Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: [cLone]::

bu arada anten sordum, motorsuz sade mil + montaj 40 YTL dedi. biraz fazla geldi bana. oyle saniyorumki yedek parcacilardan daha ucuza temin etme sansimiz var.

OZAN ANTENI SORDUM SENIN ICIN PARCACIYA 20 YTL DIYOR SADECE CUBUGA KENDIN TAKABILIRSEN 20 YTL CEBINDE KALIR.TAHMIN EDIYORUM COK BASIT BIRSEYDIR TAKMAK
  • bugun biraz kurcaladim, icine girmeyen son parcayi tamamen iceriye soktum, normal bir sekilde girip cikiyor, sadece son parca iceriye gomulu kaldi.
    zaten radyoyuda hic kullanmiyorum, varsin boyle kalsin.

fiyat sordugun icin ayrica tesekkur ederim, aklimda bulunsun.

bu arada 40 bin bakim fiyatlarida bana abarti geldi. internetten baktim tum filtreler 7-10 ytl arasi degisiyor. 4 filtreden 40 kagit, motor yagida 40 lira olsa 80, el emegide olsun 20 eder 100. bu kadar para nereye gidiyor. sirf aracin gecmisine bakmak icin servise gidecektim, bu gidisle 40 bin bakimini kendim yapacagim.
  • NASIL YANI RADYO DINLEMIYORMUSUN ARABADA

BENCE GARANTI FALAN GIBI BI DURUMUN YOKSA EGER COK ONEMLI BI PROBLEMINIZDE YOKSA COK ELEKTRONIK BI KONU OLURSA ALLAH GOSTERMESIN O ZAMAN GIDERSIN SERVISE.BUNUN DISNDA BENCE KESINLIKLE UZAK DURUN COK GEREKSIZ SERVİSLER.COK GUSEL SERVISTEN DAHA IYI IS YAPAN VE YARI YARI YA YAPAN YERLER VAR.HAA HER YERE DE ELLETTIRME ARABANI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 21 Kasım 2008; 19:37:51 >
  • valla abi cok kaliteli bir cd calarim var ama radyo devresi yanmis, cizirtili cekiyor. yaptiracam derken, cd ler bana yeter oldu. hic radyoyu aramiyorum. hatta anten motorunun fisini cekmeyi bile dusunuyorum. bosu bosuna cikmasin. ama yinede anteni degistirecegim.

servise gitmek istememin sebebi araci genel bir kontrolden gecirtmek. sanirim degisimlerin haricinde genel bir kontrol yapiyorlar, yapsinlar bakalim ne olacak diye merak ediyorum. zaten telefonda sordum aracin gecmisini, bakimlari eksiksiz yapilmis, enson 30 bine girmis. buji, benzin filtresi degismis.

tanidik yer var, iyi is cikariyorlar. olmadi onlara gotururum.
  • bide ben onceki arabamdan alismisim, deri direksiyon ve vites topuzuna bu bana cok basit gorunuyor. rengide gri.

bir ara deri vites topuzu icin fiyat almistim 50 YTL demislerdi. yalniz admire icin aksesuar yokmus era ninkini soyledi. sanirim eralarda geri 1 in yaninda. dolayisiyla bizimkilere uyumsuz. piyasada satilan vites topuzlarida cöp gibi birsey, 100 YTL ye kadar topuz var 5 YTL ye verse almam.

servis eranin direksiyonuda admire ye olmaz dedi. bana orjinal ve kaliteli birsey lazim. elentranin vites topuzu nasil birsey acaba.

beni rahatsiz eden bir durumda korna. ayiptir soylemesi motorsiklet kornasi gibi. valla cogu zaman basmiyorum.
    en kisa zamanda bana birde tok bir korna lazim.

bu konuda bir fikri olan varmi.

bu da benim eski canavarim
    http://img227.imageshack.us/img227/2218/jf228ou7.jpg

• Merhaba, dün hiç uğrayamadım foruma. Yeni başlığımız süper gidiyo.

