Şimdi Ara

MTV nereye ödeniyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • temmuz vergisini ödeyeceğim de ilk kez ödeyeceğim bankaya mı yoksa vergi dairesinemi ödeniyor?

• Vergi dairesi de alır, anlaşmalı bankalar da alır. Vergi dairesi yakınsa vergi dairesine ödemeni tavsiye ederim. Bankalar çok lakayt iş yapıyor, daha sonra sorunlar çıkabiliyor.
  • yıllar yılı ziraat bankasına yatırırz hiç bi sorun olmadı. saygılar
  • teşekkurler ben yatırdım geldim arkadaşlar 87 ytl faizide 5 ytl
  • bende bankaya yatıranlardaım fakat arabamı satış için gittiğimde 210 ytl borcun var deyip temiz vermediler.Allahtan internetten yatırmıştım da internetten dekontu buldum götürdüm işleyip sildiler yoksa genel olarak dekont saklama huyum pek olmadığından tekrar ödeteceklerdi.
  • benim kuzenimde yıllar boyu ziraat bankasına ödedi ama satmaya kalkınca arabayı , temiz kağıdı almaya gittik V.dairesine ve 3 yıllık vergiyi tekrar ödettiler (banka dekontunu atmıştı)
    .En temizi vergi dairesi.Ve kesinlikle dekontları sakla..
  • dedim ya 30-40 senedir zirraate yatıtrırız dekontları arabanın dosyasında tutarız. son senelerde de internetten kontrol ediyorum hemen geçiyor mu diye. sorun yok hemen işleniyor. aynı sorun vergi dairesindede olabilir. her türlü dekontu saklıoycan dolayısıyla problem olmıycak

tabi bu arada 3-4 araba sattık hiç bi sorun çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 10 Ekim 2008; 15:41:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.