Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
5
Favori
284.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tugay91

İşte geldim yeni hurafelerle karşınızdayım

Devlet Su işleri MÜdürlüğünün yapmış olduğu açıklamaya göre :

Nokıa 5130 XpressMusic telefonların yeni yazılımı 22 eylül salı günü kullanıcılarına ulaşacaktır.

bu açıklama %100 doğrudur. Devlet Su işleri MÜdürü ve Nokıa genel müdürü (connecting people) adlı toplantıda basın karşısında açıklanmıştır.

aman aga devlet su işleri deme ikitelli fena durumda..Erdem sizin orada birşey varmı B.Çekmece tarafında?

• ben heybeli adada oturuyorum bizde sel olmaz. ama fena gök gürültüsü vardı şimşek düştü bir sokağa.
  • quote:

Nokıa 5130 XpressMusic telefonların yeni yazılımı 22 eylül salı günü kullanıcılarına ulaşacaktır.

bu açıklama %100 doğrudur. Devlet Su işleri MÜdürü ve Nokıa genel müdürü (connecting people) adlı toplantıda basın karşısında açıklanmıştır.

Sende varya hep ortalığı geriyosun ha =)) ayıptır her mesajını okudumda ha galiba çıkcak diyorum gerisini okudumda bi hayal kırıklığı walla senin yaptığını insan insana yapmaz =))

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

quote:

aman aga devlet su işleri deme ikitelli fena durumda..Erdem sizin orada birşey varmı B.Çekmece tarafında?

Yok Onur abi buralarda birşey.Arada yağıyo duruyo öyle baskın gibisinden birşey yok.

• Yeni yazılımla beraber telefonumuza gelecek özellikler..

Kamera 3 megapixsel olacak ve flash eklenecek,

telefonun ön yüzüne 1 kamera eklenecek 3g olacak,

Dokunmatik ekran olacak,

wireles ile internete bağlanacak,

kendi hafızası 1gb olacak,

Nokıa nın şimdilik 5130 XpressMusic telefonlar için çıkardığı yazılımdaki özellikler bunlardır. 2010 da daha gelişmiş özelliklerle aramızda
  • nokia blogspot'a bakmakta fayda var sürekli..arada bir de nokia can i update sayfasından check ediyorum yeni yazılım varmı diye..
  • sallayında düzgün sallayın bari tugay91 size diyorum bu kadarda abartı yükselmez özellikler yeni telefon çıkar daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

sallayında düzgün sallayın bari tugay91 size diyorum bu kadarda abartı yükselmez özellikler yeni telefon çıkar daha iyi

hehehehe sen bunun şaka olduğunu anlayamayacak kadar ufaksın heralde. bir yazılımda saydığım özelliklerin olması mümkün değil.
  • Arkadaşlar 2 saat önce turkcell iletişim merkezine gittim ve bir kulaklık aldım

SONY MDR-E811LP MEGA BASS 18 tl orjinal kutusunda telefona taktım ve bir mp3 açtım çıkan sese hayran kaldım şiddetle tavsiye ediyorum.
  • hayırlı olsun ben artık kulak içinden vazgeçmem sennheiser cx200 pro street :) öyle özenle kullanıyorum ki her seferinde koruyucu çantasına koyuyorum :) eski panasonic in kılıfını kullanıyorum :)
  • kulak içi benimkide gerçekten süper.
  • Beyler ne dicem aklıma takıldı bu telefonun müzik çalarına tema yükleyebiliyormuyuz ?
  • Arkadaşlar nokianın bu cihaza yazılım çıkaracağından emin misiniz? Soru pek mantıklı gelmemiş olabilir. Ama ürün kodunu siteden sorgulattığımda, bu kodlu ürün için yüklenebilir bir yazılım yok diyor. Normalde en son yazılımın görünmesi lazım. Türkiye için 6.65. Daha sonra aklıma geldi sallama bir kod girdim onada aynı şeyi söyledi. Sanki böyle bir cihaz hiç yokmuş gibi davranıyor. Netten diğer ülkeler için 5130 kodlarını arattırdım, bir çoğunda da aynı cevap geldi. Çok azında yüklenebilir yazılım var görünüyor. Hadi bakalım hayırlısı..
  • türkiye ürün kodu ile yazılım çıkmadı henüz hala 6.65..hindistan varyantı için 6.93 var en son bildiğim o kadar..bende sanmıyorum bu yüzyılda yeni yazılım çıkacağını :)
  • quote:

Arkadaşlar 2 saat önce turkcell iletişim merkezine gittim ve bir kulaklık aldım

SONY MDR-E811LP MEGA BASS 18 tl orjinal kutusunda telefona taktım ve bir mp3 açtım çıkan sese hayran kaldım şiddetle tavsiye ediyorum.

Daha önceden hangi kulaklığı kullnıyordun?Orjinal kulaklığı mı ?
  • My nokia'dan bi mesaj geldi bana anket yapıyolardı şikayet içinde bi bölüm ayırmışlar yağdırdım resmen de bende umudu kestim yeni yazılım çıkmicak sanırım ama 5300 ilk aldığımdada ilk yazılımı atmayı denedimde yok diyodu bundan yarım yıl sonra falan yazılım atabilmiştim kararsız bi durumdayım =)) inş çıkar diyip bekliyoruz.
  • sabırla bekleyeceğiz yapacak birşey yok arada nokia turkiye destek hattını arayıp şikayette bulunabiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

quote:

evet kutudan çıkan nokıa kulaklığı kullanıyordum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL�

quote:

evet kutudan çıkan nokıa kulaklığı kullanıyordum

aman aga onu kullanacağına hiç müzikçalar fonksiyonunu kullanma daha iyi..nitekim değiştirmişsin kulaklığı en hayırlısını yapmışsın..

• Arkadaslar bende bugun(yani dün:D) kırmızı bir 5130 alarak aranıza katılmıs bulunmaktayım.Cihazdan suan ıcın memnunum herhangı bır kapanma veya res sorunu olmadı.Cihazın ses kalitesi gayet iyi fakat ıcınden cıkan nokıa kulaklıgı malesef yetersız kalıyor onu da kalıtelı bır kulaklık alarak telafi edecegim.Telefonu resmi bir nokia bayi nden aldım fakat kutunun ıcıne 1gb lık kartı koymayı unutmuslar daha dogrusu, zannedıyorum ki benımle ılgılenen genc telefonu tanıtırken kartı kutudan cıkardı ve gerı koymayı unuttu bugun gıdıp alacagım inş sorunsuz bir bicimde.

İyi Forumlar.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 13 Eylül 2009; 3:11:27 >

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.