Şimdi Ara

LCD VE PLAZMALAR İÇİN BASİT GÖRÜNTÜ AYARLARI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
40
Favori
183.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumdan bir arkadaşın verdiği ayarları kullanıyorum doğru düzgün bir ayar yapamadım belki daha prof bakış açısını sağlayabilirsem o zaman tekrar denerim
  • 40D7000 MODEL TV ALDIM uydu sd yayınları sulu boya resim gibi bulanık gösteriyor peki uydudaki sd yayınlar için en iyi ayar nedir
    1920*1080 hd yayınlarda hiç sorun yok biliyosunuzki şuanda yerli kanalların çoğunda hd yayını yok sürekli mkv bluray film de seyredemeyiz ev halkının bağımlı olduğu diziler var mecburen tv den sd yayın izleyecez bunun için en iyi ayar konusunda yardım bekliyorum
  • Mpeg Nr digital Nr gibi ayarları çok yüksekte kullanma.Görüntüyü düzelteceğim diye flu ve bulanık gösterebiliyor resimleri bu durumda.
  • güzel konu
    teşekkürler
  • Emeğinize sağlık.
    Teşekkürler.
  • Mümkün oldukça ilk sayfada yer alması gereken bir konu başlığı.Forum yönetimi bu konu başlığını ilk sayfaya sabitleyebilirse,tüm kullanıcıların elinin altında olmuş olur ve daha kolay faydalanabilirler.

UP!!!
  • Arkadaşlar vefasız bir arkadaşın kurbanı olup elimdeki 40a686 model lcd tvnin servis menüsünün ayarları ile oynadım lcd tvde bir şey yok ama içime bir kurt düştü lütfen birisi bana 40a686 lcd tvnin normal servis menu ayarlarını verebilirmi ? şimdiden yardımı olan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim
  • Görüntüde sorun yoksa,daha fazla elleme büsbütün paneliin ayarlarını bozarsın,millet marifet gibi oraya gidiyor sonrada başına benzer
    sıkıntılar geliyor veya panel Garanti kapsamı dışına çıkıp yeniden SW yükleniyor veya MB değişiyor v.s!!!
  • Merhabalar,

2010 sonuna doğru aldığım 127 ekran samsung giriş seviyesi plazma, C430 ürünü beni olduğu kadar yakın çevremi de etkilmeye devam ediyor. O dönem, teknolojiler arasından plazma, Full HD yerine HD ready tercihimin oluşmasına katkıda bulunan başta Alabani hoca olmak üzere tüm forumdaşlara teşekkürler. (hayır oy istemeyeceğim:))

Bu aralar 2000TL altı, 127 ekran alınası TV model önerilerinizi paylaşabilirseinz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

quote:

Orjinalden alıntı: universteli

quote:

Bu Test LCD Monitörler içindir!!!

linkin içinde monitör diye zaten geçiyor.(monitore şeklinde) anlaşılır diye düşünmüştüm.ancak ayrıca belirtmek de gerekirdi sanırım

Bu testi Monitörde uygulayınca doğrusu güzel değerler alınabiliyor,şayet panel biraz adama benziyorsa,ama panelde iş yoksa,geç o zaman!!

Ancak LCD Monitörü olanlar elbette bununla test etsinler,monitörlerini,çünkü artık günümüzde LCD monitörler hayatımızın bir parçası gibi
    Amara orada kalsınlar,testi TV çekerlerse,yaw bu ne biçim iş demesinler!!

Ben onun için özellikle PC olayında LCD/PDP TV tavsiye hiç etmem,bunlarla ancak HD kaynakları haricen veya normal HD yayınlar v.s için izlemek gerekiyor!

Kaldıki bugün üreticiler süper Monitörler çıkarıyorlar özellike Gamer lar için,hiç bir TV zaten bu özellikleri vermez!
    Veren bir kaç panel var ama bunların fiyatı felaket pahalı+sadece USA/Japonya gibi ülkelerde vardır+

Kaldıki yeni nesil monitörler çok çok iddialı geliyorlar,AUO nun yeni panelli Monitörleri(FULLHD 1920X1080/16;9 Format)ilk örnek olarak
    bugünlerde BenQ dan çıkması lazım,bir ara aramıştım Kasım demişlerdi,hemen alacağım bir tane bunlardan!
    Veya diğer Markaları bekleyeceğim(bu bahsettiğim tam FULLHD panelli olarak)

Bu Test o zaman iş görecek işte,bakalım dedikleri kadar varmıymış bu monitörler yoksa yine "sallıyorlarmı"
    Samy den çıksaydı kesin yine "sallarlardı"

Hoş bu tip bir Modülü dünyada şimdilik bir tek AUO üretti ve sanırım diğer tüm Monitör üreticileride sıraya girmiş bunları alacak,
    hatta Mitsubishi alıp taktı ve USA da satıyor bile!!

Monitör Testleride elbette gerekecek ve bana göre bu daha önemlidir!

Selamlar

tv mi fabrika ayarlarına döndürdüm lütfen yardım edin

• Panasonic 42g20 plazma tv için ayar seti önermenizi rica ediyorum.
    Selamlar...
  • Merhaba Arkadaşlar.
    Bir forum sayfasında 46d6000'in ayarları verilmişti ama arama rağmen bulamadım.
    46d6000 için bu ayarları nerden bulabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Teşekkürler hocam. Yeni lcd alacağız, çok iyi olacak bu bilgiler.
  • Dediğiniz den bişey anladıysam arab olam
  • arkadaşlar sony 40ex720 en iyi görüntüyü elde etmem için ayarlarım nasıl olmalıııı...

herkesden bişeyler bekliyorum..

highwaymouse bu konuya da bi el atsan :)
  • bende samsung 32d403 aldım yeni görüntü ayarlarında yardım edebilecek varmı saygılar
  • b ilk sayfadaki link monitor içinse,

peki lcdtv için ne gibi bi ayar programı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

b ilk sayfadaki link monitor içinse,

peki lcdtv için ne gibi bi ayar programı var?

İlk mesajda verilen linkteki program tv'ler için...
  • sony 40ex500 için hazır bir ayar var mı acaba.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.