bende megane 1 le admire ler arasında gidip geliyorum ama hayırlısı bakalım....
  • Arkadaşlar bi gösterge camı satan tanıdıgınız falan var mı yaa, ben arıyorum kaç zamandır yok piyasada hiç
  • hic arasinda gidip gelme. bende almadan once megane 1 ve almisken en full olanini alacaktim. birtane rxt buldum, yol bilgisayari, hava yastigi, abs var guzel derken 4 cam otomatigini gordukten sonra resmen araba bana itici gelmeye basladi.

daha sonra megane den dusuk segmentte olan accentin icine bindim, masallahi var. 4 cam otomatik dugmesi hemen elinin altinda. ozellikleri iyi, parcasi uygun, derken admire aldim.

kesinlikle memnunum. meganenin tek ama tek artisi bagaji. bagajida komple kasasi da renaultun olsun.

bende 2005 1.6 16v admire var.
    yol bilgisayarinda:
    -benzinle gidecegi yol
    -100 km ortalama yaktigi litre
    -sicaklik derecesi

muhakkak admirenin icine binin oyle kiyas yapin.
    tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ice_crashed

Arkadaşlar bi gösterge camı satan tanıdıgınız falan var mı yaa, ben arıyorum kaç zamandır yok piyasada hiç

GUNAYDIN ARKADASLAR.ice_crashed KARDES KUSURA BAKMA YAA CAMI SORACAM DEDIM AMA SORAMADIM AMA EN KISA ZAMANDA SORMAYA CALISACAGIM SON BIR KAC GUBDUR BIRAZ YOGUNUM FIRSAT BULAMADIM
  • OZAN SENIN ISTEDIGIN RESIMLERI CEKTIM EKLIYORUM EGER ISINI GORMUYORSA SOYLE TEKRAR CEKERIM

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü

• kardes cewabın için tesekkür ederim aynı özellik ler accentin diğer 1.3 we 1.5 olanlarında warmı acaba??...

diğer arkadaslarında tawsiyelerini bekliyorum....
    quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

hic arasinda gidip gelme. bende almadan once megane 1 ve almisken en full olanini alacaktim. birtane rxt buldum, yol bilgisayari, hava yastigi, abs var guzel derken 4 cam otomatigini gordukten sonra resmen araba bana itici gelmeye basladi.

daha sonra megane den dusuk segmentte olan accentin icine bindim, masallahi var. 4 cam otomatik dugmesi hemen elinin altinda. ozellikleri iyi, parcasi uygun, derken admire aldim.

kesinlikle memnunum. meganenin tek ama tek artisi bagaji. bagajida komple kasasi da renaultun olsun.

bende 2005 1.6 16v admire var.
    yol bilgisayarinda:
    -benzinle gidecegi yol
    -100 km ortalama yaktigi litre
    -sicaklik derecesi

muhakkak admirenin icine binin oyle kiyas yapin.
    tavsiye ederim.

• takım nerdesınız yaa c.tesı gunu okul yok bırsey ne gelen var gıden
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

takım nerdesınız yaa c.tesı gunu okul yok bırsey ne gelen var gıden

Dersaneden geldikten sonra uyuyup kalmışım. Hamza abi logo iptalinin ve APP plakanın herhangi bir cezası var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: chelick

quote:

Dersaneden geldikten sonra uyuyup kalmışım. Hamza abi logo iptalinin ve APP plakanın herhangi bir cezası var mı?

logo ıptalının yok ama app plakanın var sahtecılık.sebep muhursuz trafıkten onaysız plaka ıle gezıyorsun dıye.muhur bastırman sansın mılyonda 1 trafık subelerı basmıyor muhur bu plakayı bız basmadık dıye

• quote:

quote:

quote:

logo ıptalının yok ama app plakanın var sahtecılık.sebep muhursuz trafıkten onaysız plaka ıle gezıyorsun dıye.muhur bastırman sansın mılyonda 1 trafık subelerı basmıyor muhur bu plakayı bız basmadık dıye

Teşekkür ederim. Hamza abi sen İstanbulun neresindesin?

• quote:

quote:

gazıosmanpasa sultancıftlıgı

Bende Gazi Mahallesindeyim. Yakınmışız bayağı.
  • quote:

quote:

quote:

gazıosmanpasa sultancıftlıgı

Bende Gazi Mahallesindeyim. Yakınmışız bayağı.

evet bayagı bı yakınız enes kardesım
  • aslında bende çok uzak sayılmam ( mersin )
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.