Şimdi Ara

SHARP 32'' LC-32D44E LCD TV ANA TOPİĞİ (Made in JAPAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
13.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün oglen en sonunda bende lcd tv aldım...Cihaz bu..ozelliklkerini alta yazıyorum.Bu arada arkadaşlar görüntüyüü çekecek fotograf makınem olmadııgndan şu an ekleyemıyorum...İLERDE EKLERİM GÜZEL ÇKEİP..B uarada tv nin dış kasa çerçevesi PIANO PARLAK KASA..dış goruntu olarakta tasarımı muhteşem.arka panelden hiç bir ses glemıyor...MADE IN JAPAN ürünüdür.HAS HAS HAS JAPON ÜRETİMİ..

ARKADŞLAR FOTOGRAF MAKINESİ İLE ÇEKMEYİ PEK BECEREMIYORUM.MAKINEDE ZATEN DANDİRİK BİŞİ ELIMDEN GELDİGİNCE ÇEKMEYE ÇALIŞTIM KOYUYORUM RESİMLERİ yalnız resimleri pek begenmedim iyi çekmiyor alet yada ben beceremedim.:)))

NOT:ARKADAŞLAR MASAÜSTÜNDE BAŞLATÇUBUGU NERDE DİYE SORMAYIN GİZLİ YAP OLARAK KULLANIYORUM..:))ayrıca pc de şuan 1080p -720p filmler olmadıgı için sadece dvdrip li olan belgeselden bir goruntu ekledim.YARIN SABAH BU RESİMLER EN BAŞ YAZIMA GEÇİRİLECEKTİR.

YALNIZ COD2 ve QUAKE 3 ARENA da ki oyun performansı tv de muhteşemdi...Gerçekten iilk kez bu kadar net büyük ekranda oyun oynadım sabahlara kadar.

Bana da sizin sormak istediginiz bişey varsa sorabilirsiniz..1000YTL ye aldım enplus shoptan.FORUM BORNOVA İZMİR den...6 TAKSITLE.

flaşh haber: Arkadaşlar az once ozelliklerden girip çözünürlük ile oynadım 1360*768 , 1280*720 ve 1920*1080(1080i) de görüntü alabiliyorum wide screen 1:1 olarak...vay be destekliyormuş yaws... :)))) altta koydugum görüntülere bakarsanız ne bir şişme (genişleme)var görüntüde nede bir bulanıklık.tam destek :)))

İSPATI:

YA O OLAY VARDI SNAIRIM TURKCE KLAVUZUNDA OKUMUŞTUM OYLE BİRŞEY.EKRANI 2 YE BÖLME AMA SNAIRIM UYDUDA OLMUYOR O MUABBET. KLAVUZU NEREYE KOYDUGUMU UNUTTUM BULAYIM Bİ BAKARIM ONA DA DENERİM YİNE DE....

PC DE OYUN OYNAMAYA QUAKE 3 İLE BAŞLADIK NAPALIM ESKİLERR..:)))

VALLA DOSTUM GUNDUZ DE ÇEKERİM SABAH HABERLERİNDE ŞUAN BİRAZ YORGUNUM YATARIM BİRAZDAN YARINA ÇEKER KOYARIM SORULARINIZ VARDA SORUN ARKADAŞLAR SABAHA CVPLAYIM HEPSİNİ...
    quote:

Orjinalden alıntı: sony006

pip ozeligi biraz farklı true D den :) ayni anda iki kanal izleme ozeligi gibi bi sey..

emegin icin tesekurler :) quake 3 sun anlasilan sende..oyun goruntuleri gayet iyi..

Hocam biraz daha hareketli ve haber görüntüleri alirsak tvden cok iyi oluır .. kolay gelsin tesekurler...

