DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
25 Ekim Sayısal Loto Hakkında
18
Cevap
0
Favori
50.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 25 Ekim Sayısal Loto Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1771 Mesaj
      26 Ekim 2008 09:49:33
      Geçen bir konuda çekilmeden önce ekrana gelen numarayı gördükten sonra bir baktım bugün gazeteye 25 Ekim Sonuçları : 7-8-16-17-47-48 numaralarını görünce oha dedim sizce sayısal lotoda bir hile varmı

Steroid
    • Binbaşı
      1771 Mesaj
      26 Ekim 2008 10:03:05
      20.000 kere bakılmış yorum yok mu

Steroid
    • Yüzbaşı
      352 Mesaj
      26 Ekim 2008 10:11:22
      Sayısal loto konusunda kendi şahsi araştırmalarımı, tesbitlerimi ve düşüncelerimi pek çok forumda dile getirdim. Bence sayısal loto da bal gibi hile var.
      Araştırmalarımın sonuçları:

1- Sayısal Loto da 5 bilen kişi çok fazla olduğu halde, neden 6 bilen genelde 1 kişidir?
      2- Büyük ikramiyeyi kazanan bu kişi kimliğini hiç açıklamaz. Ama kupon numarasından biraz araştırdığınızda ne hikmetse kuponun yatırıldığı yer, hep Ankaranın belirli bir semtidir.

Başka bir şey yazmama gerek varmı????

Bir çocuğun karanlıktan korkması normaldir. Ama bir yetişkinin aydınlıktan korkması anormaldir.
    • Binbaşı
      1771 Mesaj
      26 Ekim 2008 10:30:26

quote:

Orjinalden alıntı: messire

Sayısal loto konusunda kendi şahsi araştırmalarımı, tesbitlerimi ve düşüncelerimi pek çok forumda dile getirdim. Bence sayısal loto da bal gibi hile var.

1- Sayısal Loto da 5 bilen kişi çok fazla olduğu halde, neden 6 bilen genelde 1 kişidir?
      2- Büyük ikramiyeyi kazanan bu kişi kimliğini hiç açıklamaz. Ama kupon numarasından biraz araştırdığınızda ne hikmetse kuponun yatırıldığı yer, hep Ankaranın belirli bir semtidir.

Haklısın ya hiç çevremde ve televizyonlarda 6 bilen görmedim

Steroid
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      26 Ekim 2008 10:37:33

quote:

Nasıl bir hile bu? Tam olarak açıklarmısınız?

• Binbaşı
      1037 Mesaj
      26 Ekim 2008 10:53:30
      bi de çıkan rakamlar çoğunlukla ardışık oluyo nedense bazen 2 bazen 3 tane ardışık sayı çok çıkıyo ya

• Yüzbaşı
      689 Mesaj
      26 Ekim 2008 10:55:57
      arkadaşların dediği gibi...

her hafta bir kişi yada birkaç kişi trilyoner oluyor

peki nerede bu trilyonerler ??? neden millet hala bu kadar fakir?

• Yüzbaşı
      352 Mesaj
      26 Ekim 2008 11:28:08
      quote:

Manakan nickli kullanıcıdan alıntı:
      Nasıl bir hile bu? Tam olarak açıklarmısınız?

Benim kişisel tahminim şu:
      Kupon kabul süresi dolar dolmaz, sistem oynanmış kuponlarda mevcut olmayan 6 lı rakam kombinasyonlarını tesbit ediyor. Bu rakam kombinasyonlarına göre anında bir kupon oynanıyor ve yatırılıyor. Son yatan kuponda halk tarafından yan yana getirilmemiş tek 6 rakam kombinasyonu oluyor. Bu kombinasyona göre bir şekilde toplar düşürülüyor ve para söğüşleniyor.
      Benim tahminim bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messire -- 26 Ekim 2008; 11:30:58 >

Bir çocuğun karanlıktan korkması normaldir. Ama bir yetişkinin aydınlıktan korkması anormaldir.
    • Çavuş
      41 Mesaj
      26 Ekim 2008 11:47:42

quote:

Alıntıları Göster

Kupon kabul süresi dolar dolmaz, sistem oynanmış kuponlarda mevcut olmayan 6 lı rakam kombinasyonlarını tesbit ediyor. Bu rakam kombinasyonlarına göre anında bir kupon oynanıyor ve yatırılıyor. Son yatan kuponda halk tarafından yan yana getirilmemiş tek 6 rakam kombinasyonu oluyor. Bu kombinasyona göre bir şekilde toplar düşürülüyor ve para söğüşleniyor.
      Benim tahminim bu...

kesinlikle hile olduğunu düşünüyorum
      kazanan ben olsam bende kimliğimi açıklatmam da
      pek çok kez ankara/çankaya ya çıkmasıda baya bi ilginç
      vede 300-500 kişi 5 i bluyorda
      neden 100-150 kişi aynı hafta 6 yı bulamıyor
      hep 1-2 kişi
      ramazanda
      braktım yonamayı
      bunlarda umutlarımızı sömürüyor

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      26 Ekim 2008 11:57:43
      2-3 hafta önce 123456 oynasaydım 4 tutturacaktım

• Yarbay
      11043 Mesaj
      26 Ekim 2008 12:17:15
      Bu kadar çok ardışık sayının gelmesi benim de kafamda soru işaretleri oluşturuyor.

