Şimdi Ara

SAÇ DÖKÜLMESİNE HANGİ ŞAMPUAN İYİ GELİR ( UYGUN FİYATLI )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
86.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• quote:

Orjinalden alıntı: Red_Devils_

Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: sınce_1903

quote:

Orjinalden alıntı: !XiR

Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Önerisi istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.com/yazi/sac-dokulmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Red_Devils_

Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: !XiR

Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Önerisi istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.com/yazi/sac-dokulmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış

Revigen'i önerirmisin ?
    En son doktora gitmiştim, Revigen'i önermişti. reçeteye Shenmin de yazdı. tablet vs bişeyler yazıyor.a raştırma yapmadan almak istemedim. zaten fiyatları oldukça pahalı

• Priorin şampuan hiç denediniz mi ?http://www.priorin.gen.tr/
  • emreturr E kullanıcısına yanıt
    Çok Önce açılmış bi konu ama Yeni kullandığım bi üründen bahsetmek isterim Nano Hair Şampuan. Saçma sapan reklamları olsada ürün gerçekten güzel.:) 15 gün kullanmada dökülme tamamen durdu. Kullanmanızı tavsiye ederim. Saçları çok fazla dökülen bi insan olarak öneririm.Çok fazla satışı var aldığınız yerede dikkat etmeniz gerekli sahte ürün çok fazla oyüzden ben öneri olarak kendi aldığım yeri söyleyeyim de sonra farklı biyerden alırsanız bana beddua etmeyin:)www.nanohairorjinal.com tabi nerden alcağınız size kalmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.