Şimdi Ara

A2(K850i-K630-K660-W595-W760-W890-W902-W910-W980-C702-C902-G502-T700-Z750...) Teller İçin Uploader (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
5
Favori
226.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

se(dd)at

Arkadaşlar ben çok korkuyorum k660 kullanıyorum.Sonunda çıktı...Teşekkürler hepinize

-w700 de rest ve ssw dosyalarıyla çalışıyordu(far manager,phone XS)

k660 da rest ve ssw dosyalarına gerek var mı

-Tüm dosyalar k660 da uyar mı?;(w910 camdriveri ,acusticler vs)

arkadaşım bu programı kullanman için rest veya ssw dosyalarına gerek yok. sadece telefonunu USB driverıyla PC ye tanıt sonra anlatımdaki gibi değiştirmek istediğin şeykeri değiştir.
    yanlız W910i nin cam driver ı K660i ye olmayabilir ona dikkat et! acoustic dosyalarının uzantıları aynıysa K660i de de çalışır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Figure

@Ermeydan
    Hocam XP'ye geçmeniz gerekmez. Şöyle;
    Microsoft'un Virtual PC adlı ücretsiz bir yazılımı mevcut. Onu kullanarak Vista'nıza aynı herhangi bir program gibi sanal XP kurun. Sonra XP içinde istediğiniz işlemleri yaparsınız
    Linkte Virtual PC yazılımının 64 bit versiyonu mevcut
    http://www.livetr.org/microsoft-virtual-pc-2007-final

SAol ama gerek kalmadı eski makineyi kurdum. Yazın eski makineyi söküp takmıstım acmaya calıstıgımda acılmamıstı. Bir iki kabloyu yanlış takmısım. Şimdi akustikte attım cam driverde. Akustikle güzel oldu.

• @Se-Orochi son verdiğin temalarda da sorun aynı...
  • arkadaşlar birazdan teli bağlamayı düşünüyorum

ben SEUS dan güncelleme yapmıştım.Cid 52-53 farkı varmı

yada telefonun birdaha açılmama ihtimali var mı?
  • quote:

se(dd)at

arkadaşlar birazdan teli bağlamayı düşünüyorum

ben SEUS dan güncelleme yapmıştım.Cid 52-53 farkı varmı

yada telefonun birdaha açılmama ihtimali var mı?

arkadaşım ilk önce identfy e bas telefonu bağla bilgilerini gör sonra diğer işlemleri yaparsın.
  • @tolyo dosyaları benim dosya paylaşım mesajımdan benden temin ettiğini yazmanı beklerdim

Ben boşuna toparlamışım boşuna uğraşmışım sanırım birisi çıkıp tüm paylaşımlarımı kendi paylaşımı gibi foruma koyması için sanırım
  • quote:

SE_GuRu

@tolyo dosyaları benim dosya paylaşım mesajımdan benden temin ettiğini yazmanı beklerdim

Ben boşuna toparlamışım boşuna uğraşmışım sanırım birisi çıkıp tüm paylaşımlarımı kendi paylaşımı gibi foruma koyması için sanırım

yahu Guru belliydi zaten senin baştan beri karnının burduğu! senin açtığın konudan bazı şeyler aldım doğru ama burda paylaştığım şeylerin çoğunu yabancı sitelerden aldım! konunun esas açılış amacı olan A2 uploader ide topse den aldım.
    şimdi cam driverları acousticleri paylaşırken bunu ben koyuyorum bunu SE_gurudan aldım diye eyrı ayrımı yazayım? eleimde ne varsa hepsini verdim işte ki mesaja da belirttim zaten burda olmayan şeyleri SE_gurunun konusundan alın diye! bu kadar fesatlık olurmu yaa!

• çok kolay bir programmış........Thanks

Şu orginal seslerini,resimlerini silmiyor ama ya silsem telefon hafıza açılacak
  • w910i ye acoustic atıp deneyen varmı dış ses nasıl arttımı?
  • quote:

