Şimdi Ara

rt-211 arıza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4mbit netim var.rt-211 adlı modemi 2 kere servise gönderip değiştirmelerine rağmen 4mbit i hiç verim alamıyorum sürekli dalgalanmalar yaşıyorum.ancak arkadaşın modemi ile rt-205 ile denediğimde 3300-3500kbps arası alıyorum.çözüm olarak ne önerirsiniz?modem alt katta bu nedenle üst kata ap-300 adlı repeater bulunuyor.eğer yeni modem al derseniz ap-300 ile uyumlu olurmu?ve hangi marka hangi model önerirsiniz?önermeyi 4mbit kullanan arkadaşlar yaparsa sevinirim.

• Bende 1mbit kullanıyorum rt-211 de arada bende de kopmalar oluyor ama o kadar büyük seviyede değil.
  • bende kopma değil.dalgalanmalar oluyor
  • arkadaşlar sabah 1 de taktım rt-211 i yaklasık 10 saat kadar stabil ve verimliydi.ancak biraz önce verimlilik düştü ve yavaşladı.rt-205 i taktım ve verimli kullanıyorum.modemi tekrar servise göndereceğim.tekrar aynı sorun ile karşılaşırsam elden cıkarıp başka marka başka model modem alacağım.ancak modemi kapatıp actıgımda düzeliyor.sonra biranda hemen tekrar düşüyor.ısınmadan kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.rt-205 dede var ancak bu sorun 2-3 gün sonra oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksnake03 -- 2 Kasım 2008; 23:53:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.