CİHAZ BU:

ÖZELLİKLER:

SHARP LC-32D44E
    PANEL
    Ekran Boyutu 32 inch (82 cm)
    Aspect Ratio 16:9 Widescreen
    Parlaklık 500 cd/m2
    Kontrast 10.000:1
    Renk PAL
    İzleme Açısı 176 derece
    Sistem RGB Plus + TruD Resim Düzeltme
    Panel Advanced Super View LCD
    Tepki Süresi 6 ms.
    ÇÖZÜNÜRLÜK
    Aktif Çözünürlük 1366x768
    PC Sinyal Algılama XGA
    Video Sinyal Uyumluluğu 576i, 480p, 576p, 1080i, 720p, 1080p
    High Definition HD Ready
    GİRİŞ TERMİNALLERİ
    Tuner Var (1 Adet)
    HDMI Var (2 Adet)
    Scart Var (2 Adet)
    PC Giriş Var (D-sub 15pin)
    Composite Video Var
    Component Var
    S-Video Var
    RS232C Var
    PCMCIA Var DVB Tuner için
    Audio Var (Stereo L/R)
    ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
    Kulaklik Çikisi Var 3,5 mm
    Audio Out Var
    EXTRA ÖZELLİKLER
    HD Ready Var
    DVB Tuner Var
    Picture and Text Var
    3D - YC Var
    Surround Sound Var
    Clear Voice System Var
    Sleep Timer Var
    Desktop Stand Var
    Freeze Function Var
    RGB+ Var
    TruD Picture Improvement Var
    Action Mode Var
    Digital Combfilter Var
    Station Presetting Var
    Automatic Channel Sorting Var
    Auto Volume Leveller Var
    Teletext Var 500 Sayfa
    Auto Wide Function Var
    Still Picture Var
    On Screen Display Var 13 Dil
    Progressive Scan Var
    Quick Shoot Technology Var (Hızlı Sahneler için)
    SES
    Hoparlör 20 W (10W+10W) (L,R)
    Entegre Speaker Var
    Nicam / A2 Var
    Surround Sound Var
    Clear Voice System Var
    Virtual Dolby Surround Var
    Auto Volume Leveller Var
    Digital Amplifier Var
    ENERJİ
    Stand by 0,9 W
    Çalışırken 120 W
    AĞIRLIK
    Ağırlık 11 kg
    BOYUTLAR
    Genişlik 776 mm
    Yükseklik 523 mm
    Derinlik 94,5 mm
    Renk Siyah
    AKSESUARLAR
    Uzaktan Kumanda Var
    Enerji Kablosu Var
    Masa Üstü Ayak Var
    GARANTİ
    Garanti 2 Yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goztepeli_TR -- 26 Şubat 2009; 17:41:27 >

• Ben de bu TV'den almak istiyorum, SD yayınlarda deneme fırsatınız oldu mu?
    Internet yorumları oldukça iyi;

http://www.pocket-lint.co.uk/reviews/review.phtml/3275/4299/sharp-aquos-LC32D44-LCD-television.phtml
  • VALLA BENDE UYDU VAR GOLDMASTER BİRDE PC DE DENEDİM...PC DEN 720p film açtım CAM gibi goruntu..OYUNLARDA DA SÜPER...YAKINDA FOTO ÇEKİP KOYCAM.uyduda da yayınlar oldukça güzel...Umarım sureklı memnun kalırım..JAPONLAR GERÇEKTEN İYİ İŞ ÇIKARIYORLAR.
    quote:

Orjinalden alıntı: gurkoc

Ben de bu TV'den almak istiyorum, SD yayınlarda deneme fırsatınız oldu mu?

http://www.pocket-lint.co.uk/reviews/review.phtml/3275/4299/sharp-aquos-LC32D44-LCD-television.phtml

• Teşekkür ederim, güle güle kullanın yeni TV'nizi, bu günlerde Japonya üretimi elektronik cihaz bulmak kolay değil

quote:

Orjinalden alıntı: goztepeli_TR

VALLA BENDE UYDU VAR GOLDMASTER BİRDE PC DE DENEDİM...PC DEN 720p film açtım CAM gibi goruntu..OYUNLARDA DA SÜPER...YAKINDA FOTO ÇEKİP KOYCAM.uyduda da yayınlar oldukça güzel...Umarım sureklı memnun kalırım..JAPONLAR GERÇEKTEN İYİ İŞ ÇIKARIYORLAR.
    quote:

