Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
55
Favori
360.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadsa garmın nuvı 285wt modelını aldık amerıkadan ıcerısındekı harıtayı guncellemek ıstedıgımızde harıta acılmıyor amerıka harıtasını bır turlu sılemedım ne yapmalıyım ıyı gunler
  • arkadaslar bugun Navking 5" Route 66 Maxi-K280 model urunu begendım satıcıda ben bu cıhazı onerrım dedı medıa marktta...dedım guncelleme vs bır yıl fakat daha ona bır sınır getırmedıler 2 yıl once sattıgım urune hala ucretsız guncelleyebılıyorum dedı fıyatıda 290 cıvarıydı heralde...bu urun gps baglanma hızı vs cok guzl 5 " ekranlada one cıkıyor dedı ben sadece sana bunu onerrım dedı arkadaslar...ınternettede baktıgımda cıhazın harıta yonunde kotu oldugu belırtılıyor benım anlamadıgım bu cıhazlar sadece harıtadanmı ıbaret yanı hzı hatalı donuste tepkı suresı vs, bılgılendırırsenız sevınırım...ve bu fıyatlarda ne onerırsınız bu urune kotu dersenız...
    sımdıden tesekkurler....

bu rada baktım başarsoft haritalı urunlerden bırıde pırhana marka navıgasyon cıhazı onunda 5" lıgı var navkıngden ucuz hız olarak vs nasıl acaba lutfen yardım arakdaslar ıkı sorumada

sorun cevaplayalım demissiniz ama cvplayan kimse olmuyor...

• arkadşalr bir probelmeim var ben GPS markalı çin malı navigatör aldım harita yükledim ama açınca failed to open file ui_igo8/480_272/main_scheme.ui exiting application hatası verdi napmaıyım bilmiyorum ayrıntılı anlatırsanız sevinirim teşekkürler
  • ROM VERSİONUM:7DB82C.YF.F.2.25

SOFTWARE VERSİON:V3.0.9.11
  • selam arkdaşlar elimde tomtom start modeli navigasyon cihazı var haritayı güncelledikten sonra harita bulunamadı diyor.bilgisayardan bakınca güncelleeme yok diyo ve harita yüklü olarak gözüküyor.ne yapmam lazım tomtomhome programıyla güncelledim bu arada :(
  • Arkadaslar selamlar. Elimdeki bir trekking parkuru haritasini cep telefonuma yukleyip trekking sirasinda n97 modelli telefonumdan izlemek istiyorum. Bunun icin garmin xt diye bir program yukledim telefona fakat yine beceremedim. Garmin xt ile veya baska bir sekilde nokia97 ye nasil harita ekleyebilirim. Ekleyecegim harita st.paul yoluna ait ve trekking parkurunu hazirlayanlar bir .txt dosyasi bir de .jpeg formatinda bir harita ile isimi gorebilecegimi yazmislar. Bunlari nasil n97 ye aktarip kullanabilirim. Simdiden cok tesekkur ederim.
  • http://img229.imageshack.us/i/34263533.jpg/

navigasyon cihazı kullanırken bir hata verdi ve şimdi igo yazılımını açamıyorum.
    diğer tüm fonksiyonları çalıştırıyor uydu bağlantısı dahil.
    biraz inceledim wince 6.0 hafiıza kartını görmüyor. yazılım hasar görmüş.

wince 6.0 ı yeniden nasıl kurarım . bilen varsa anlatsın lütfen
  • quote:

sorun cevaplayalım demissiniz ama cvplayan kimse olmuyor...

Reklam yapmaları için pas atmazsanız yardım alamazsınız.Forumda bazı markalardan çıkar sağlayan gizli temsilcilerden başka pek kimse yok maalesef.Onlar kendilerini biliyorlar.

