Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cmert
    selamlar,
    babamla ortak kullandığımız 2006 model 90.000km 1.5 dci buz gri aracımızla aranıza katılmaktan mutluluk duyarız

sizde aramiza hosgeldiniz.
    hangi ilde oldugunuzuda soylerseniz listeye ekleyelim.

bu arada bir hatirlatma, hyundai dizeller CRDI olarak adlandirilir.
    sanirim diliniz surstu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esen38
    bır kac eksigim var halleder halletmez resim koyacagım ben arabayı kapı kollarını yan siyah olana cıtaları ve aynaları arabanın rengine boyattım spoyler aldım onu da taktırayım resimleri koyacagım ayrıcaben tekirdag/çoluda ikamet etmekteyim

ne tur spoyler aldiniz merak ettim. montaj sonrasi fotograflarini muhakkak bekliyoruz.

ayrica il bilginizide ekledim.
  • quote:

bır kac eksigim var halleder halletmez resim koyacagım ben arabayı kapı kollarını yan siyah olana cıtaları ve aynaları arabanın rengine boyattım spoyler aldım onu da taktırayım resimleri koyacagım ayrıcaben tekirdag/çoluda ikamet etmekteyim

yaptıklarınız hayırlı olsun kapı kollarını cıtaları v.s bende boyatmayı dusunuyorum.spoiler ıcınde fıyat tedarık konusunda bılgı verırsenız bende almayı dusunuyorum tabıkı sizin resımlerı gordukten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 18 Kasım 2008; 23:53:29 >
  • Hamza Bey araciniz cok guzel olmus. tek eksik citalar, onlarda boyandimi daha iyi gosterir kendini.
     »» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü

Sizden bir ricam olacak ilk sayfaya eklediginiz fotograflari silip, komple 2. sayfada yeni mesaj olarak yollayabilirmisiniz.
    zira ilk sayfada yeterince fotograf oldugundan acilis suresini etkiliyor ve bizim icin en onemli sayfada ilk sayfa oldugu icin, yeni uyelerimiz ilk ziyaretlerinde birazdaha cabuk ulassinlar. beni mazur, gorun, kirmiyacaginizi umuyorum.

ayrica gelelim araca yaptiklariniza.

arka logo iptalleri yerinde olmus. cok guzel gorunuyor. peki altta kalan izleri ne yaptiniz. tamamen cikarabildinizmi yoksa yinede belli oluyor mu.

jant lastik cok guzel olmus. sanirim 2. el olarak temin etmissiniz, masrafida fazla cikmamistir. ayri bir hava katmis.

nikelaj egsoz da fena degil. sizin zevkiniz, birsey diyemeyiz ama guzel gorunuyor. peki tamponu hafif oydurdunuzmu yoksa direk kaynattirdiniz mi.
    bide arkadan cekmis oldugunuz gotografi birazdaha asagidan cekebilirmisiniz. zira bizim son susturucular biraz davul gibi ve arkadan pekte hos olmayan goruntusu var. nikelajdan sonraki goruntusunu merak ettim.

birde son olarak space marka muz tipi silecek aldim. cok kaliteli geldi bana. gerekli gereksiz birsuru baglanti aparati vardi, universal olmasi sebebiyle. montajdan sonra sanki baglanti yerindeki plastik bana kalin gibi geldi. icerden baglanti yeri dikkat cekiyor sanki. sizde durum nasil.
    ben cekebilirsem bir fotograf cekip gosteririm, sizde disardan ve icerden fotograf cekerseniz sevinirim.

• kulübünjüz hayırlı olsun arakdaşlar

iyi forumlar

iyi akşamlar hepinize

KUŞ SERİSİ KULÜBÜ

-EgeLi-
  • tesekkur ederiz egeli kardes sagol.
  • quote:

Maliyet nedir acaba? Birde servistemi yaptırdınız bu işlemleri?
    _________
    @-EgeLi- Teşekkürler
  • cdi ... klavyem sürçmüş, eski alışkanlık bi yerde
    yer: istanbul avrupa yakası

quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::
    sizde aramiza hosgeldiniz.
    hangi ilde oldugunuzuda soylerseniz listeye ekleyelim.

bu arada bir hatirlatma, hyundai dizeller CRDI olarak adlandirilir.
    sanirim diliniz surstu.

bu arada bizim aracın resmi... şu an için sizler kadar araçla ilgilenemiyorum.benzinini koyar basar giderim, yağına suyuna kaışmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmert -- 18 Kasım 2008; 20:56:54 >

• bilgilerinizi guncelledim.

