Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.875
Cevap
0
Favori
239.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum sayfaların bir kısmını da okudum. ama deneyimli kullanıcılardan tavsiye de almak istiyorum.

benim için önemli olan wireless bağlantısı, şarj süresi ve sar değerinin düşük olması. acaba wireless'ta problem yaşadınız mı? bağlanma sorunu, kopma vs. oluyor mu? şarjı ortalama kullanımda kaç gün gider.

anladığım kadarıyla genel anlamda sorunlu bir cihaz değil.

sar değeri 1,1 galiba. bu biraz yüksek bir değer değil mi? açıkçası aklımdaki bu sorular çözüldükten sonra direk gidip almayı planlıyorum.

edit : internette e63 rm-600'ün sar değeri 0,93. rm-600 ne demek? nerden bulabilirim rm-600 olanını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0noktası -- 17 Eylül 2010; 2:19:48 >
  • arkadaşlar bir kaç gün önce E63 aldım bir kaç sorum olacak. ovi maps, nokia maps aynı şeyler mi ve ücretli mi. birde bir kaç siteden messenger programı yükledim fakat süresi geçmiş bildiğiniz bir siteden linkini falan gönderebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_59

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: onur_59
    ya belki çok saçma bir soru olcak ama msjlara şifre nasıl koycaz ya bulamadım :(

nokiadan çok şey bekliyorsun:) belki 3 sene sonra olur o dediğin:)

ya ne biliyim d900i de vardı da ondan sordum..ya bukadar zor bişeymi yani nokia bunu yapamıyor ilginç!! saol cevabın için
    Cihaza bu program yardımı ile şifreleme yapabilirsin, ister mesajar, ister galeri vs..
    http://forum.donanimhaber.com/m_42868279/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

e63 ün mü üretimi bitmiş?

evet kardeşm üretimi biltmiş..
  • üretimin durduğunu nerden öğrendin? kaynak gösterir misin? nokia sitesinde ürünlerde gösteriyor ama emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvt.enis

quote:

Şimdi teknosada telefonu gören abaza gibi atlar. Gidip hemen almak lazım. Şu 2-3 gün içinde alacağım stoklar bitmese bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0noktası

üretimin durduğunu nerden öğrendin? kaynak gösterir misin? nokia sitesinde ürünlerde gösteriyor ama emin değilim.

dün 4 tane telefoncuya sordum hepside üretiminin bittiğini söylediler ama nokia bayinin stoklarında varmş getirttirebilirlermiş 370-380 lira civarı fiyat söylediler kabul etmedim..onlardan almaktansa giderim gold bilgisayardan alırım daha iyi..
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi teknosada telefonu gören abaza gibi atlar. Gidip hemen almak lazım. Şu 2-3 gün içinde alacağım stoklar bitmese bari

1-2 aylık stokları vardır heralde o kadarda boş değildirler..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0noktası

üretimin durduğunu nerden öğrendin? kaynak gösterir misin? nokia sitesinde ürünlerde gösteriyor ama emin değilim.

dün 4 tane telefoncuya sordum hepside üretiminin bittiğini söylediler ama nokia bayinin stoklarında varmş getirttirebilirlermiş 370-380 lira civarı fiyat söylediler kabul etmedim..onlardan almaktansa giderim gold bilgisayardan alırım daha iyi..

www.gold.com.tr 410 lira olarak görünüyor

• hmmmm internetteki fiyat güncellenmemiş ve fiyatı farklı olabilir çünkü ben mağazaya girip sordum 370 dediler..yani o fiyatta olacağını hiç sanmıyorum yoksa satamazlar
  • arkadaslar bugun telefonuma nokia updater ile software update yaptim son surume yukseldi.. Ibm in garip bir uygulamasi geldi onun disinda pek bir fark goremedim yavaslama hizlanma konusunda bir fark yok gibi yukseltseniz de olur yukseltmeseniz de ama sanki ilk acilis biraz daha hizli gibi..
  • Ya arkdaslar bugun bı nokıa E63 aldım..Öncekı telefonumun hafıza kartını taktım..Fotograflar ve vıdeolar var ama müzikleri bir türlü bulamadım galerıde ve müzik çalarda nasıl olucak bu iş??
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeOn_1907

