Şimdi Ara

shell club smart kart kayıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
91.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben shell istasyonundan bu kartı aldım ama bana başvuru formu vermediler. nasıl kaydolacam. internetten yada telefonla mı kayıt yaptıracağım?

• quote:

Orjinalden alıntı: 4polat

Cevap burada;
    https://www.shellsmart.com/smart/index.html?site=tr-tr

burda yeni üye formu diye bişi var. onu doldurmam yeter mi?
  • Yeni üye formunu doldurmak yeterli. Formu doldurduktan sonra her alınan yakıt, yağ v.s. ürün için puan kazanılmaya başlanıyor...
  • kart sistemde kayıtlı değil diyor. önce kayıt ettirmek lazım herhalde.
  • internetten olmanız gerekiyor
  • Kart sistemde ayıt değil desede yakıt alımlarınızda içine yükleme yapıyor.Kaydınız olduktan sonra biriken miktarları kullanabilirsiniz.
  • 4senelik konuyu hortlatmissiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu ben şu shell smart cart giişini bir türlü yapamıyorum. şifrede doğru kart no da doğru ama girmiyor siteye fıttıracam.
  • la tonlarca yakıt alsanız topu topu 2 litre yakıt kazanıyorsunuz , konu açmaya parmaklarını klavyede yorduğuna değmez
  • 1800+- 200 liralık kurşunsuz benzine 10 TL bedava alabildim 7 ayda biriktirdim anca.
  • Shell kartimda var opet kartimda var ama hic kullanmadim kullanmamda ugrasamam ya adam gibi getirisi olmadiktan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Shell kartimda var opet kartimda var ama hic kullanmadim kullanmamda ugrasamam ya adam gibi getirisi olmadiktan sonra.

Aslında getirisi az ama ben hep aynı opetten ayda 2 ya da 3 kere 55 liralık lpg alıyorum(Öğrenci bütçesi). Kasadaki kız beni tanıdı artık, benden önce alınmış yüklü yakıtlardan birini yüklüyor kartıma sağolsun. Geçenlerde 150 liralık yükledi mesela.
  • Bu güne kadar shell'den 150 liralık bedava mazot almışımdır.
    Hele istasyon tanıdıksa ve tırların otobüslerin uğradığı bir istasyonsa deymeyin keyfinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: KubilayA

quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Shell kartimda var opet kartimda var ama hic kullanmadim kullanmamda ugrasamam ya adam gibi getirisi olmadiktan sonra.

Aslında getirisi az ama ben hep aynı opetten ayda 2 ya da 3 kere 55 liralık lpg alıyorum(Öğrenci bütçesi). Kasadaki kız beni tanıdı artık, benden önce alınmış yüklü yakıtlardan birini yüklüyor kartıma sağolsun. Geçenlerde 150 liralık yükledi mesela.

opet fena değil, 100 tl ye 1 lira veriyor ancak bazen kampanya yapıyor 2 ya da 3 kat veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borhanli

yahu ben şu shell smart cart giişini bir türlü yapamıyorum. şifrede doğru kart no da doğru ama girmiyor siteye fıttıracam.

aynı sorun bende de var. çalışmayan site yapmışlar
  • Bi işe yaradığı yok kartın uğraşmayın
  • evet shell smartcard işi bitmiştir 1000 de 1 puan veriyor.

opet karlı şuanda.

ayrıca full de yeniden % 10 indirme başlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: borhanli

yahu ben şu shell smart cart giişini bir türlü yapamıyorum. şifrede doğru kart no da doğru ama girmiyor siteye fıttıracam.

aynı sorun bende de var. çalışmayan site yapmışlar

boyner'deki kampanyası için aldım kartı ben de. İnternetten kayıt yapılmıyor. mecbur telefonla yapcaz kaydı. Her şey tam olmasına rağmen aşağıdaki uyarıyı veriyor.

Kart sistemde mevcut değil ya da doğum tarihiniz hatalı, lütfen 444 20 20 no'lu müşteri hizmetlerini arayınız.

Zaten shell'den benzin de almıyordum. Yanıltmadılar. Siteleri dahi düzgün çalışmıyor.
  • kartı attım bende işe yaradığı yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.