Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.875
Cevap
0
Favori
239.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iNFeRNuS
    ARkadaşlar e63'te mesaj yazarken 4. satırdan sonra harfler geriden gelmeye başlıyor? Aynı sorunla karşılaşanlar var mı?

yazma dilini ıngilizce yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyy

quote:

Orijinalden alıntı: alone_hate

sanki opera Yavaş gibi bende baya ağır çalışyıo sizdede öylemi acaba? Normal tarayıcıyı kullanıyorum artık. Birde Türkçe karakter desteği yok sanırım veya benim telefnumla ilgili bişe. Kullanacilceğim tarayıcı varmı başka?

bendede öle dün beni delirtti ilk girerken baya bekletti beni sankı önceden öle deildi anlamadım neden.. bende sadece bendemi acaba merak edıyodum demekkı sendede yavasmıs heralde gecer bilemıorum

yanlışlık olmalı. Opera hızlıdır. Siteleri dolaşırken daha az veri alışverişi yapar daha hızlıdır ovi mağazadan opera mini yi indirin
  • telefon bugün elime geçti arkadaşlar, kullanımı galiba biraz karışık geldi bana ama zaman içinde alışıcam umarım
  • arkadaslar bende opera 5.1 kullaniyodum fakat cidden cok yavas ilk acilis olsun sayfalarda gecis olsun yavas yani en guzel dh mobil versiyonda anladim bunu operamini 4.2 versiyonu kat kat daha hizli bilginize arkadaslar
  • ve hemen ilk sorumu soruyorum, internede bağlandığımda her defasında web anahtarı soruyor bana, onu ayarlamanın bir yolu var mı, her defasında girmemenin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yadayadayada
    ve hemen ilk sorumu soruyorum, internede bağlandığımda her defasında web anahtarı soruyor bana, onu ayarlamanın bir yolu var mı, her defasında girmemenin?

Var tabiki dostum tarayiciya baglanirken degilde direk baglanti menusunde wlana gir ordan wlan taramasi yapip kendi modemini gor ve sifreyi girip baglan bu durumda modemini baglanti noktasi olarak kaydedip nete baglanirken birdaha sifre sormayacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: yadayadayada
    ve hemen ilk sorumu soruyorum, internede bağlandığımda her defasında web anahtarı soruyor bana, onu ayarlamanın bir yolu var mı, her defasında girmemenin?

Var tabiki dostum tarayiciya baglanirken degilde direk baglanti menusunde wlana gir ordan wlan taramasi yapip kendi modemini gor ve sifreyi girip baglan bu durumda modemini baglanti noktasi olarak kaydedip nete baglanirken birdaha sifre sormayacaktir.

teşekkür ediyorum. :)
  • Arkadaslar bu arada msn icin fring uygulamasini siddetle onermekteyim ebuddy den daha kullanisli inanin ovi store da bulabilirsiniz uygulamayi.
  • quote:

Arkadaslar bu arada msn icin fring uygulamasini siddetle onermekteyim ebuddy den daha kullanisli inanin ovi store da bulabilirsiniz uygulamayi.

fikrim telefonda da msn live messenger kullanın. Çok güzel ve kullanışlı dosya alma gönderme ve titreşim her özelliği mevcut
  • ya bu kulaklık girisindekı tıpacmıdır nedir onu neadar kötu yapmıslar elımden kaydı gitti bulamadım yaa 1 hafta olmadı alalı telı hayretbisi :Dvalla sinirlendim:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Arkadaslar bu arada msn icin fring uygulamasini siddetle onermekteyim ebuddy den daha kullanisli inanin ovi store da bulabilirsiniz uygulamayi.

fikrim telefonda da msn live messenger kullanın. Çok güzel ve kullanışlı dosya alma gönderme ve titreşim her özelliği mevcut

Haklisin dostumda bu ara sorun var msnde e71 dahil e63 tede uygulama calismiyor acayip bir mesaj cikiyor...
  • quote:

ya bu kulaklık girisindekı tıpacmıdır nedir onu neadar kötu yapmıslar elımden kaydı gitti bulamadım yaa 1 hafta olmadı alalı telı hayretbisi :Dvalla sinirlendim:D

Salla dostum cogu cihazda oyle tipac falan bulunmuyor.aynen ole acik sekilde birakiyolar cogu cihazda bisey olmaz:-D
  • quote:

quote:

arkadaslar ben bilgisayarımdan pc suite ile telefonuma video atıyorum ama telefonda gözukmuyo bu ne hafıza kartında nede telefonun hafızasında ikisinede attım ama telefonda yook ps suite baglıyorum tekrar bilgisayarda gözukuyo ama atıldıgı yardımcı olursanız sevinirim

o pc suitein laf olsun diye yapmış olduğu bişey. O yolla telefonda hayatta video izleyemezsiniz. 3gp converter yazın google'a. Herhangi bi linkten indirip onunla videolari çevirin telefona atıp izleyin

arkadasım cok teseükur ederim oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom
    arkadaşlar vodafone mobil tv kullanan yok mu bu cihazın 3g hızı 384 kpbs gözüküyor diğer 3glilerin önemli bir kısmı ise 3.6/7.2 mbps, bu bir handikap oluşturur mu merak ediyorum.
    Edit: İmla