Ya arkdaslar bugun bı nokıa E63 aldım..Öncekı telefonumun hafıza kartını taktım..Fotograflar ve vıdeolar var ama müzikleri bir türlü bulamadım galerıde ve müzik çalarda nasıl olucak bu iş??

galeride zaten yok, ama müzik çalarda tüm parçalar kısmına girdiğinde çıkması lazım.

eğer çıkmıyorsa, ofis-dosya yöneticisi-sağ ok ile hafıza kartına geçiş yap-attachments klasörüne bak. en azından bende klasör yolu bu, sende farklı mıdır bilmiyorum.
  • arkadaşlar ben bu telefonu kullanırken 2 sorunu vardı

birini aradıktan sonra açmazsa ya da konuşma bitirirken kırmızı tuşa basınca telefon takılıyordu

ve kulaklıkla müzik dinlerken ekolayzır ve ses doygunluğu, stereo genişletme çalışmıyordu

en son v40 lı versiyondu o zaman ve hala düzelmemişti

şimdi durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

arkadaşlar ben bu telefonu kullanırken 2 sorunu vardı

birini aradıktan sonra açmazsa ya da konuşma bitirirken kırmızı tuşa basınca telefon takılıyordu

ve kulaklıkla müzik dinlerken ekolayzır ve ses doygunluğu, stereo genişletme çalışmıyordu

şimdi durum nasıl?

Bugün nokia software updater ile güncelledim yazılımı. İnanır mısın bu sorundan çok şikayetçi olmama rağmen denemek hiç aklıma gelmemişti, şimdi sen söyleyince diğer hattımı arayıp denedim

Yeni yazılımla takılmıyor, en azından ben karşılaşmadım o takılmayla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic_spirit

quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

arkadaşlar ben bu telefonu kullanırken 2 sorunu vardı

şimdi durum nasıl?

Bugün nokia software updater ile güncelledim yazılımı. İnanır mısın bu sorundan çok şikayetçi olmama rağmen denemek hiç aklıma gelmemişti, şimdi sen söyleyince diğer hattımı arayıp denedim

Yeni yazılımla takılmıyor, en azından ben karşılaşmadım o takılmayla..

dostum ben bu 2 sorun yüzünden soğumuştum biraz telefondan. sonra da sıvı teması nedeniyle rahmetli oldu zaten

yine de önceki sayfalarda detaylı belirtmiştim, fiyatına göre iyi telefondu, şimdi kardeşime almayı düşünüyorum da kırmızısını o bakımdan sordum

düzelmesi iyi olmuş, aciliyet olan durumlarda fıtık ediyordu insanı

son versiyon kodu nedir şu an? ve ekolayzır, efektler sorunu devam ediyormu acaba hala

• quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

ayrica bugun son surume yukselttim cihazi IBM Lotus Traveller diye birsey geldi nedir bu? Mail kontrolcusu mu acaba eger oyleyse server istiyor oraya ne yazicaz bilen varsa yardimci olursa sevinirim...
    Saygilar

gerçekten e63 forumunda hayat yok ... bir Allahın kulu okuyupta cevap vermeye tenezzül etmemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 18 Eylül 2010; 9:44:31 >
  • Telefonu dün aldım memnunum su ana kadar..380 Tlye teknosadan aldım..Üretiminin durdugu dogru malesef..Almak isteyenler bence de elini cabuk tutmalı..
  • Arkadaşlar 4 gün önce ben de E63 aldım, Teknolojix'ten Axsess'e vade farksız 9 taksite 447 TL'ye aldım, uzun zamandır sony ericsson kullanıyordum ilk defa nokia kullanacağım, telefon güzel tavsiye ederim.
    sadece güzel tema bulmakta güçlük çekiyorum
  • @zucarz, istediğin kategoride tema, duvar kağıdı vs., hepsi e63 için, telefon seçimi bölümü var,ordan istediğin telefonu seçebilirsin
    http://www.zedge.net/themes/2640/nokia-e63-themes/
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.