Şimdi Ara

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
11
Favori
227.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullandım bir süre ama süresi bitti sanırım şu an kullanamıyorum.

hakkaten çok iyi program, lisanslı olarak almayı düşünüyorum bu aralar.

bi yardım
  • çok iyi program
  • Ben de müptelasıyım bu programın. Son 3 senedir PC min temel programlarındandır kendisi. DH'da daha bahsedilmiyor iken kendisini kullanmaya başladım.
    Zaman geçtikçe bir sürü özelliğini öğrendim (belki de daha öğrenmediklerim kalmıştır)

En sevdiğim özellikleri:
    Premium kullanıcıların şifrelerini otomatik girmesi, Mozilla ile tam entegrasyonlu çalışması, indiriceklerinizi gruplandırarak farklı klasörlere kayedetmeniz, linkleri kolayca sağ tuş ile eklemek (aynı anda bozuk linkleri de hemen görebiliyorsunuz) ve en sevdiğim özelliklerden belli bir saat vererek o saatte PC' nizi kapatabilmesi.

Kısaca bu programda YOK YOK. Her eve lazım.
  • işte size 10 puanlık uzman sorusu, şifrelenmiş cfl ve dlc rapid linkleri idm ile nasıl indirilir? hadi bakalım:)
  • Şimdi size idm programına nasıl Rapidshare accountunuzu girebileceğimizi göstereceğim:

1) IDM programınızda "İndirilenler" > "Seçenekler"e girin...

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

2)"Site Bağlantıları" bölümüne girin."Yeni" butonuna tıklayın...

3)Aynen alttaki resimde gördüğünüz gibi "Sunucu/Yol" kutucuğuna "rapidshare.com" (tırnaklar yok) giriniz.
    Kullanıcı adı ve şifre alanlarını doldurduktan sonra "Tamam" butonuna basın..

Artık Rapidshare linklerini idm ye verdiğiniz de direk indirmeyi hesabınızdan yapacaktır. İyi indirmeler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 28 Mart 2009; 16:31:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: jacko_aj_s

flv uzantılı videoların bulunduğu sayfalarda otomatik olarak aşağıdaki gibi küçük bi pencere beliriyo.ben bunun çıkmasını istemiyorum.ayarşar kısmından baktım fakat kapatabileceğim bi yer bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

onun ayarları da şuradan oluyor :

1) "İndirilenler" > "Seçenekler" e girin..

2)En alttaki "Tarayıcılardaki web oynatıcıları için IDM indirme paneli" yazısının yanındaki "düzenle" butonuna tıklayın...

3)Açılan pencerenin altında "Web oynatıcılardan otomatik olarak indirmeleri yakalama" kutusunu işaretleyin.

4)Tamam deyip kapatın.. (:

• quote:

Orjinalden alıntı: nevrans

ben lısanslı kullanıyum cokta memnunum

lisanslı iyi....
  • Önceleri idm kullanıyordum bence en kullanışlısı jdownloader sebebi idm'de site login ayarlarını rapid için yaptığımda sorun yok fakat aynı şeyi netload için yaptığımda hata veriyor ve tek tek girmek zorunda bırakıyor jdownload'da ise hiçbir sorun yok bence ücretli yazılımlardan bile daha iyi bir download manager programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 1 Nisan 2009; 2:09:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alicans35

quote:

flv uzantılı videoların bulunduğu sayfalarda otomatik olarak aşağıdaki gibi küçük bi pencere beliriyo.ben bunun çıkmasını istemiyorum.ayarşar kısmından baktım fakat kapatabileceğim bi yer bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

onun ayarları da şuradan oluyor :

1) "İndirilenler" > "Seçenekler" e girin..

2)En alttaki "Tarayıcılardaki web oynatıcıları için IDM indirme paneli" yazısının yanındaki "düzenle" butonuna tıklayın...

3)Açılan pencerenin altında "Web oynatıcılardan otomatik olarak indirmeleri yakalama" kutusunu işaretleyin.

4)Tamam deyip kapatın.. (:

fakat bende o en alttaki menü yok nedense

• up
  • quote:

fakat bende o en alttaki menü yok nedense

sizdeki versiyon eski olabilir.Yeni versiyonu yüklemeyi deneyin.
  • Bir soruda ben sorayım.

İndirelen linklerin otomatik silinmesi için birşey yapabilirmiyiz?
  • ben de inen dosyaların c \Downloads\Compressed e inmesini istemiyorum. başka bir bölüme inmesini istiyorum. c bölümünde yer az geliyor.

genelde linkleri .txt dosyasından alıyorum, import, from file text

bu şekilde c den başka bir bölüme indirmeyi nasıl saglayabiliriz?
  • Kaydedilen yeri değiştir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: civalı sokak lambası

ben de inen dosyaların c \Downloads\Compressed e inmesini istemiyorum. başka bir bölüme inmesini istiyorum. c bölümünde yer az geliyor.

genelde linkleri .txt dosyasından alıyorum, import, from file text

bu şekilde c den başka bir bölüme indirmeyi nasıl saglayabiliriz?

Compressed haricinde de istediğiniz bütün katogorileri seçebilirsiniz.
    Üst Menüden: "Seçenekler" - Açılan menüde "Kaydet" menüsünden seçim işlemleri yapılır.
    Hocam bu işlemi yaptıktan sonra IDM'i kapatıp, açarsanız işleminiz gerçekleşir.
    Yeni gösterdiğiniz yere iner dosyalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 28 Nisan 2009; 21:00:28 >

• Tesekkurler guzel bır paylasım olmus
  • eline sağlık
  • netload ve rapidshare üyeliğim var ancak idm'de premium kullanıcı adım ve şifremi nereye yazacağımı bulamadım bilen birisi söylerse sevinirim
  • harika payşalım teşekkürler. Birde crackle uğraşmayın portable kullanın yazıyor dier konuda bi pm alabilir miyim acaba
  • Biri de şu probleme el atsa çook sevineceğim:

Rapi^'ten 1.linki kopyalıyorum(200 MB) ve indirme başlıyor. Ama diğer linkleri bir türlü ekleyemedim. Hemencecik indiriyor ve KB olarak yani internet tarayıcı(explorer) sayfası olarak indiriyor. Ne yapmam lazım acaba?..Bir yerlerde hata yapıyorum ama nerde?..

selamlarımla
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.