Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.875
Cevap
0
Favori
239.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğinde de haklısın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 27 Eylül 2010; 13:43:58 >
  • bence e71'in fiyatının düşmesini bekleyin...bende e63 alcaktım ama vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvt.enis
    bence e71'in fiyatının düşmesini bekleyin...bende e63 alcaktım ama vazgeçtim

aralarında pek bır fark yok be hocam
  • Arkadaşlar telefona data kablosuyla veri atarken aktarım hızı 640 kb/s gibi gülünç bi değer gösteriyor.
    Sizde de böyle bir sorun var mı?
  • ben de bugün aldım 380'e mavisinden, herkes siyahı methetmiş ama çok şık duruyor mavi rengi de. sertifika problemi çekenler vardı geçen sayfalarda. o iş ayarlar-uygulamalar-uygulama yöneticisi-yazılım yükleme-sadece imzalı yerine tümü derseniz halloluyor. belki yazan vardır daha önce ama o kadar sayfa geri gitmeye üşenenler için kıyağım olsun .

bir de tavla arıyorum zedge'de yok başka nerde olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruhöküzü -- 28 Eylül 2010; 1:59:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhöküzü

ben de bugün aldım 380'e mavisinden, herkes siyahı methetmiş ama çok şık duruyor mavi rengi de. sertifika problemi çekenler vardı geçen sayfalarda. o iş ayarlar-uygulamalar-uygulama yöneticisi-yazılım yükleme-sadece imzalı yerine tümü derseniz halloluyor. belki yazan vardır daha önce ama o kadar sayfa geri gitmeye üşenenler için kıyağım olsun .

bende tavla arıyorum bulamadım hiçbir yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: pvt.enis
    bence e71'in fiyatının düşmesini bekleyin...bende e63 alcaktım ama vazgeçtim

aralarında pek bır fark yok be hocam

haklısın kardeşim yok ama ne bileyim space tuşunun uzun olması hoşuma gitti bide gps'i var bilmiyorum ya kafam karışık hem bunun üretimide bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

ben de bugün aldım 380'e mavisinden, herkes siyahı methetmiş ama çok şık duruyor mavi rengi de. sertifika problemi çekenler vardı geçen sayfalarda. o iş ayarlar-uygulamalar-uygulama yöneticisi-yazılım yükleme-sadece imzalı yerine tümü derseniz halloluyor. belki yazan vardır daha önce ama o kadar sayfa geri gitmeye üşenenler için kıyağım olsun .

birde getjar.com a bakin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

birde getjar.com a bakin derim

tamam hocam bakıcam şimdi dediğin adrese. Yalnız e63le foruma bir şeyler yazmak da ayrı bir keyifmiş. Şu an test edip onaylıyorum.

• arkadaşlar e63 ün herhangi bi markette kanpanyasını duyarsanız konuya yazarmısınız benim bu telefon için ayıracağım bütçe max 360tl kadar ama bu fiyatada bulamadım hiçbir yerde düşer diye umut ediyorum beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i
    arkadaşlar e63 ün herhangi bi markette kanpanyasını duyarsanız konuya yazarmısınız benim bu telefon için ayıracağım bütçe max 360tl kadar ama bu fiyatada bulamadım hiçbir yerde düşer diye umut ediyorum beklemedeyim

hocam 20 lıranın hesabını yapma . Gıt ve al su telefonu :D
  • quote:

quote:

arkadaşlar e63 ün herhangi bi markette kanpanyasını duyarsanız konuya yazarmısınız benim bu telefon için ayıracağım bütçe max 360tl kadar ama bu fiyatada bulamadım hiçbir yerde düşer diye umut ediyorum beklemedeyim

haklısın aslında ama inat yapınca böyle oluyo işte yarın yada cuma günü alcam artık bende telefondan bi mesaj atarım şu konuya

• quote:

quote:

quote:

haklısın aslında ama inat yapınca böyle oluyo işte yarın yada cuma günü alcam artık bende telefondan bi mesaj atarım şu konuya

benım dusuncem bu fıyatlar 1 ay kadar sabıt kalır tabı stoklar bıtmesse...

Not. Bu konuya e63 le yazmak daha bı zevklı :D

• hahaahaha :)) harbiden daha zevkli ama anlatilmaz yasanir :)
  • eheh yazın siz yazın bi kaç güne bene geliyorum
  • banada herzaman dh a cepten girip gezmek cevap yazmak daha bi keyifli zevkli gelmistir.inanin normal pc den girdigim yok:-)
  • arkadaşlar telefonum bir aydır tamirde idi ilk aldığımda email ayarlarımı sorunsuz yapmıştım fakat şuan email kurulumu yapamıyorum 'yükleme paketi bulunamadı hafıza kartını kontrol edin' diye mesaj çıkıp kuruluma devam etmiyor yüklemem gereken bi paket var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Physio_
    arkadaşlar telefonum bir aydır tamirde idi ilk aldığımda email ayarlarımı sorunsuz yapmıştım fakat şuan email kurulumu yapamıyorum 'yükleme paketi bulunamadı hafıza kartını kontrol edin' diye mesaj çıkıp kuruluma devam etmiyor yüklemem gereken bi paket var mı ?

birde magazadan nokia messaging programini indirip kur oyle dene bence zaten cok daha kullanisli bi program
  • Bana en kaliteli msn programını önerebilecek var mı?
  • evet arkadaslar bende bugun e63 blackle aranızdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 29 Eylül 2010; 22:23:32 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.