Şimdi Ara

EN İYİ KREDİ KARTI HANGİSİ?? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
97.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bende soracağım.benim alacağım karta 3 ayda bir 200 ytl yatacak.ve ben sadece internetten ingiltereden oyun alacağım.acaba internet için en güvenilir ve eniyi kart hangisi?yıllık ödemesi kaç?ve bankada kaldığı sürece param artar mı?hangi durumlarda faiz öderim?
  • ya bende soracağım.benim alacağım karta 3 ayda bir 200 ytl yatacak.ve ben sadece internetten ingiltereden oyun alacağım.acaba internet için en güvenilir ve eniyi kart hangisi?yıllık ödemesi kaç?ve bankada kaldığı sürece param artar mı?hangi durumlarda faiz öderim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

ya bende soracağım.benim alacağım karta 3 ayda bir 200 ytl yatacak.ve ben sadece internetten ingiltereden oyun alacağım.acaba internet için en güvenilir ve eniyi kart hangisi?yıllık ödemesi kaç?ve bankada kaldığı sürece param artar mı?hangi durumlarda faiz öderim?

bonus sanal kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: thuglife

quote:

Orjinalden alıntı: gitaros

tam 1 yılı geçti world kullanıyorum puan,chip para saçmalığı asla birikmek bilmiyor hangi kart olursa olsun

bol bol benzin alman lazım puandan yararlanman için

bende bonus, axess te var ama en cok world u kullanıyorum sadece şunu ekleyebilirim

world en fazla yıllık ücret alan kart ( az önce ekstremde gördüm 35 ytl kesmiş )

ayrıca bi dolandırılmayla karsılasırsan sna en fazla sahip çıkan kart world

hiç sahip çıkmayan ise axess tir...

O kesilen para için itirazda bulunursan bana yaptiklari gibi sizede bi teklifte bulunabilirler.

3 ayda 900-1000 ytl'lik alişverişlerinizde kullanirsaniz bu kesim hesabiniza geri iade edilecektir diye.Ve geri iade edildi :)

Zaten market alişverişiymiş giyim kuşammiş derken bu rakam çıkıyor ortaya.

Aynı teklifi bana da sundular.. Hem paramı alacaksınız (45ytl) hem de bi de üstüne alışveriş mi yapacam dedim ve tüketici masasına başvurdum. Hem 2008 in 45 ytlsini aldım hem de 2005-2006-2007 ninkileri aldım..

World ün internet bankacılığı da iyidir. Özellikle sanal word kartını severim. İnternet bankacılığındaki akıllı anahtarlık uygulamalaı da çok güzeldir
  • Bence maximum ve bonus
  • İş bankası
  • bonus ve maximum dan biri derim. en fazla kampanya ve taksit imkanı vs bu iki karta oluyor. bonus un aidatı yüksektir o yüzden maximum al derim.
  • Garanti Bonus , Garanti Bonus Platinium, Card Finans Classic, Card Finans Gold, Maximum , Vakıfbank World kartlarım var.

kendi tecrübe ve düşüncelerime göre :

En çok bonus kazandıran Bonus,
    En iyi internet şubesi tartışmasız Bonus,
    Müşteri etkileşimi bakımından Finansbank ve Garanti Bonus (mesela yurtdışından az bi para çekildi kartımdan ve hemen aradı finansbank sağolsun, ve bir kere de harcama tutarım fazla idi ve hatırlamıyorum ama ya finans ya garanti ikisinden biri arayıp, harcamayı benim yapıp yapmadığımı sordu güvenlik açısından ),
    Taksit sayısındaki avantaj konusunda Bonus , Card Finans , Maximum

Sonuç olarak benim için ağır basan kartlar; Garanti Bonus ve Card Finanstır... Açıkçası Maximum'u ise pek kullanmadım...

Yalnız bonus'un bir tek kötü yanını gördüm bugüne kadar; 1 ay minimum tutarı ödemediğinizde icra memuru gibi davranıyorlar... sık sık kısa mesajla uyarıyorlar hatta belli bir süre sonra kartı aldığınız şube bile arıyor "borcunuzu ne zaman ödeyeceksiniz" diye... Konu ile ilgili bonusa mail attım ama aldığım cevap pek tatminkar degildi. Finans bu konuda daha iyi...

Sonuçta seçim sana kalmış ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iliqueur -- 16 Kasım 2008; 2:07:12 >
  • finansbank parapuan için arı gibi çalışıyor özellikle benzin alıyorsan neredeyse her ay bir kampanyası var.
  • BENDE Bir soru sorayım

yeni kredi kartı çıkarttıracak biri için 1500 ytl maaşa max kaç limitli kredi kartı verirler?

laptop almayı düşünüyorum mecburen limitin yüksek olması gerekiyor?
  • yaniilk önce kart sonra ona sanal kart sanırım.
    quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

ya bende soracağım.benim alacağım karta 3 ayda bir 200 ytl yatacak.ve ben sadece internetten ingiltereden oyun alacağım.acaba internet için en güvenilir ve eniyi kart hangisi?yıllık ödemesi kaç?ve bankada kaldığı sürece param artar mı?hangi durumlarda faiz öderim?

bonus sanal kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: Worldpress

bonusun geçtiği yer hem fazla hemde tanınırlığıdaha fazla ayrıca garanti en sağlam banka şu anda..

