Şimdi Ara

KANUNİ TİGER 250

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
25.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2. EL ortalama 10.000 km civarlarında olan kanuni tiger motoru tavsiye edermisiniz ?

artı ve eksileri nelerdir ?

kilometrede uzun yol ve şehir içi denemeleriniz nelerdir ?

fiyat olarak ne kadar verilir ?

• linkini verdiğim motor için görüşleriniz nelerdir acaba ?

ilgili ilana gitmek için lütfen TIKLAYINIZ
  • Resimde göründüğü kadarıyla temiz gözüküyor. Renk olarakta Tiger'ın en değerli rengi. Çünkü solma yapmıyor. Km fena değil. Ama bakımlarını kontrol et. Yağ değişimi, periyodik bakımlarına dikkat edilmişmi.

Benim dikkatimi çeken tek bir nokta var. O da yakıt tüketimi. Anladığım kadarıyla 150 - 160 diye belirttiği yakıt tüketimi kilometredeki yakıt tüketimi... Oldukça yüksek ve yakalanması zor bir değer. 100 km de 5 litre gibi bir tüketim söz konusu. Bu yakıt tüketiminin iki sebebi olabilir diye düşünüyorum. Birincisi sürekli red line kullanım. İkincisi de karbüratörün bakıma ihtiyacı olabilir. ( Unutmadan söyleyeyim karbüratörü çok hassastır. ) onun haricinde bir sorun yok gibi.

Üzerinde koruma demiri olması çok güzel. Hem görüntü hem işlevsel bir aksesuar. Yan çantaları da gördüğüm kadarıyla Kappa. Kaliteli güzel çantalar.

Motosiklet hangi Kanuni servisine gidiyorsa oradan değişen parçaları ve bakımları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.www.kuralkan.net sitesinden bir motosikletin başından geçenleri görebiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.