DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
bilgisayara hoparlör nasıl bağlanır?
3
Cevap
0
Favori
8.987
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> bilgisayara hoparlör nasıl bağlanır?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2 Mesaj
      10 Ekim 2008 01:36:27
      slm arkadaşlar.bende bekonun 5.1 sinema sistemi vardı tv için.amfili dvd si bozuldu ben de yeni bir ses sistemi aldım fakat hoparlörler sağlam.şimdi bu 5 hoparlör artı subwooferi bilgisayarımda değerlendirmek istiyorum.nasıl bağlayabilirim daha doğrusu bağlanabilir mi?ses kartım CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1.herkese teşekkürler.

kaçma,onurunla yenil.
    • Yüzbaşı
      599 Mesaj
      10 Ekim 2008 01:51:40

quote:

Orjinalden alıntı: auris80

slm arkadaşlar.bende bekonun 5.1 sinema sistemi vardı tv için.amfili dvd si bozuldu ben de yeni bir ses sistemi aldım fakat hoparlörler sağlam.şimdi bu 5 hoparlör artı subwooferi bilgisayarımda değerlendirmek istiyorum.nasıl bağlayabilirim daha doğrusu bağlanabilir mi?ses kartım CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1.herkese teşekkürler.

ses sistemin dijitalse coax kablo ile bağlayabilirsin değilse 3 lü jak ile bağlarsın sanırım doğru söyledim gerçi bu işi daha iyi bilenler yorumda bulunacaktır

www.haberakar.com
      Haberin Merkezi...
    • Yarbay
      7593 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Ahmet

10 Ekim 2008 02:03:03
      Öncelikle Foruma hoşgeldiniz.

PC ses kartları sesi güc olmadan verir ve bu sesi hoperlolardan çıkması için Amplifikatöre ihtiyac duyarlar.
      Anfisiz PC ses kartına direk hoperlo bağlayamazsınız üzgünüm.
      quote:

Orjinalden alıntı: auris80

• Er
      2 Mesaj
      10 Ekim 2008 17:00:32
      teşekkürler arkadaşlar.

kaçma,onurunla yenil.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> bilgisayara hoparlör nasıl bağlanır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.