bu arada araciniz guzel gorunuyor.
  • saolun ben trabzondayım, herkese iyi forumlar

bu arada buradaki hyundai servisinin fazla uyanık olduğunu söylemeden geçmiyim, diğer iller nasıl bilmiyorum.

bakımları özel serviste yaptıranlar ne kadara çıkıyorlar? benim araç henüz 30binde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwer -- 18 Kasım 2008; 22:44:50 >
  • Trabzon bilgileriniz arasina eklenmistir.

iyi forumlar.
  • ARKADASLAR ARABAMIN YENI RESIMLERI GELIYOR ARKADAKI HYUNDAİ ACCENT YAZILARINI SOKTUM EKSOZ KAFASI TAKTIRDIM LASTIKLERI JANTLARI 14 YAPTIM BAKIN BAKALIM NASIL OLMUS YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 18 Kasım 2008; 23:55:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: -EgeLi-

kulübünjüz hayırlı olsun arakdaşlar

iyi forumlar

iyi akşamlar hepinize

KUŞ SERİSİ KULÜBÜ

-EgeLi-

EYVALLAH ZAFER KARDESIM SAGOLASIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

Hamza Bey araciniz cok guzel olmus. tek eksik citalar, onlarda boyandimi daha iyi gosterir kendini.

Sizden bir ricam olacak ilk sayfaya eklediginiz fotograflari silip, komple 2. sayfada yeni mesaj olarak yollayabilirmisiniz.
    zira ilk sayfada yeterince fotograf oldugundan acilis suresini etkiliyor ve bizim icin en onemli sayfada ilk sayfa oldugu icin, yeni uyelerimiz ilk ziyaretlerinde birazdaha cabuk ulassinlar. beni mazur, gorun, kirmiyacaginizi umuyorum.

ayrica gelelim araca yaptiklariniza.

arka logo iptalleri yerinde olmus. cok guzel gorunuyor. peki altta kalan izleri ne yaptiniz. tamamen cikarabildinizmi yoksa yinede belli oluyor mu.

jant lastik cok guzel olmus. sanirim 2. el olarak temin etmissiniz, masrafida fazla cikmamistir. ayri bir hava katmis.

nikelaj egsoz da fena degil. sizin zevkiniz, birsey diyemeyiz ama guzel gorunuyor. peki tamponu hafif oydurdunuzmu yoksa direk kaynattirdiniz mi.
    bide arkadan cekmis oldugunuz gotografi birazdaha asagidan cekebilirmisiniz. zira bizim son susturucular biraz davul gibi ve arkadan pekte hos olmayan goruntusu var. nikelajdan sonraki goruntusunu merak ettim.

birde son olarak space marka muz tipi silecek aldim. cok kaliteli geldi bana. gerekli gereksiz birsuru baglanti aparati vardi, universal olmasi sebebiyle. montajdan sonra sanki baglanti yerindeki plastik bana kalin gibi geldi. icerden baglanti yeri dikkat cekiyor sanki. sizde durum nasil.
    ben cekebilirsem bir fotograf cekip gosteririm, sizde disardan ve icerden fotograf cekerseniz sevinirim.

ONCELIKLE TSK EDERIM OZAN KARDES.YARIN BUYUK IHTIMALLE BOYA ISLEMLERINE BASLIYORUM ARKADASI KAFAYA ALMAYA CALISIYORUM BOYACI OLUYOR KENDISI.

RESIM ISINI HALLETTIM HIC PROBLEM DEGIL.

ARKA LOGO IPTALI OZELLIKLE EKSOZ KAFASINI TAKTIRDIGIM ICIN YAPTIM YOKSA YAPMAYACAKTIM AMA GUSEL OLDU EVET.ALTTA KALAN IZLER BANTLARINI TINERLE YUMUSATIP BOYA YA ZARAR VERMEDEN BI SEKILDE HALLETDIM BAYAGI BI UGRASTIRDI AMA CIFT TARAFLI BANT BAYAGI BI KALITELI IMIS BOYA RENGINE GELINCE YAZILARI SOKTUGUM HALDE HALA YAZI VARMIS GIBI GORUNUYORDU BUNUDA PASTA YAPARAK KAYBETTIM UZERINEDE GUSEL BI CILA CEKTIM BAHANE ILE BAGAJI KOMPLE CILALADIM.SONUC HIC BI IZ KALMADI.

