Şimdi Ara

Ses sistemi alırken nelere dikkat etmem gerek? Bilgi lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben yakın bir zamanda ses sitemi almak istiyorum. Hangi özelliklerine dikkate etmem gerekiyor. Çıkış gücüne mi, kaliteli marka olmasında mı, kablo uzunluğuna mı, yada şuanda bilmediğim için yazamadığım başka bir veye birkaç kritere göre mi? "2+1 alıcağına 5+1 al olum" doğru bir mantelite midir?

Ayrıca forum için nacizane bir tavsiye. ence bu konunun sabit olarak forumda üstte yer alması lazım. Sabit bir bölüm var ama orada gördüğüm kadarıyla model tanıtımları yapılıyor. Fakat hergün yeni bir model çıkabiliyor. Bunun gncellenmesi zor olur. Fakat Alırken dikkat edilecekler gibi sabit bir konu açılırsa. Her zaman güncel olan ve kullanıcıların daha çok faydalanabilecekleri bir başlık açılmış olur. Herkes bildiğinide yazarsa çok geniş olarak bilgi alabileceğimiz bir yer olur.

Şimdiden teşekkür ederim. Cevaplara göre sonradan da teşekkür edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agresifsk -- 19 Ekim 2008; 11:37:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: agresifsk

cevaplar için teşekkür ederim. personal bir computer için ses sistemi bakıyorum. markalar çok iyi oldu. anladığım kadarıyla creative logitech öncü markalar. sırf şekli güzel diye bir sürü marka içinden premier marka klavye aldım. memnun kalmadım. Aşırı bi ses sistemine gerek yok evde sinema oynatçak halim yok. 75-100 lira ayırabilirim bir ses sistemi için.

logitech

http://www.sanalmarketim.com/urun/LOGI.SPK.X230/LOGITECH-X230-32W-RMS-2.1-Hoparlor

creative

http://www.sanalmarketim.com/urun/MH000CRE55/CREATIVE-INSPIRE-T3030-2+1-HOPARLOR

linkteki ürünlerden ikisininde fiyatları birbirine yakın ama logitech Subwooferı 20 watt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.