Orjinalden alıntı: djkarakan

quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

bu deri koltuklar çok kötü bencede hele yazın yumuşak yerleri oturana kadar alıştırmak gerekiyor

Deri koltuğun terletmesi veya üşütmesi birazda kullanılan derinin kalitesi ile alakalı,kışın biraz soğuk oluyordu o kadar.
    Şu an 307 kullanıyorum ısıtmalı deri koltukları var kışın problem olmuyor,yazın nasıl olacak bilemiyorum.Ama aracımdan memnundum direksiyon yumuşaklığı,vites geçişleri yol tutuşu hoşuma gidiyordu.Abimin arabaya ihtiyacı vardı o yüzden ona verdim,ben çok titiz bakarım aracıma Allah'tan yabancı birine gitmedi.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.