Şimdi Ara

Laptopun Ekranında Yatay bir Çizgi Oluştu YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar laptopumun ekranında yatay bir çizgi oluştu bu neden kaynaklanıyor ekranmı bozuldu ekran kartındamı bir sorun var. Laptop’a monitör bağladım monitörde böyle bir çizgi falan çıkmadı. sorunun sistemle ilgili olduğunu düşünmiyorum. şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu fotoğrafı Print screen tuşuyla masaüstünün görüntüsünü kaydettim bunda nedendir bilmiyorum ama yatay çizgi gözükmüyor.

Bu fotoğrafı ise fotoğraf makinasıyla çektim. Bunda bahsettiğim yatay çizgiyi gözüküyor.

Laptopun markası fujitsu siemens sistemle ilgili detay aşağıdaki fotoğraflarda mevcut.

Buda ekranla ilgili detay

Laptopun garanti süreri bitti. nerede nasıl uygun bir şekilde ve güvenilir olarak yaptırabilirim. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaNaLFaci@ -- 2 Kasım 2008; 21:22:06 >

• Selamlar. Aynı sorun benim bir buçuk aylık dizüstümde de var. Lg e500 serisi ve ekranın sağ tarafında dikine doğru sarı bir çizgi oluştu. Arkadaşın durumuyla aynı tek fark dikine olması. Yozgattayım ve malesef servis için İstanbula gidene kadar bu sorunla yaşamak zorundayım. Bence bunun tek yolu servise götürmekten geçiyor. Başka bir yol denemek tehlikeli kanımca. Ve nedendir bilmiyorum birçok arkadaşta aynı problem var. Lcd ekran üreticilerinin ortak bir ayıbı diye düşünüyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_27550851/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.