Şimdi Ara

##### P.R.O.G.R.A.M.L.A.M.A. .D.E.R.S.L.E.R.İ ##### (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
49
Favori
79.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kodları elle dev cc programıydı sanırım ona yazdığımızda mesela ilk sayfadaki örnek programı çalıştırabilir miyiz?
    bu programın linkini gönderebilirmi bir arkadaş? sanırım freeware bi problem olmaz forumdan verseniz linki.

bir de bu sahte kodlamada kullandığımız komutların karşılığını da versek daha iyi pekiştirmemiz açısından
    ör: yaz -> printf 'e karşılık geliyorsanırım oku -> scanf 'e ? doğru mudur?
  • Evet Yapabilirsin Kardeş.

İşte C++ indirme Linki:

http://rapidshare.com/files/159436471/Dev_C___4.9.9.2.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thethriller -- 31 Ekim 2008; 22:35:28 >
  • Hocalar Üstadlar C++ derslerinde de yardımcı olunuyor mu? İkinci dönem C++ dersi alacağım geçen dönemden kalan Hoca Code:Blocks kullanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Hocalar Üstadlar C++ derslerinde de yardımcı olunuyor mu? İkinci dönem C++ dersi alacağım geçen dönemden kalan Hoca Code:Blocks kullanıyor.

iLET :

"Progr4mm3r"
  • c dersine başlıyorduk hani ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: brainiac_x

c dersine başlıyorduk hani ?

İlk ders 1. sayfada ilk mesaja eklendi
  • bu ne ya böle ama genede saol baya uğraştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@L!

bu ne ya böle ama genede saol baya uğraştım

Neden anlayamadınız mı yoksa dersleri?
  • Bir sonraki ders ne zaman
  • @Progr4mm3r

kardeş Sanırım Mesajımı Görmedin?

Yukarda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizz

Bir sonraki ders ne zaman

Saat 15:00' e yakın yayımlayacağım bugün. Ayrıca ondan sonraki ders de Cuma günü olacak.

@thethriller

Gördüm şimdi cevaplayacağım...
  • Dersler güncellenmiştir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Progr4mm3r

Dersler güncellenmiştir.

Teşekkür ederim. Gerçekten anladığıma inanıyorum.
  • merakla takip ediyorum hocam çok teşekkürler.
  • Sevgili DonanimHaber Üyeleri ve Dersleri Takip Edenler;

Eğer C programlama dilinde zorlanacağınızı düşünüyorsanız. Pascal Programlama Dilini de gösterebilirim C dili yerine. Şunu belirteyim ki, Pascal daha kolaydır ve bir nevi Sahte Kodların İngilizceye çevrilmiş halidir. Ama geleceği parlak değildir. C programlama dili daha zordur ama geleceği parlaktır.

Seçim sizin... Hangi Programlama Dili_?

...:::Bilgilerinize:::...
  • Hocam C dilini öğrenmek istiyorum... Bence daha iyi...

Bi de hocam ne zaman kodladığımız bi hesap makinesini çalışıtırıp kullanabilecez?
  • c den devam edelim bence zorunu öğrenelim, pascalı öğrenmek kolaysa; zordan sonra daha da kolay olur.

bu arada son eklediğiniz dersleri konunun sonuna da tekrar eklerseniz burdan takip ederiz ve yorum da yaparız ilk sayfaya ekleyice yorum yapmak için birde alıntı yapmamız gerekir.
  • bence aynen devam edelim , yorumlar gelmesede takipteyiz
  • C'ye devam edelim.
  • hocam bende 4.9.8.0 var c++ onda denedim derleme yaparken hata cıkmıyor merhaba dünya örneğindekileri kendim yazdım yalnız çalıştırırken hata oluyor şöyleki derleme hatasız bitiyor ancak dos acılıyor ekranda 1 frame durup kapanıyor çalıştırdan cmd yazınca dos'a rahatlıkla ulaşabiliyorum ancak c++ da kaydettiğim programları açamıyorum yardım ederseniz cok sevinirim şevkim kırıldı

teşekkürler saygılar

edit: 4.9.9.2 yi yükledim ancak hala aynı sorun
    edit2: C'ye devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobody -- 3 Kasım 2008; 18:31:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.