Keşke kullanıcılar biraz daha fazla foruma uğrayıp yardımcı olsalar.
  • E 71 için Garmin programı nerden indirebilirim nasıl yüklerim.
    cevaplarsanız sevinirim.

iyi günler dilerim..
  • nokia ovi suite ile türkiye haritasının tamamını indirmen gerekiyor. "50mb lık bir dosya" telefonun içindeki uygulamalar/yer/konumlama/konumlama yöntemleri menüsünden yardımlı gps'i kapatman gerekiyor. yalnız yardımlı gps'i kapatırsan da uyduları çok geç buluyor. en temizi küçük bir internet paketi satın alman ve yardımlı gps ile kullanman. haritayı önceden yüklemiş olduğun için yeni bölgeleri internetten indirip kotanı kabartmayacaktır ama ilk bağlantıda 19 ile 70kb kadar bir bilgi indiriyor nokia map.

quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Merhaba arkadaşlar.

Nokia 5230 telefonum var. Ovi Maps yüklü .. Fakat naptım , ne ettim navigasyonu ücretsiz kullanamadım. Ya kontörümü yedi yada arama yaptığımda bulunamadı falan dedi. Yada başka bir navi programımı yükleyeyim Garmin gibi ?

• merhaba arkadaşlar, bugün navking maxi hd aldım. yalnız eve gelince hafıza kartına format attım. programı yine yükleyince

AKTİVASYONA HOŞGELDİNİZ ÜRÜN KODUNU VE CİHAZ ID SİNİ GİRİN.

yazıyorç cihaz id si ekranda görünüyor fakat ürün kodunu bulamadım. nerde yazar, nasıl bulunur bilen varsa paylaşabilir mi?

teşekkürler.
  • arkadaşlar;

öncelikle yazan bilgiler için teşekkür ederim.

dün itibariyle piranha galileo gps cihazı aldım.bu cihazı alma sebebim şirket çalışanlarına kendi gittiğim yerleri tarif etmek zorunda kalmamak için aldım..ben birkere daha gideceğim ve gittiğim yerin önünde durunca o yeri favorilere kaydetmek istiyorum.yalnız bu cihazda hedef olarak eklemeden favorilere nasıl kaydedilecek bulamadım.gittiğim öyle yerler varki civarında bile hiçbir yerleşim yeri bulunmuyor dağın başında !

bu cihazda bulunduğumuz yeri nasıl kaydedebiliriz ?
  • merhaba,elimde i-go 8 yüklü htc s200 pda var buna gps alıcı bağlamak istiyorum ancak blutooth cihazı yerine telefonda mevcut olan mini usb girişine normal usb ucu olan gps alıcıyı bağlayabilirmiyim?
  • Arkadaşlar merhaba ben bir arkadaşımdan garmin cihaz aldım ama merak ediyorum acaba içine igo yazılı yüklemem mümkün mü yoksa bu aletlerin yazılımları standart mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: squicktr

Arkadaşlar merhaba ben bir arkadaşımdan garmin cihaz aldım ama merak ediyorum acaba içine igo yazılı yüklemem mümkün mü yoksa bu aletlerin yazılımları standart mı oluyor?

cihaz hangi yazılımla geldi ise onunla kullana bilirsiniz
  • Arkadaşlar yeni alacağım garmin nuvi 200 modeli avrupa'da çalışır mı? hayırsa, çalışması için ne yapılabilir? teşekkürler...
  • içinde harita varsa dünyanın her yerinde çalışır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donnie Brasco

Arkadaşlar yeni alacağım garmin nuvi 200 modeli avrupa'da çalışır mı? hayırsa, çalışması için ne yapılabilir? teşekkürler...

içinde bulundugun ülkenin haritası varsa sorun yok çalışır
  • Dün Baytekin'i aradım. Nuvi 200'de yokmuş Avrupa haritası. Yüklemek de 186 $ 'muş. Bana Nuvi 265W'yu önerdi ama o cihaz da 400 TL.
  • İyi günler , bugüne kadar navigasyon cihazları hic ilgilenmediğim bir alandı , araba ile avrupa seyahati düşünüyoruz , tavsiyeb edeceğiniz bir model var mı? diğer özellikler pek ilgimizi cekmiyor avrupa ülkeleri haritaları olsun yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.