Ardışık 3 sayı da çıkmıştı bir kere

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
      VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
      Ford Fiesta 1.5 TDCI Trend
      Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      26 Ekim 2008 14:18:10
      quote:

Alıntıları Göster

Benim tahminim bu...

7-8 16-17 47-48 Ardışık numaralar

Bende öyle düşünüyordum, halkın önceden oynanmış olan kuponları makinada kontrol edip 6 tutmayan rakamları tutturuyorlar ama nasıl bilemem, bence şöyle düşünüyorum. Çekilen toplara hile yapmışlardır. yada toplara mıknatıs yada ne bileyim ağırlık bir şey yapmışlardı, onların istediği numara çıksın gibi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manakan -- 26 Ekim 2008; 14:17:03 >

• Yüzbaşı
      714 Mesaj
      31 Ekim 2008 23:07:20
      sayısal lotoda benim bulunduğum il merkezine ve kendi memleketime 1-2 defa 6 çıktı şans topunda halam gilin komşusu 5+1 bildi ve ozaman 270 bin YTL almışlardı
      (hile olsa hepsinde olur diye düşünüyorum)
      bizde oynuyoz oynuyoz boşa gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chic-c -- 31 Ekim 2008; 23:09:02 >

• Android Beta Kullanıcısı
      3230 Mesaj
      31 Ekim 2008 23:14:54
      ben makinadan oynatıp 5 tutturmuştum sürekli makinadan oynatıyorum...

bilcümle avratlar saçlarıma deli oluyorlar
    • Yarbay
      3440 Mesaj
      31 Ekim 2008 23:16:08
      forumdan birinin komşusu 6 tutturdu 4-5 ay önce =)
      adam kayıplarda şu an , antalyaya taşındığı söyleniyor...

babam 20 yıldan fazla oynadı her hafta...bir daire parası gitti şimdiye kadar diyor =)
      bu arada şunuda unutmayalımki , yolda yürürken başınıza yıldırım düşme olasılığı sizin 6 tutturma olasılığından fazla ;)

Edit : @Eddie bazı lamerlerin kullandıkları programlar var , otomatik her saniye bu linke girebilirler program sayesinde...yani birnevi hit arttırıcı program...tabi DH'de işe yarıyormu bilmiyorum ama büyük ihtimal yarıyorki bu kadar görüntüleme sayısı olmuş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giray Han -- 31 Ekim 2008; 23:20:11 >

LOL TR : Gundam Exia
    • Yarbay
      3725 Mesaj
      31 Ekim 2008 23:17:18
      bu konu nasil 48.000 kere okunmus

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      31 Ekim 2008 23:19:09

quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

bu konu nasil 48.000 kere okunmus

harbi 48.000

DUAL Intel Xeon E5 2687W @ 4.0GHz - DUAL Corsair H100 CPU Coolers - Corsair Dominator GT 96GB (12x8GB) DDR3 - QUAD ASUS GTX 690 4GB - EVGA Classified SR-X 270-SE-W888-KR MoBo - 8x Hitachi Ultrastar 7K4000 4TB@RAID5 - 4x Intel 520 Series 480GB SSD
    • Er
      6 Mesaj
      04 Ekim 2010 23:04:00
      ankara çankaya ankara çankaya bir taftada takip edin ankara cankaya çıkmassa intaar edecem topu topu 10 bin kişi yasıyordur eminim az kişi oynuyordur acıklasınlar tamam güvenlik müvenlik diyorlar sans topunda adama 35 bin çıkıyor bu az rakamların kime çıktıgını açıklasınlar bayileri açıklasınlar çıkan bayileri bir daha oynamam

• Çavuş
      52 Mesaj
      04 Ekim 2010 23:18:36
      arkadaslar bu bir ihtimal oyunu ve bence en önemlisi kaderde varsa cıkar yoksa milyarlık oyna yine cıkmaz hile varda diyemem yokta diyemem bi fikrim yok ama 300 kişinin 5 bilipte 1 kişinin 6 bilmesi normal buna bakarak hile var diyemeyiz ihtimallerini hesaplayın ondan sonra konusalım ve ankara istanbul cıkması normal cunku nufusun en kalabalık oldugu iller oldugu içni genelde oralardan bilen cıkıyo ve bilen hiç bi zaman cıkıp ben bildim demez sen olsanda demezsin

Sana gelmediğim gün Kurtlar Vadisi vardır gülüm
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 25 Ekim Sayısal Loto Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.