Şimdi Ara

sinüziti yenen var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
4
Favori
95.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gayet açık sıkıldım artık ? nasıl olacak iğne olsam sorun çözülür mü?

• Çözümü yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtusft

gayet açık sıkıldım artık ? nasıl olacak iğne olsam sorun çözülür mü?

+1967 konunun takipçisiyim

bu arada ameliyat diye bişey duydum 5 yıl falan önlüyomuş ama ne derece doğru bilemem arştırmadm hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mamunda -- 27 Ekim 2008; 21:23:52 >
  • bende de vardı saçını ıslatınc ahavluyla kurula banyodan çıkınca ayrıca denize gidiyorsanız yazın veya deniz olan bi il de oturuyosan o deniz suyunu buruna çek boylelikle geçer bende vardı çok baş ağrısı yapıyodu hep boyle yaptım 2 3 senedir hiç baş ağrısı olmadı
  • Bende vardı 2 seneye kadar ama hiçbirşey yapmadan geçti. Her Türlü Islaklıkta başım ağrırdı burnum hep tıkalıydı. Ya doktorlar yanlış teşhis koydular ya bende bi gariplik var
  • deniz suyu çok iyi geliyor ayrıca eczanelerde satılıyor burnun tıkandıkça kullanmanı tavsiye ederim hem yan etkiside yok.
  • denize grip 5-6 metreye dalıp basınç yemen lazım dostum baya açılıyosun o zaman yada
    bu hani deyince patlayan bitkiler var dokunuruz pıt yapar su fışkırtır onların sıvısını çok az bi suyla karıştrıosun burnunn iç kısmına sürüyosun çok deli açıyo burnu ve kapanması uzun sürüyo ama o biraz tehlikeli bişey bana bi tanıdığım yapmıştı
  • Hocam deniz suyu iyi geliyor. Ayrıca tuzlu suyu (iyotsuz) bir çay bardağı sua bir tatlı kaşığı ekle. Sonra şırıngayla talzikli bir şekilde burnuna ver. Her iki deliğede uygula...Buda rahatlatır seni...

Ayrıca ıslak başla soğuğa çıkma , yatıp uyuma. Mutlaka saçlarını kurut...
    Bende de var. Kış geliyor . Şimdilik sesi yok .Bakalım ne olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mchll -- 27 Ekim 2008; 22:20:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mchll

Hocam deniz suyu iyi geliyor. Ayrıca tuzlu suyu (iyotsuz) bir çay bardağı sua bir tatlı kaşığı ekle. Sonra şırıngayla talzikli bir şekilde burnuna ver. Her iki deliğede uygula...Buda tahatlatır seni...

çok saol bu okyanus suyunu merak ettim deniz suyundan farklı mı baş ağrısını kesiyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtusft

quote:

Orjinalden alıntı: mchll

Hocam deniz suyu iyi geliyor. Ayrıca tuzlu suyu (iyotsuz) bir çay bardağı sua bir tatlı kaşığı ekle. Sonra şırıngayla talzikli bir şekilde burnuna ver. Her iki deliğede uygula...Buda tahatlatır seni...

çok saol bu okyanus suyunu merak ettim deniz suyundan farklı mı baş ağrısını kesiyor mu?

Aslında doktora gidersen sağlam bir antibiyoik tedavisi yapıtyor. Yanlız antibiyotik kanallardaki iltihabı kurutuyor. Yani iltihaplar bildiğim kadarıyla dışarı çıkmıyor. Orada kuruyor. Buda sadece ağrıyı ve tıkanıklığı geçici bir süre engelliyor.
    Arkadaşın dediği bir bitki var. İşte belli bir miktar buruna uygulayınca söküyormuş ama limiti aşarsan Knockout olma ihtimalin varÇok tehlikeliymiş . Bende duymuştum ama tırsrım
  • babam dalgıç sinüzit problemi vardı geçti artık. geçtiğimiz günlerde konuşurken 18 m. dal sinüz falan kalmıyor demişti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onboardx

deniz suyu çok iyi geliyor ayrıca eczanelerde satılıyor burnun tıkandıkça kullanmanı tavsiye ederim hem yan etkiside yok.

İlacın adı nedir?
    Otrivine ise yaramaz.
  • Bende 5 Senedir Var. Hayattan Zevk Alamıyorum. Burnum Hep Tıkalı Agzımla Nefes Alıyorum. Ama Ameliyat Olcam 2 Ay Sonra. İnş Kurtulurum Bu Sinüzitten
  • bende vardı en ufak üşütmede kafam ıslak durunca hemen başlardı
    atletizmle uğraşıyodum 2 yılda düzeldi spor yapın arkadaşlar
  • arkadaşlar bende vardı ameilyat oldum geçti.

burda iş cerrahın maheretinde bitiyor.İyi bir maliyatla bişeyiniz kalmaz.

kansız bıçaksız yapıyorlar zaten yeni yöntemle.
  • sinüzit ameliyatı tehlikeli olabiliyor ölenler olmuştu ..
  • arkadaşlar okyanus suyu denen muhabbet psikolojik
  • sinuzit kronikse tedavisi zor eğer akut ise antibiyotik ve yardımcı tedavilerle geçebilir
  • 5 yıldır var yüzüm yada saçım ıslak kalırsa inim inim inletiyor namuszsuz yenemiyorum kışın maffoluyorum yüzüm kıpkırmızı oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugy1994

babam dalgıç sinüzit problemi vardı geçti artık. geçtiğimiz günlerde konuşurken 18 m. dal sinüz falan kalmıyor demişti.

dostum ben de amatör dalgıçlık yapıyorum 18mtre çok fazla çok süper basınç yersin ama babanın dediği gibi bişey kalmaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.