Aslında Garanti Bankasını bu yerlere gelmesindeki sebep geçmişte aldığı yüksek faizler ve icraya verdiği insanlardan kazandığı paralardır.O yüzden Garanti Bankasını bu kadar sevilmesinin anlam veremiyorum.Ama herkese hak veriyorum.Çünkü insanın başına gelmeyince doğal olarak anlamıyor.

Size şunu anlatıyım.Ailemizde 2 kişide 2000 yılında Açık kart diye kredi kartı vardı.Garanti bankası altında çıkan bir kart idi.Neyse Kredi kartı borcu o zaman sanırım 2,5 Milyara yakın bir para neyse 2001 krizini bilen bilir. O zamanlar böyle sıkı kurallar,kanunlar ve mevzuatlar yoktu.Faizlerde de sınırlama yoktu.Neyse 2001 krizine denk geldik.İşten çıkarılmalar başladı.Ve bu borcu ödeyemedik.İcralık geldi.Ve Garanti bankasında faizleriyle,masraflarıyla beraber bu borç 2,5 milyardan tam tamına 11.500 milyara çıktı.Ve bu borç hala ödüyoruz.Gerisini düşünün.O dönem bu yolla bir sürü insan çok mağdur oldu.Ve bundan en yüksek payı Garanti bankası aldı.Haberiniz olsun.
  • Puan işinde Worldcard iyi gibi... hemen her yerde taksit imkanı da oluyor, joker vadaa kampanyası diye bir zımbırtı var, +3 taksit veriyor, böl böl harca, öde öde bitmez, ne güzel...
  • aynen katılıyorum..

quote:

Orjinalden alıntı: cool2hate

iyi kredi kartı yoktur hepsi kan emicidir desem???
  • dün okulda card finans için başvuru yaptım. Go kart'ta 200 YTL'ye kadar faiz yokmuş, yıllık ücret yokmuş, puan da birikiyor. iyi gibi geldi. Başvurdum ben de.

EN İYİ KREDİ KARTI HANGİSİ??

Size özel %0 Faiz!* CardFinans GO ile her ekstrenizde minimum ödeme tutarını ödedikten sonra 200 YTL'ye kadar harcamalarınızda ve nakit avansta %0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.
    CardFinans GO sahiplerine özel +2 Taksit!** CardFinans GO ile CardFinans Üye işyerlerinde yapacağınız tüm taksitli harcamalarınızda +2 taksit imkanından faydalanırsınız.
    CardFinans GO ile Kontör Kolay!*** CardFinans GO ile Nakit24/Nakit24 Ekstra ATM'leri, Finansbank internet bankacılığı ya da kazandığınız ParaPuan'lar ile cep telefonunuza anında Kontör/dakika yükleyebilirsiniz.
    CardFinans GO'ya e-Ne Güzel Ekstre!**** CardFinans GO sahiplerinin ekstreleri özellikle basılı ekstre talep etmedikleri sürece e-maillerine gönderilmektedir. CardFinans GO sahipleri böylece hem çevreyi koruyor hem de 5000 ParaPuan kazanıyorlar.
  • Bence en iyi kredi kartı bank asyanın kredi kartı.
    Yıllık ücret yok
    En düşük faiz bunda
    Hesabınızdan hesap işletim ücreti almıyor
    Üstelik bütün bankalar internet bankacılığından yapılan eft işlemlerinden ücret keserken bankasya eft ve havale lerden de hiçbir ücret talep etmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

Bence en iyi kredi kartı bank asyanın kredi kartı.
    Yıllık ücret yok
    En düşük faiz bunda
    Hesabınızdan hesap işletim ücreti almıyor
    Üstelik bütün bankalar internet bankacılığından yapılan eft işlemlerinden ücret keserken bankasya eft ve havale lerden de hiçbir ücret talep etmiyor

Yanlışın olmasın.Ben iş bankası ve Fortisden İnternetten Havale yapıyorum herhangi bir ücret talep etmiyor.Ama gidip şubeden yatırırsam havale parası alıyor.Dediğin bu olmasın!!!
  • ha9 ha 12 cok fazla taksit önemli değil karta kampanyalar önemli indirimler önemli bence
    fazide cok önemli değil günü gününe öderim her ay
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Yanlışın olmasın.Ben iş bankası ve Fortisden İnternetten Havale yapıyorum herhangi bir ücret talep etmiyor.Ama gidip şubeden yatırırsam havale parası alıyor.Dediğin bu olmasın!!!

Doğrudur hocam havale işleminden bazı banklara almıyor ama alan bankalar var duymuştum. İnternet bankacılığından yapılan eft işlemlerinden bank asya hariç tüm bankalar işlem ücreti alıyor diye biliyorum.
    Hsbc internet bankacılığı çok iyi fakat yinede ben bank asya kullanmayı tercih ediyorum.
    Hsbc' de her ay 3,50 ytl vadesiz hesabımdan para kesiliyor. Yıllık 35 ytl kart üyelik aidatı kesiliyor. Eft işleminden de para kesiyor. Şu an için bu ücretleri talep etmiyen bank asya kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 19 Kasım 2008; 2:38:02 >
  • axess ve maximum iyidir.

hsbc'ye hiç bulaşmayın.dünyanın yerel bankası degil kan emicisi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.