se(dd)at

çok kolay bir programmış........Thanks

Şu orginal seslerini,resimlerini silmiyor ama ya silsem telefon hafıza açılacak

eyvallah sedat. şimdilik programın yeteneği bu kadar yakında daha kapsamlı programlar çıkar...
  • Ben K850 ye acoustic yükledim ( beta 3 olanı ) ama kulaklıkla dinlerken ses seviyesinde belirgin bir artış görmedim. Hep en sona kadar açık dinlerdim yine öyle dinliyorum. Acaba ben de bir problem mi var. Veya diğer acoustic ler daha mı etkili oluyor. Mesela acoustic yükleyipte ( aman ses seviyesi öyle yükseldi ki ipod gibi oldu, sesi sonuna kadar açıp dinlemek imkansız çok şiddetli çıkıyor... ) gibi bir durumla karşılaşan var mı? yoksa ne kadar acoustic de yüklense K850 fazla yüksek ses vermez mi?
  • quote:

eros68

Ben K850 ye acoustic yükledim ( beta 3 olanı ) ama kulaklıkla dinlerken ses seviyesinde belirgin bir artış görmedim. Hep en sona kadar açık dinlerdim yine öyle dinliyorum. Acaba ben de bir problem mi var. Veya diğer acoustic ler daha mı etkili oluyor. Mesela acoustic yükleyipte ( aman ses seviyesi öyle yükseldi ki ipod gibi oldu, sesi sonuna kadar açıp dinlemek imkansız çok şiddetli çıkıyor... ) gibi bir durumla karşılaşan var mı? yoksa ne kadar acoustic de yüklense K850 fazla yüksek ses vermez mi?

eros bide tolyo karışımı dene kulaklıkta ve hoparlörde en iyisi.
  • Flash temalarda Sorun yok Sorunun Kaynağı A2 Cihazlar Mevcut Temaların Yeniden Yazılması gerek Buda Uzun bir iş Elimde A2 Makina Olsa Yaparım Ama a2 cihazım Yok :
  • linkteki Dosyayı Birisi deneyip Çalışıp çalışmadığını Sölerse Sevinirim

Fl 1.1 F l 2.0 yapmaya çalıştığım bir tema
    http://r apidshare.com/files/159713471/Non.rar.html
  • quote:

Se-Orochi

linkteki Dosyayı Birisi deneyip Çalışıp çalışmadığını Sölerse Sevinirim

Fl 1.1 F l 2.0 yapmaya çalıştığım bir tema
    http://r apidshare.com/files/159713471/Non.rar.html

denedim orochi buda aynı sorunu yaptı. menüye girmiyo malesef.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolyo

quote:

SE_GuRu

@tolyo dosyaları benim dosya paylaşım mesajımdan benden temin ettiğini yazmanı beklerdim

yahu Guru belliydi zaten senin baştan beri karnının burduğu! senin açtığın konudan bazı şeyler aldım doğru ama burda paylaştığım şeylerin çoğunu yabancı sitelerden aldım! konunun esas açılış amacı olan A2 uploader ide topse den aldım.
    şimdi cam driverları acousticleri paylaşırken bunu ben koyuyorum bunu SE_gurudan aldım diye eyrı ayrımı yazayım? eleimde ne varsa hepsini verdim işte ki mesaja da belirttim zaten burda olmayan şeyleri SE_gurunun konusundan alın diye! bu kadar fesatlık olurmu yaa!

Ben bir şeymi dedim yok canım ben birşey demedim sen bildiğin gibi takıl.

• quote:

SE_GuRu

Ben bir şeymi dedim yok canım ben birşey demedim sen bildiğin gibi takıl.

ben bu msj dan hiç bişey anlamadım! diyeceğini dedin zaten daha ne diyeceksin?

benim konunun amacı tamamen A2 uploader diğer cam driver acoustic vs. dosyaları belki senin konudan haberi olmayan yada indirmemiş olan vardır diye toplu bi yerde dursun diye koydum buraya ve senin koymadığın bazı şeylerde var dikkat ettiysen!
    burda önemli olan A2 uploaderi paylaşmış olmak vede nasıl kullanıldığını anlatmak! esas iş burda...

ben yinede bazılarının senden alıntı olduğunu belirttim benim için problem değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 1 Kasım 2008; 22:02:58 >
  • Vay be! Bugünleri de gördük...
    Tebrikler tolyo
    Şimdi k850 çift hoparlör gibi ses mi çıkaracak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİRENOM -- 1 Kasım 2008; 22:59:48 >
  • hayırlı olsun işe bir gireyim o gün alacağım bu telefonuDua edin de aranıza katılayım bir an önce

yeni cam driver ve acousticle nasıl oldu telefon bir iki örn resim koyar mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 1 Kasım 2008; 23:13:29 >
  • Sorunsuz çalışan flash tema yok mu ya? Henüz 1 tane bile bulamadım...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.