O çok düşük bi hız. Bi yanlışlık olmalı. Ayarlar şebeke ayarlarından şebekenin çift modda olduğunu kontrol edin. Ve eğer internet paketiniz mb sınırlı değilse erişim hızınız operatörünüz tarafından düşürülmüş olabilir müş. hiz. ile görüşün derim

hocam gsmarenanın yalancısıyım
    Ekleme: gsmarenada doğru yazdığının bir başka teyidi E63 ve E71 in özelliklerine girdim nokianın sitesinden
    WCDMA 900/2100 ya da 850/1900 ya da 850/2100, maksimum hız 384/384 kbps (DL/UL) Bu E63 için yazıyor
    HSDPA sınıf 6, maksimum hız 3.6 Mbps/384 kbps (DL/UL) Bu da E71 için
    DL/UL : Download/Upload demek tahmin edeceğiniz gibi
    Ekleme 2:
    quote:

Blanchimont:
    bir yandanda aklim bana e63 e hic yatirim yapma, biraz bu sekilde kullan sonra e72 ye gec diyor cunku e63 te hsdpa yok, max 3g hizi 384 kbps gibi komik bir rakam (e72 de 10.2 mbps, hsupa da var 2 mbps)

vodafone mobil tv kullanan yok mu ücretsiz zaten ilk ay kimse ilgilenmemiş ilginç
    Yorumlarınıza göre bu telefonu alabilirim

• Merhaba,

Nokia E63 Versiyon Yükseltme ve Sorunlar

2. El bir e63 aldım alırken bu telefonun bu kadar işlevsel ve ayrıntılı olduğunu bilmiyordum. Telefon Turkcell kampanyası ile alınmış, ben vadofone kullanıyorum ve o turkcell ekran koruyusunu görmekten vs. nefret ediyorum. Telefonunumun versiyonu 200.21.012 RM-437 telefonun yeni versiyonuna güncelleme yaparsam bu turkcell olayında kurtulur muyum? Bunun dışında;

1. Telefonda mesaj yazarken 4. satırdan sonra harfler geriden geliyor, bunun sebebi nedir?
    2. Telefon bazen menüye girmiyor, menü tuşuna basınca ekranın sağ üst köşesinde bir çizgi çıkıyor ama menü görünmüyor?
    3. Yeni versiyon bu sorunların çözümü müdür?
    4. Sertifika olmadan hiç bir program yükleyemiyor muyuz? İlla orjinal ovi'den mi olmalı? Bu hack olayı kafamı karıştırdı. Sertifika veren sitede kalmamış. Bu iş nasıl olacak?
    5.Wireless'e bağlanınca siteleri opera ile gezmek istiyorum bunu nasıl yaparım. Telefonun dandik tarayıcısı devreye giriyor.

--------------- Ekleme ---------------

Güncellemeyi denediğimde cihaz yazılımı zaten güncel diyor ama güncel değil. Şuan daha yeni bir versiyon var. Bunu nasıl yapabliriz? Kablo orjinal n85 kutusundan çıkan kablo

• quote:

Orijinalden alıntı: iNFeRNuS
    Merhaba,

Nokia E63 Versiyon Yükseltme ve Sorunlar

2. El bir e63 aldım alırken bu telefonun bu kadar işlevsel ve ayrıntılı olduğunu bilmiyordum. Telefon Turkcell kampanyası ile alınmış, ben vadofone kullanıyorum ve o turkcell ekran koruyusunu görmekten vs. nefret ediyorum. Telefonunumun versiyonu 200.21.012 RM-437 telefonun yeni versiyonuna güncelleme yaparsam bu turkcell olayında kurtulur muyum? Bunun dışında;

1. Telefonda mesaj yazarken 4. satırdan sonra harfler geriden geliyor, bunun sebebi nedir?
    2. Telefon bazen menüye girmiyor, menü tuşuna basınca ekranın sağ üst köşesinde bir çizgi çıkıyor ama menü görünmüyor?
    3. Yeni versiyon bu sorunların çözümü müdür?
    4. Sertifika olmadan hiç bir program yükleyemiyor muyuz? İlla orjinal ovi'den mi olmalı? Bu hack olayı kafamı karıştırdı. Sertifika veren sitede kalmamış. Bu iş nasıl olacak?
    5.Wireless'e bağlanınca siteleri opera ile gezmek istiyorum bunu nasıl yaparım. Telefonun dandik tarayıcısı devreye giriyor.

--------------- Ekleme ---------------

Güncellemeyi denediğimde cihaz yazılımı zaten güncel diyor ama güncel değil. Şuan daha yeni bir versiyon var. Bunu nasıl yapabliriz? Kablo orjinal n85 kutusundan çıkan kablo

reis-ieagles.com a gir yeni versiyonu göstermek şeklinde ara. Oradaki talimatlarla güncelle yazılımı

• Bu facebook'taki videoları falan izlememizi sağlayan bir program var mı?
  • nokianın sitesinde software updater var onu indir kendi buluyor yeni sürümünü ordan güncelleyebilirsin..
  • Yeni güncellemeyi görmüyor diyorum siz indirin kurun diyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.