Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.875
Cevap
0
Favori
239.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kittyy

yukarda arkadas sunu yazmıs ; Wireless'e bağlanınca siteleri opera ile gezmek istiyorum bunu nasıl yaparım. Telefonun dandik tarayıcısı devreye giriyor.
    bunu bende cok merak edıodum bilen biri varsa yardımcı olursa cok sevinirim..

hic telefonun web secenegini tiklama

menuden operayi ac

acilinca gircegin web adresini yaz

neyle baglanmak istedigini sorcak wifi i sec ve baglan bukadar basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: BediR_16

TEMA ARAYANLAR :http://www.zedge.net/themes/2640/nokia-e63-themes/

super

cok tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: zekican09

quote:

Orijinalden alıntı: BediR_16

TEMA ARAYANLAR :http://www.zedge.net/themes/2640/nokia-e63-themes/

super

cok tesekkur ederim

Bu temalarda sertifika sorunu çıkmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: zekican09

arkadslar yeni mesaj yaziyorum mesaji gondrecegim fakat telefon hafizasinin rehberini gorebiliyorum sadece simhafizasinin listesini goremiyorum acaba sorun ne ?

Rehebere gir-seçenekler-sim kart vizitleri kopyalansın mı evet de
  • arkadaşlar mesaj yazarken takılma çok oluyor diye okumuştum,doğru mu?
    ayrıca kişi engelleme var mı?
    bir de paraya biraz kıyıp e71 mi almalıyım?sadece bol bol mesajlaşacağım ve arada maillerime bakacağım..
    telefonu 1-2 güne alacağım da merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfoo
    arkadaşlar mesaj yazarken takılma çok oluyor diye okumuştum,doğru mu?
    bir de paraya biraz kıyıp e71 mi almalıyım?sadece bol bol mesajlaşacağım ve arada maillerime bakacağım..

Dostum ben alali 3 ay oldu bir kere bile takilma olayi yasamadim dedigin gibi gunboyu mesajlasip arada maillerine bakacaksan e71 ile e 63 arasinda bu ve diger kullanimlarda hicbir fark yoktur.amam bana e71 in kasasi daha guzel geliyor bunun icin aradaki farki vermeye deger diyorsan onu bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfoo
    arkadaşlar mesaj yazarken takılma çok oluyor diye okumuştum,doğru mu?

Ben 1 yıldır kullanıyorum, ilk yazılımı ile sadece yazma dili Türkçe olarak seçilirse yavaşlama oluyordu. Ancak onun üzerine 2 ya da 3 tane yazılım güncellemesi çıktı ve benim telefonun yazılımı en son güncel yazılım olmadığı halde (telefonu aldıktan sonra sadece ilk güncellemeyi yaptım) Türkçe ya da İngilizce yazımda en ufak bir takılma yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 30 Ağustos 2010; 13:39:23 >
  • teşekkürler,peki kişi engelleme hakkında bir bilginiz var mı?
  • arkadaslar cevaplarınız icin tesekur ederim bisey daha sorucam telefonu aldıktan sonra samsung star wifi ile hemen hemen aynı fiyat oldugunu gördüm ya nokia dan sasmam tabiki ama sonucta eskı bi model acaba hatamı yaptım onumu alsaydım diye düsünmeye basladım sizce ikisi arasında e63 dahamı iyidir?
  • quote:

arkadaslar cevaplarınız icin tesekur ederim bisey daha sorucam telefonu aldıktan sonra samsung star wifi ile hemen hemen aynı fiyat oldugunu gördüm ya nokia dan sasmam tabiki ama sonucta eskı bi model acaba hatamı yaptım onumu alsaydım diye düsünmeye basladım sizce ikisi arasında e63 dahamı iyidir?

dostum dokunmatigi hiç hassas değil çok kötü onun. Tam klavye nokia e serisi gibi olur mu hiç.
  • tesekurler.. bisi daha sorucam sorular bitmedi gitti : ) ben telefonu güncelledim son sürümünü sonra yüklemeler kısmında lotus traveler diye bi program cıktı nedir bu bilen varmı ? gereklı deilse silıcem..
  • quote:

tesekurler.. bisi daha sorucam sorular bitmedi gitti : ) ben telefonu güncelledim son sürümünü sonra yüklemeler kısmında lotus traveler diye bi program cıktı nedir bu bilen varmı ? gereklı deilse silıcem..

dostum bende bu soruyu iki uc defa sordum fakat bir cevap alamadım su lotus travelere hakkında
  • Bende artık e63 lü oldum :) Doğubanktan 340 liraya aldım mavisinden, siyah vardı ama adam açık dedi tek kaldı dedi aynı fiyata açık almak istemedim...

Şimdiiiii, en son olarak nokia europe da şunu gördüm
    quote:

Latest software release for Nokia E63 is 500.21.009 *
    Comes with Music with upgraded Music player
    New version of Ovi Store
    Office 2007 support
    Usability and performance improvements

-Acaba ben bu sürüme geçsem mi yoksa gerek yok mu, yeni versiyon sıkıntı yaratır mı? Resmi olmayan sürümler var mı onlardan kullanmalı mıyım?
    -Bu telefonu hacklemek yerine tüm uygulamaları imzalı imzasız yükle desem olur mu, yoksa hack lemem mi gerekiyor? Hack lenince tekrardan imza soruyormu yoksa istediğimi kafama göre yükleyebiliyo muyum?
    -Telefon versiyonlarının hack olayıyla ne kadar alakası var, anlayacağınız PC ye haşır neşirim lakin ilk kez symbian kullanıyorum, kafam karışık...