EVET JANT VE LASTIKLERI 2.EL OLARAK ALDIM VE COK GUSEL BI FIYATA ALDIM 4 TANE CIKMA LASTIK PARASINA.JANT LASTIK VE ORJ KAPAKLARI OLARAK ALDIM.SADECE KAPAKLARIN TANESI SERVISTE 30.YTL.LASTIKLER COK IYI DURUMDA SIFIR AYARINDA HIC PROBLEMLERI YOK 15,000 KM YOK YAPMIS ADAM CELIK JANT TAKMIS ARABASINA.PIRELLI P 6000 MODELI MARKA SI NE KADARDA HOSUMA GITMESE LASTIKLERIN YENILIK DERECESI COK IYI OLDUGU ICIN TAKTIM AMA UFAK BI SIKINTIDA 4 ADET KENDI ALMIS OLDUGUM LASTIKLER VAR ONLARI TAKABILIRM.

EKSOZ ICIN DE AYRIYETTEN TSK EDERIM.YOK TAMPONU HIC BOZMADIM DIREK KAYNATTIRDIM VE SIKIR SIKIR OLDU.SUSTURUCU BENIMDE DIKKATIMI CEKTI BASKA ARABALARDA COK KABA GORUNUYOR AMA NEDENSE BENIM ARABADA BAKTIM HIC DIKKAT CEKMIYOR IYI AKLIMA GETIRDIN YARIN SOYLE UZAKTAN BI BAKARIM.RESMINIDE CEKIP KOYARIM

SILECEK OLAYIDA EVET BANANA SILECEKLERIN APARATLARI BAYAGI BI KABA YAPILMIS IÇERIDEN GOZE BATABILIYOR YARIN ONLARINDA RESIMLERINI CEKER EKLERIM.

NEYSE BAYAGI BI KONUSTUM HERALDE HERKESE IYI GECELER ARKADASLAR

• hmzycl kardeş gunaydın ben sana lpg konusunda biraz bilgi vereyim ben arabayı aldıgımda 23 bindeydi hemem lpg taktırdım suanda km 35 binde hic bir sıkıntı yaşamadım yanı duzgun bir yerde uygulamay yaptırırsan hic bir sıkıntı olmaz sehir içinde 0,180 ynk uzun yolda 0,130ynk yakıyor geciştede cok bir fark yok ben sana tavsiye ederim tabi yinede sana kalmış ama yılda 4000-5000 km yapıyorsan ve kısa mesafelerde biniyorsan bence hıc taktırma ama 15000-20000 km yapıyorsan hıc duşunme derim git iyi bir usta bul taktır derim ben atıker taktırdım istanbulda safak oto gaz var ona taktıranlar cok memnun yine son söz senin
  • RAHMİ bey verdıgın bılgıler ıcın tsk ederım ama su an ıcın bana lpg cazıp gelmıyor arac 1.3 oldugu ıcın.benım 1 yılda yapacagım km.tas catlasın 10.000 km bunun ıcınde gerek duymuyorum.senın yaktıgın ıle benım yaktıgımın arasında km basına 0.07 ykr fark var 10.000 km de bu fark 700 ytl yapar 1 senede.2 senede 1400 ytl bılemedın 1600 ytl yapar 2 sene ıcerısınde.bugun heralde atıker lpg kıtı 1300 1500 ytl arasında takıyorlar ve bır sene taksıt yapıyorlar artı muamele masrafları 2000 ytl tutuyor.ve ben 2 senede bu kadar para verıyorum.tabı arabaya 2 sene bınersem.haa baktım ılerde cok bınıyorum arabaya cok fazla km yapıyorum o zaman dusunebılırım.onun ıcın benzınde rahat kullanım otopark sıkıntısı cekıs vs vs.varken lpg yı tercıh etmıyorum yanlısım varsa lutfen duzeltın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 19 Kasım 2008; 11:18:47 >
  • hmzycl kardeşim tabi ben hep soylerin yukardakı yazdıklarım beni baglar sana sadece tavsiye ederim cekişte cok fazla bir fark yok sen bilirsin kardeşim araba senin araban para senin paran yorum tamamen sana kalmış amac sadece yardımcı olmak simdiden kolay gelsin....
  • quote:

hmzycl kardeşim tabi ben hep soylerin yukardakı yazdıklarım beni baglar sana sadece tavsiye ederim cekişte cok fazla bir fark yok sen bilirsin kardeşim araba senin araban para senin paran yorum tamamen sana kalmış amac sadece yardımcı olmak simdiden kolay gelsin....

BENIM YAZDIKLARIM YANLIS ANLASILDI HERALDE RAHMI BEY SADECE OLAYI ANLATMAK ISTEDIM.YANLIS AKSETTIRDIMSE KUSURA BAKMAYIN
  • Kulübünüz ve yeni konunuz hayırlı olsun arkadaşlar...
  • Ayrintili aciklaman icin tesekkur ederim Hamza kardes.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.