• Bu modelin kullanım kılavuzuna ihtiyac duyanlar. , aşağıdaki linkten ingilizcesini indirebilirler. Malesef sitelerinde türkçesi mevcut değil, bu bir eksi puan

http://esupport.sharp.com.tr/html/om/index.php?StartRec=0&ListLimit=10&Lang=%&ProdLine=11&SortOrder=DESC&OrderBy=Title&SearchString=32d44&TemplateLang=tr&iStart=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 20 Ekim 2008; 9:56:33 >

• ya arkadaşım bende de sharp var, ama PC ye bağlıyorum sorun yok, fakat pc de bir video oynatacağım zaman video penceresinin içi gri oluyor ve tv göstermiyor...

bu sorun nedendir???

quote:

Orjinalden alıntı: goztepeli_TR

VALLA BENDE UYDU VAR GOLDMASTER BİRDE PC DE DENEDİM...PC DEN 720p film açtım CAM gibi goruntu..OYUNLARDA DA SÜPER...YAKINDA FOTO ÇEKİP KOYCAM.uyduda da yayınlar oldukça güzel...Umarım sureklı memnun kalırım..JAPONLAR GERÇEKTEN İYİ İŞ ÇIKARIYORLAR.
    quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: kdrb

ŞU SORUYA Bİ CEVAP ALIRSAM GİDİP HEMEN TV Yİ ALICAM DÖVİZDEKİ ARTIŞ FİYATLARA YANSIMADAN? TOSHİBA AV500 MÜ SHARP 32D44E Mİ?
    quote:

Orjinalden alıntı: sony006

quote:

Orjinalden alıntı: kdrb

toshiba av500 ile shap 32d44e arasından hangisini almalıyım. Sharp ile Pc'den hd video izlemede sorun varmı ?

aradaki farklar : toshiba av500pg 20.000 kontrast pc sinyal algılama 1366x768 20w ses, türkçe sitelerde 164 watt yabancı sitelerde 137 güç tüketimi.
    sharp 32d44e 10.000 kontrast pc sinyal algılama XGA 20w ses, 120 watt güç tüketimi ve harika bir kasa..

yanlış bilgi vermeyelim sharp 32d 44 e 20 w ses kapasitesine sahiptir .. Evet arkadaşlar toshiba mi sharp mi?? yardımm

Aynen bu soruyada cvp vermesi cok zor.. Çünkü 2 tv nin arasında belirgin farklar yok . Ancak kullanıcalar bize yardimci olabilir . Özelikle SD yayinlarda hangisi diğerine göre bi adım öndedir? sanırım pc bağlantısında sharp iyi ..

bu linkte arkadaslar resimleri eklemiş .. Sharp ın kasası başarılı....

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?p=5386200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sony006 -- 22 Ekim 2008; 20:30:20 >

• Dostum tv nin kutusunun içinden turkce kullanma klavuzu çıkıyor mevcut yani...bilgine
    quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Bu modelin kullanım kılavuzuna ihtiyac duyanlar. , aşağıdaki linkten ingilizcesini indirebilirler. Malesef sitelerinde türkçesi mevcut değil, bu bir eksi puan

http://esupport.sharp.com.tr/html/om/index.php?StartRec=0&ListLimit=10&Lang=%&ProdLine=11&SortOrder=DESC&OrderBy=Title&SearchString=32d44&TemplateLang=tr&iStart=0

• Şahsen enplus'tan almayı düşünüyorum bir çok yerde mağazası var hem izleme imkanınada sahip olmuş olursun. Enplus mağaza listesini veriyorum

http://www.enplus.com.tr/Default.aspx?tabindex=15&tabid=822
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben de bu tv'yi almak istiyorum. Bir arkadaşın ilk sayfada verdigi yabancı linkten yorumunu okudum ve bazı negatif yonlerinden bahsetmişler, onları sizlerle paylaşıp bilgisi olanlar varsa yardımlarını rica ediyorum..

link : -->http://www.pocket-lint.co.uk/reviews/review.phtml/3275/4299/sharp-aquos-LC32D44-LCD-television.phtml

quote:

High definition on its 1366 x 768 pixel resolution screen also impresses, though isn’t perfect. Picture strengths usually found on much more expensive TVs – such as realistic colours and detail in black areas of images – combine to produce a HD picture that will suit those with Blu-ray, PS3 or Xbox 360. The bad news is some blur on action sequences. A problem that will annoy gamers especially, the LC32D44 is also not the perfect set for Blu-ray. Unable to display 24fps material from Blu-ray discs, we’d suggest looking elsewhere if you like your movies as the director intended.

