Şimdi Ara

uygulama duzgun olarak baslayamadı(0xc000007b)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
111.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu Adobe programlarımın bazılarında bu uyarıyı aldım . Araştırmalarıımın sonucunda tamamen crackden kaynaklandığını gördüm.Olay 32 bit crack leri 64 bit deki hata veren programların içine atmanızla tamamen çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesafesiz

quote:

Orijinalden alıntı: hasangectin

ARKADAŞLAR BU SORUN İÇİN KONU AÇTIM ORADAN BAKABİLİRSİNİZ,VEYAHUT YOUTUBEDEN VİDEOMU İZLEYEBİLİRSİNİZ SORUN ORTADAN KALKACAKTIR

YOUTUBE :http://www.youtube.com/watch?v=9UDIxx5zQ7I&feature=youtu.be

İLGİLİ FORUM!:http://forum.donanimhaber.com/m_90210020/f_//tm.htm#90210020

Gözünü seveyim kardeşim beni niye etiketledin şimdi? 6 yıl önceki sorunmuş bu

• uygulama duzgun olarak baslayamadı(0xc000007b)sonlandırmak ıcın tamam dugmesını tıklatın dıye bır hata verıyor.Ayrıca yukledıgım program ekle/kaldır da gorunmuyor anladıgım kadarıyla kurulmus olarak bıle gorunmuyor!Nedır sızce sorun?Defalarca tekrar kurup yukledım...(program ultıma onlıne adlı oyuna gırmek ıcın kullanılan razor dıye bır connector)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• aynı sorun bende de var biraz araştırdım virüs olabileceğini söylemişler çözümü bulursan banada pm ile ulaşırsan sevinirim
  • abi bendede çıktı yaa var mı çözümü bilen çok acil lazım tüm programlara yayılmaya başladı hiçbirini açamaz oldum
  • bılgısayar acılırken mı verıyor bu hatayı ?
  • açılırken verio herhangi bir programa tıklayınca gelio kaspersky kurdum tüm .exe dosyaları virüs olarak tespit etti çılgına döndüm bi yannışlık vardır die hiçbirini silmeden kaldırdım antivirüsü...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_24459533/mpage_1/key_alman//tm.htm#24462035
    http://forum.donanimhaber.com/m_16893096/mpage_1/key_//tm.htm#16893096
    alman.nab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 8 Şubat 2009; 22:36:41 >
  • bu sorunu giderebilen arkadaşımız varmı??
    deli etti bu hata beni lütfen acil yardımmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: xfelix

bu bir virüs format atmayla geçmiyor cok gelişmiş bir viris gitdikçede yılıyor aynı sorun bendede var google çok araştırdım çözümyok ama xp den vazgeçip vistaya geçerseniz sorun kalkıyor ben denedim ve oldu başka türlü olmuyor

hiçbir virüs geçmicek diye bir şey asla söz konusu değildir.İnsanları bilmediğin konularda lütfen yanlış yönlendirmeyin. İşletim sistemi ile silinmeyen bir virüs ki bu çok nadirdir bunlar. Bilgisayarı kapatıp kasa kapagını açın ve anakartın pilini sökün. Daha sonra elektriktende fişini çekin içindeki bütün statik elektriği boşaltın daha sonra gene pili takın ve elektrik fişinide bağlayıp bilgisayarı çalıştırın. Böylece hem bios sıfırlanır hemde virüs mirüs kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxcrow -- 8 Mart 2009; 10:22:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Maxcrow

quote:

Orjinalden alıntı: xfelix

bu bir virüs format atmayla geçmiyor cok gelişmiş bir viris gitdikçede yılıyor aynı sorun bendede var google çok araştırdım çözümyok ama xp den vazgeçip vistaya geçerseniz sorun kalkıyor ben denedim ve oldu başka türlü olmuyor

hiçbir virüs geçmicek diye bir şey asla söz konusu değildir.İnsanları bilmediğin konularda lütfen yanlış yönlendirmeyin. İşletim sistemi ile silinmeyen bir virüs ki bu çok nadirdir bunlar. Bilgisayarı kapatıp kasa kapagını açın ve anakartın pilini sökün. Daha sonra elektriktende fişini çekin içindeki bütün statik elektriği boşaltın daha sonra gene pili takın ve elektrik fişinide bağlayıp bilgisayarı çalıştırın. Böylece hem bios sıfırlanır hemde virüs mirüs kalmaz.

güzel bir anladım ancak laptop da bu sorunu nasıl çözebiliriz?

• quote:

güzel bir anladım ancak laptop da bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Hocam Leptop Kullanıyorum İşletim Sistemim Vindows 7 Ne Yapmalıyım Programlar Teker Teker Çalışmaz Oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y-U-N-U-S -- 9 Şubat 2010; 19:39:27 >
  • Sorun ati CCC (Catalyst Control Center) ile net frame in uyuşmazlığından kaynaklanıyor.
    Ben öncelikle ati ile ilgili tüm programları driverları kaldırdım ve sonra net frame 1.1 hariç tüm net frame sürümlerini kaldırdım. Microsoftun sitesinden stand alone olarak net frame 2.0 indirdim ve onu kurdum. Daha sonra uygun ati driverinin sitesinden indirdim kurmaya başladım. Ati driveri yüklenirken net frame 2.0 ın gerekli olduğunu söyledi. Zaten az önce yüklediğim net frame 2.0 ı onar diyerek geçtim daha sonra sorun çözüldü.

İnternette bir sürü araştırma yaptım özellikle virüs olabileceğinden bahsedilmiş ama gördüğünüz üzere yazılım kaynaklı sorunlar..

Not : Net frame için update alırsanız sorun tekrar oluşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeLiM_50 -- 23 Eylül 2010; 17:44:26 >
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 75'ten fazla smile kullanılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • ben başlığı yeni gördüm biraz araştırmalarılm sonucunda bu hatalar crack'lerin 64bite uygun olmamasından kaynaklanıyor..sorunsuz çalışma için crack mevcuttur..pm ile ulaşabilrsiniz..
  • Bende de bu sorun var. Far Cry 3 BlackBox kurdum ve kurulum Program Files x86 üzerine yapıldı. Bu oyunlarda crack kendi içinde geliyor. Çözüm olarak ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivri13

Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu Adobe programlarımın bazılarında bu uyarıyı aldım . Araştırmalarıımın sonucunda tamamen crackden kaynaklandığını gördüm.Olay 32 bit crack leri 64 bit deki hata veren programların içine atmanızla tamamen çözülecektir.

Çok teşekkür ederim hocam. Sayende indesignı açabiliyorum :)
  • burada anlatılmış dilerseniz bir inceleyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbaba844

quote:

Orijinalden alıntı: sivri13

Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu Adobe programlarımın bazılarında bu uyarıyı aldım . Araştırmalarıımın sonucunda tamamen crackden kaynaklandığını gördüm.Olay 32 bit crack leri 64 bit deki hata veren programların içine atmanızla tamamen çözülecektir.

Çok teşekkür ederim hocam. Sayende indesignı açabiliyorum :)

Rica ederim ne demek, kolay gelsin.
  • Bende Medal of Honor Warfighter Blackbox'da alıyorum bu hatayı 32 bite kurabildim ama işletim sistemini 64 bite yükselttikten sonra tekrar kurmak istedim önce '' msvcp100.dll bilgisayarınızda eksik'' diye hata verdi bunu çözdükten sonrada bu hatayı 0xc000007b hatasını verdi uğraştım bayağı ama bi türlü çözemedim çözebilen biri varsa yardım etsin lütfen!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkankrks -- 8 Şubat 2014; 19:40:28 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.