Düzeltme: Çok karman çorman yazmışım, anlamlandırması zor olmasın diye düzelttim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !brahim -- 30 Ağustos 2010; 21:47:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: !brahim

Bende artık e63 lü oldum :) Doğubanktan 340 liraya aldım mavisinden, siyah vardı ama adam açık dedi tek kaldı dedi aynı fiyata açık almak istemedim...

quote:

New version of Ovi Store
    Office 2007 support

-Acaba ben bu sürüme geçsem mi yoksa gerek yok mu, yeni versiyon sıkıntı yaratır mı? Resmi olmayan sürümler var mı onlardan kullanmalı mıyım?
    -Bu telefonu hacklemek yerine tüm uygulamaları imzalı imzasız yükle desem olur mu, yoksa hack lemem mi gerekiyor? Hack lenince tekrardan imza soruyormu yoksa istediğimi kafama göre yükleyebiliyo muyum?
    -Telefon versiyonlarının hack olayıyla ne kadar alakası var, anlayacağınız PC ye haşır neşirim lakin ilk kez symbian kullanıyorum, kafam karışık...

Düzeltme: Çok karman çorman yazmışım, anlamlandırması zor olmasın diye düzelttim...

dostum öncelikle bende bir 331 k.d lerden olarak sana tertip diye hitap etmek istiyorum.
    bu sürüme yükseltmeni tavsiye ederim ben yükselttim ve herhangi bir olumsuzluk yasamadım suana kadar.
    hackleme olayına gelince teli hacklediğinde birdaha sertifika sorunu yasamıyorsun istediğin uygulamayı yükleyebiliyorsun.
    bende hacklemeye calısmaktayım cihazımı fakat opda dan sertifika basvurusunda bulundum nerdeyse sekiz günü gecti ama hala apllying yazıyor. alamadım yani ne iştir onuda anlamadım bana max. 6 gün demişlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: !brahim

Bende artık e63 lü oldum :) Doğubanktan 340 liraya aldım mavisinden, siyah vardı ama adam açık dedi tek kaldı dedi aynı fiyata açık almak istemedim...

quote:

New version of Ovi Store
    Office 2007 support

dostum öncelikle bende bir 331 k.d lerden olarak sana tertip diye hitap etmek istiyorum.
    bu sürüme yükseltmeni tavsiye ederim ben yükselttim ve herhangi bir olumsuzluk yasamadım suana kadar.
    hackleme olayına gelince teli hacklediğinde birdaha sertifika sorunu yasamıyorsun istediğin uygulamayı yükleyebiliyorsun.
    bende hacklemeye calısmaktayım cihazımı fakat opda dan sertifika basvurusunda bulundum nerdeyse sekiz günü gecti ama hala apllying yazıyor. alamadım yani ne iştir onuda anlamadım bana max. 6 gün demişlerdi

Hakkaten bu askerlik başka bi tat katıyor insanın yaşamına, sağ ol tertibim cevabın için. Sonuç olarak f/w update ile hack leme alakasız olaylar yani

• bugün aldım. biraz geçte olsa. telefon gayet güzel ama 30a yakın şarkı ve 2 adet super coonverter ile video yapıp mp4 attım. direkt hafıza kartını nebooka takarak. real player ile video lar sorunsuz çalışıyor ama galeriye giremiyorum. belkide 10 dk açılıyor yazısı çıkıyor altaki animasyon bar hareket ediyor ama açamıyor. nedendir acaba
  • arkadaşlar telefonda virüs var sanırım (garanti ile uğraşmak istemiyorum zaman kaybı) versiyonu baştan yüklemek istiyorum yani format atacam bunu nasıl yapabilirim ..?

nokianın sitesindeki versiyon güncelleme ile olur mu ...?
  • cihaza hard format:
    http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/s60v3-prefp1-fp1-fp2-ve-s60v5-icin-hard-format-atma-anlatimi-by-reis-i-eagles-t1294.html

cihaza format attıktan sonra karta da format atmalısınız kişisel dosyalarınızı yedekleyip.
    zira kartta sistem dosyaları kalacak. onların da temizlenmesi gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

cihaza hard format:
    http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/s60v3-prefp1-fp1-fp2-ve-s60v5-icin-hard-format-atma-anlatimi-by-reis-i-eagles-t1294.html

cihaza format attıktan sonra karta da format atmalısınız kişisel dosyalarınızı yedekleyip.

reis aslında benim sorun şu e63ümü servise gönderdim yazılar ters çıkıyordu neyse adamlar garantiden yapıp gönderdi eve gelip hafıza kartını simkartı ve pili taktım yazılar gene ters çıkıyor hemen servisi aradım anlatım durumu hafıza kartınızda virüs vardır tekrar gönderin versiyon atalım dedi ... artık tekrar göndermek istemiyorum zaman kaybı olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: _Physio_

quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

cihaza hard format:

reis aslında benim sorun şu e63ümü servise gönderdim yazılar ters çıkıyordu neyse adamlar garantiden yapıp gönderdi eve gelip hafıza kartını simkartı ve pili taktım yazılar gene ters çıkıyor hemen servisi aradım anlatım durumu hafıza kartınızda virüs vardır tekrar gönderin versiyon atalım dedi ... artık tekrar göndermek istemiyorum zaman kaybı olacak...

Hafıza kartınıza format atın, sonra da hafıza kartını takmadan cihazınıza reisi eagles'ın verdiği linkteki gibi format atın, eğer sorun yazılımsal ise çözülecektir. Servise göndermenize gerek yok...

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.