Şimdi Ara

NTV GRUBU ÇEKMEYEN KANALLAR İÇİN KESİN ÇÖZÜM...ÇANAK ANTEN ÇEVRİLECEK MUTLAKA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
53.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turksat 3A'ya geçeli ntv grubu ve bazı kanalları ne yapsak izleyemiyorduk ne yaptıysam olmadı fabrika ayarları yeni yazılım yeni uydu ekleme vs...hepsini yaptım olmadı kesin çözüm Cihazınızda kanal arama menüsünde iken 11054 h 30000 frekansı girili iken çok az çanak ile oynuyorsunuz hatta çanak ile değil lnb yi sağa sola çevirmeniz bile yetiyor... hemen geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 30 Ekim 2008; 17:31:15 >

• evet bende var 280 den fazla kanal çıktı çıkmıyorsa manuel olarak girmeyi dene şuradaki dosyaya bakhttp://www.turksat.com.tr/liste/TVKanalListesi.pdf
  • evet o grupta sorun var ama ben 27 gecesi saat 3-5 arası bütün uydudan (seoul markanın firması uydudan günceledi) hepsini aldıgı için bende olmayan kanal yok hatta 1-2 saat yayın yapan acaip kanallar bile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m e r l i n -- 28 Ekim 2008; 11:10:44 >
  • Var.
  • Aynı sorun ben de var üstadım.Ntv batı var sadece.Trt batı var dogu yok.Ntv spor,e2,cnbce yok.
    Baska bir forumda 11055 30000h denenmiş gelmiş bir dene istersen bende olmadı.
  • Bende de atv,cine5,kanal24 yok.Cihazı sıfırlamama rağmen çıkmadı.
  • Hala yok of ya
  • evet yok bendede ne yaptıysam olmadı. haberturk ntv ve atv grubu sinyal alamıyor...
  • evt bende de yok... komple reset yapıp tp listesindeki bütün kanalları sildim ve arama yaptım... 236 tane kanal çıkıyor... atv, flashtv, bukettv, doğuşgrubu kanalları (ntv, ntvspor, cnbce,kraltv vs...) gibi kanallar çekmiyor... aramada çıkmıyor... paket olarak bi siteden ekledim onlarda vr ama kanalları göstermiyor... sağüstte no a/v şeklinde uyarı yanıp sönüyor...
  • olacak iş değil rezil ettiler uydu değiştireceğiz diye. bazı kanlalarda da örneğin yaban tv izlenebilirlik baya düşük kırılmalar olmaya başladı eskidan daha iyiydi..
  • Arkadaşlar ne rezili ben evimdeki iki uyduda ve mahalledeki bütün ayarladıgım cihazlarda bütün kanallar var acaba hata sizdemi cihazınızdamı hemen türksata çamur atmayın ben nasıl buluyorum siz hala yok diyorsunuz olacak şey degil ya sizde hata yada cihazınızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m e r l i n -- 28 Ekim 2008; 12:10:45 >
  • bütün gruplar çekiyorda, belkide en zayıfı NTV grubu olmuş, en iyi kanallar ekten püften kanallardan bile daha kötü çekiyor.
  • Bir kaç gün daha rayına oturana kadar sabretmek gerek galiba....
  • Bende onları yükledim Trt grubu gitti. Bravo Turksat çok başarılı bi geçiş oldu...

Herneyse Business Channel geri döndü...
  • cok dogru sınyal sevıyesı surunuo ntvnın ama ben sorunsuzca ekledım tek sorunum atv:S
    bu arada ntvyı manule olarak ayarlamak ısteyenler 11054 h 30000 sorunsuzca calısıo bende
    quote:

Orjinalden alıntı: strider_venom

bütün gruplar çekiyorda, belkide en zayıfı NTV grubu olmuş, en iyi kanallar ekten püften kanallardan bile daha kötü çekiyor.
  • @cempnr, Senin cihaz ne marka/model?ATV bende de yok,ntv grubunun sinyali 52 kalite 60 ama görüntü gayet net.Neden böyle anlamıyorum,birinde çıkan diğerinde çıkmıyor.Benim cihaz(next ye-2000 cx super plus) 206 kanal buluyor,bazıları diyor 280 kanal var.Şu an farkettiğim çıkmayan kanallar atv,cine5,kanal24 daha da vardır mutlaka çıkmayan(mesela cine5 grubunda 1den fazla kanal var hiçniri çıkmıyor).
  • atv paketinde sinyal düşük olsa da yayın var fakat Ntv paket yayınını ekleyemedim. %45 civarlarında sinyal alabiliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: m e r l i n

Arkadaşlar ne rezili ben evimdeki iki uyduda ve mahalledeki bütün ayarladıgım cihazlarda bütün kanallar var acaba hata sizdemi cihazınızdamı hemen türksata çamur atmayın ben nasıl buluyorum siz hala yok diyorsunuz olacak şey degil ya sizde hata yada cihazınızda.

öyle olmasa o kadar millet burada yazar mı? tam bir rezillik işte. ben 10 yıldır uydu cihazları ile ilgeniyorum böylesi bir sorun görmedim. o bahsettiğim kanallar sahip olduğum iki ayrı marka cihazda da çıkmıyor ve sadece bende değil bu sorun.
  • Bendede Atv,CNBC-E,E2,TNT,Ntv,NtvSpor fln yok bune yaw :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

Bendede Atv,CNBC-E,E2,TNT,Ntv,NtvSpor fln yok bune yaw :S

Demekki genel olarak yok ve problem var beklemek lazım sanırım of
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.