Turkce meali : Mukemmel olmamasına ragmen 1366 x 768 piksel çözünürlükte görüntü etkileyici. Gerçekçi renkler, siyah rengindeki detaylar gibi daha güçlü görüntü ayrıntıları çok daha pahalı televizyonlarda bulunmakta. Kötü haber, hareketli sahnelerde biraz bulanıklaşma oluyor. Bu problem özellikle oyuncuları rahatsız edecektir ki bu televizyon aynı zamanda Blu-ray için de mukemmel bir set değil. Blu-Ray disklerdeli 24 fps materyalleri gosterememektedir. Eger filmleri yonetmen kurgu gibi orjinal framinde izlemeyi sevenlerdenseniz başka bir modele bakmanızı öneririz.

• Arkadaşlar bugün Sharp ı ve Toshiba nın 32AV500 modelini yakından inceledim.Bu iki markayı ve modeli karşılaştırırsak,Sharp ın görüntü cihazları geçmişi daha parlak toshiba ya göre.İki modeli incelediğimde Sharp ın parça kalitesi daha iyi gözüktü gözüme.Ayrıca özellik olarak çok dolu bir panel.Toshibada pc vga çıkışı bulunmamakta bu bir eksi.Sharp da kablolu tv izledim mağazada ve görüntü gerçekten tatmin ediciydi diyebilirim.Hatta önce uydu yayını mı diye sordum.Ama normal kablo tv de sd yayınında çok başarılı olduğunu gördüm cihazın.Satıcı laptop unuz varsa bağlayabiliriz dedi bilgisayarımı götürmediğim için deneyemedik fakat,daha önce bağladıklarını hiç bir sorun olmadığını söylediler.Bu fiyata bu özelliklerde bir 32'' lcd yok piyasada nerdeyse.Sharp benden sınıfı geçmiş bulunmakta.

Ayrıca BU adreste yabancı dostlarımızında bu TV ile çok teknik detayları da içinde barındıran olumlu görüşleri var incelemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: paranoyak

Arkadaşlar şu PC sinyal XGA olayına bi açıklık getirebilirlerse bende bu cihazı almayı düşünüyorum.

Kullanım kılavuzunu buradan indirebilirsiniz.

http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-7514A829/scee/hs.xsl/169_17323_3135303731_ENU_HTML.htm

Ben indirdim ve okudum. Pc algılaması ile ilgili şu bölümü size kolaylık olsun diye buraya ekliyorum.

• Arkadaşlar,

Elimde 32'' Samsung Lcd var ama küçük geldiği için 46'' düşünüyorum.Bu iki LCD arasında kararsız kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? Konu biraz acil. Şu anda Sharp'ı, 200 Euro ucuza bulabiliyorum. Konu açtım ama Sharp'çılar burada olduğu için buraya da yazayım dedim.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SHARP_LC-46X8E-LCD-TV,6686.html
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG-_LE46A557-LCD-TV,5018.html

LCD'den anlayanlar yorum yapabilirse sevinirim.

• Birkaç ay once, bu cihaz kapmanyada 1000 YTL ye satılırken alamayan ve kaçırdıgına üzülen çok arkadaş vardı.
    Onlara haber vermek isterim ki bu cihaz su an Carrefour'da 1099 TL.

Standart Fiyat: 1099 TL

Detaylar : 91,58 TL x 12 Taksit// l Çözünürlük: 1366 x 768 l Dinamik kontrast oranı: 10.000:1 l Parlaklık: 450 cd/m2 l 2xHDMI

http://www.carrefour.com.tr/urundetay.asp?ProdId=27864

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.