Şimdi Ara

CYDİA nedir? Nasıl indirilir?**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
23.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• biraz forumu araştırsanız nası olur ?
  • ya onu biliorumda nerden indircem ????????
  • yahu jailbreak yapman lazım zaten cydia için onu yapınca da cydia çıkıo zaten.. "onu biliorumda" diosun ama bak bilmiosun işte... cydia bi yerden miyerden indirilmiyor jailbreak yapılan iphone da işlem sırasında yükleniyor kendisi zaten...
  • Adamı rencide atmeyelim arkadaşlar. Bilmemek ayıp değil, sormamak ayıp. Soranı rencide edecek şekilde cevaplamak en büyük ayıp. Cydiayı, Jailbreaki, hatta iphoneu yeni öğrenmedik mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannet@mynet.com -- 8 Kasım 2008; 16:34:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslannet@mynet.com

Adamı rencide atmeyelim arkadaşlar. Bilmemek ayıp değil, sormamak ayıp. Soranı rencide edecek şekilde cevaplamak en büyük ayıp. Cydiayı, Jailbreaki, hatta iphoneu yeni öğrenmedik mi?

ya tamam bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ama forumda bununla iligli 100 lerce konu başlık soru mevcutken hiç aramadan etmeden bi konu daha açmak ne demek oluyor o zaman ? her gelen böyle konu açsa forum çöplüğün daniskasına döner
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyperion_92

quote:

Orjinalden alıntı: aslannet@mynet.com

Adamı rencide atmeyelim arkadaşlar. Bilmemek ayıp değil, sormamak ayıp. Soranı rencide edecek şekilde cevaplamak en büyük ayıp. Cydiayı, Jailbreaki, hatta iphoneu yeni öğrenmedik mi?

ya tamam bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ama forumda bununla iligli 100 lerce konu başlık soru mevcutken hiç aramadan etmeden bi konu daha açmak ne demek oluyor o zaman ? her gelen böyle konu açsa forum çöplüğün daniskasına döner

ee yani dogru soylemis arkadas. o zman her bilmeyen binlerce kisi baslık acsın su nedir bu nedir diye.

• Güzel de bunu makul bi şekilde anlatabiliriz yeni konu açan arkadaşa. Hani kırmadan, incitmeden.
  • aslannet@mynet.com +1
  • Hoparlörlerinden ikincisi de çalışmıyordur senin, kontrol ettin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Hoparlörlerinden ikincisi de çalışmıyordur senin, kontrol ettin mi?

Gece gece hiç gülesim yoktu

@aslannetmynet.com

Başlığı ve içeriği görünce ben de dayanamadım yazdım. Haklısın kimseyi rencide etmemek lazım. Ama burada rencide olan ve mağdur duruma düşen bizler oluyoruz. Herkesin soracağı sorular, bilmek isteyeceği şeyler var. Fakat eğer arkdaş 170 küsur mesaj atmışsa foruma birkaç saat önce üye olmadı demektir neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor olması lazım.

Lakin bilmiyorsa, içgüdüsel olarak araştıracak. Bunun tecrübesizlikle alakası yok karşındaki insanlara gösterdiğin saygıdır.

Şöyle bir örnekleyelim. Hem sana hem de konuyu açan arkadaşımıza örnek teşkil etsin ve gözünde daha iyi canlansın.

Bir bankaya giriyorsun, vezneler var ve herkes numarasını almış sıra bekliyor. Herkesin bir sorusu var, sorunu var. Sen kuralları bilmiyorum yeniyim diye dalıp zorla işini hallettirmeye mi çalışırsın yoksa şöyle bir sağına soluna bakıp insanların neler yaptığını görüp sen de numara almayı mı keşfedersin?

Başka sözüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Universia -- 2 Aralık 2008; 23:44:37 >

• Kendimden alıntı yapmak garip olacak ama;

Aşağıdaki şekilde biraz espri ile bakarak olaya birşey yazmıştım,

Ama arkadaşın profiline girince gerçekten de 7 kasımda bu soruyu sorduğunu gördüm
    http://forum.donanimhaber.com/m_27653493/mpage_1/key_//tm.htm

Okumak istemeyen insanları forumlara almamak lazım.

quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Hoparlörlerinden ikincisi de çalışmıyordur senin, kontrol ettin mi?

• Cydia ve installer artık appStore'da var, hem de bedava. direk iTunes'dan indirebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sütlümalibu

Cydia ve installer artık appStore'da var, hem de bedava. direk iTunes'dan indirebilirsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: sütlümalibu

Cydia ve installer artık appStore'da var, hem de bedava. direk iTunes'dan indirebilirsiniz

Ben böyle birşey bulamadım. Sen mi yanlış iTunes'a baktın yoksa ben mi göremiyorum? (ki ayrıca teorik olarak bu şu anda imkansız. Apple yasal olarak crack'e izin veriyor demetkir ki bu hiçbir hukuki anlaşmaya uymaz)
  • Jailbreak olmadan cydia yüklenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 2G, Duygulandım şimdi yaşlanmışız biz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.