Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
5
Favori
284.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazılımla alakası yok bene birde benim operadan internete bağlanmıyor:S sertifika doğrulanmadı diyor:S sebebi nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

quote:

Orijinalden alıntı: sahip376

Arkadaşlar merhabalar 5130 bende nişanlıma aldım.Fakat telefonda devamlı kapanmalar olmaya başladı.Şöyle söyleyeyim 2 saat içerisinde 2-3 kez konustugumuzda telefonlar yarıda kesiliyor.Bu tip bir sorunla karşılaştığımızda neler yapmalıyız.İade etmeyi düşünüyorum.Telefon İstanbul dışında olduğu için sorun çözülebilecekse iade etmek yerine çözmeye çalışayım dedim.Yoksa iade edeceğim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonda hangi sürüm yüklü *#0000* yaptığınızda çıkar v x.xx diye eğer v5.xx yüklü iste bu tip sorunlar normaldir telefonu upgrade etmeniz gerekicektir

Sürümde bir problemyok en son sürüm kontrol ettik.Yine aynı hata devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

cepvakit.com sitesindeki programlar tam sürümdür.sözlük programı da orta kalitede..

@sahip 376

telefonda kullandığınız sim karttan da olabilir özellikle avea veya vodafone ise çok normal..bende avea ve vodafone da kesinti yaşıyordum belirli bir dk dan sonra..

cihaz versiyonunuzu da 6.94 e yükseltmenizi öneririm.

Telefonda kullanan hat vodafone.Tam sekiz dk dan sonra hep kesiliyor.Ayrıca bu sorun iade sebebidir sanırım değil mi.Hepsiburada dan almıştım.
  • iyi günlerde kullanın
    http://rapidshare.com/files/285737132/s__zl__k.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 27 Eylül 2009; 20:16:41 >
  • o zaman vakit kaybetmeden iade etmeniz en doğrusu..
  • arkadaşlar merhaba bende bugün itibari ile bu telefondan 1 tane sipariş verdim sanalreyonum adlı bir internet sitesinden bonusa 6 taksit ile 267 tl ye aldım önceki telefonum philips x520 idi özellik olarak tatminkar bir telefondu ama kulaklık sesi okadar azki karşı tarafın konustuklarını anlamıyosun o yüzden değiştirmek zorunda kaldım sizce iyimi yaptım bu modeli almakla birde size şunu sormak istiyorum philips i alırken beni en çok çeken özelliği telefondaki black list olayı (yani istemediğin kişileri engelleyip çağrı yada mesaj almama) nokia da da böyle bir özellik mevcutmu acaba herkese saygılar...
  • öncelikle telefonunuz hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsınız telefon çok güzel ama istediğiniz özellik malesef 5130 da mevcut deil:D kara liste olayı yok engelleme yani...
  • teşekkür ederim hocam sağolsunlar burda tes eden arkadaşlarımdanda faydalandım bu black list programlarından 5130 a uygun bir program bulmam mümkünmüdür acaba tavsiye edebileceğiniz bir program varmı yalnız bahsi geçen programların hepsi karşı tarafı meşgule düşürüyor bunu yapmadan direk engellemek mümkün olabilirmi acaba?
  • symbian s60 da blackballer programı vardı ama s40 için varmı onu bilmiyorum malesef..sanırım yoktur
  • bencede yoktur boşuna arama derim:S
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

quote:

Arkadaşlar merhabalar 5130 bende nişanlıma aldım.Fakat telefonda devamlı kapanmalar olmaya başladı.Şöyle söyleyeyim 2 saat içerisinde 2-3 kez konustugumuzda telefonlar yarıda kesiliyor.Bu tip bir sorunla karşılaştığımızda neler yapmalıyız.İade etmeyi düşünüyorum.Telefon İstanbul dışında olduğu için sorun çözülebilecekse iade etmek yerine çözmeye çalışayım dedim.Yoksa iade edeceğim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonda hangi sürüm yüklü *#0000* yaptığınızda çıkar v x.xx diye eğer v5.xx yüklü iste bu tip sorunlar normaldir telefonu upgrade etmeniz gerekicektir

Sürümde bir problemyok en son sürüm kontrol ettik.Yine aynı hata devam ediyor.

quote:

o zaman vakit kaybetmeden iade etmeniz en doğrusu..

Sorun yazılımsal değil ise yapabileceğiniz hiç bir şey yok arkadaşında dediği gibi iade etmeniz en doğrusu.

• bu kesilme olayı kullandığınız gsm operatörü ilede ilgili olabilir ben avea abonesiyim gectiğimiz yıl uzun görüşmelerde 30 dakika sonunda telefon mutlaka kapanıyordu bunu bir kaç kez teyit ettim sonunda avea ile ilgili lokal bir sorun olduğunu öğrendim.
  • 5130 Xpress Music almak isteyenler elimde 1 adet mevcut

dükkanımdan inceleyebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/dukkan.asp?mem=226906
  • finlandiyalı bir arkadaşım yeni seri xpress music telefonların standart 1gb kart ile geldiğini ve içinde 100 şarkı olduğunu söyledi..hepsi de finlandiyalı sanatçılarmış bomfunk mc's de varmış :) bizde olsa kimleri koyarlar acaba müslümler ibolar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: joyce84

5130 Xpress Music almak isteyenler elimde 1 adet mevcut

bence satacağına kullan derim çok güzel cihaz..elinde daha iyisi varsa tabi o başka
  • ah be hocam dün yayınlasaydın keşke ilanı hemen alırdım dün siparişi verdim ürün kargoda :(
    quote:

• kargoyu geri yolla bu adreste öyle biri yok de :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

ah be hocam dün yayınlasaydın keşke ilanı hemen alırdım dün siparişi verdim ürün kargoda :(
    quote:

hayırlı olsun. kısmetmiş. güle güle kullan. artık almak isteyen olursa..

• ürün kargoya verilmeseydi iptal ederdim valla arkadasın verdiği fiyat gerçektende iimiş ya
    quote:

kargoyu geri yolla bu adreste öyle biri yok de :P

• quote:

quote:

cepvakit.com sitesindeki programlar tam sürümdür.sözlük programı da orta kalitede..

@sahip 376

telefonda kullandığınız sim karttan da olabilir özellikle avea veya vodafone ise çok normal..bende avea ve vodafone da kesinti yaşıyordum belirli bir dk dan sonra..

cihaz versiyonunuzu da 6.94 e yükseltmenizi öneririm.

Telefonda kullanan hat vodafone.Tam sekiz dk dan sonra hep kesiliyor.Ayrıca bu sorun iade sebebidir sanırım değil mi.Hepsiburada dan almıştım.

başka hatla deneyin,kesilmezse sorun sizin hattınızda yani vodafone dadır
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.