Şimdi Ara

3000 YTL LİK LADA SAMARA DAN HAYIR GELİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3000 e lada samaralar var internette örneğin

http://www.sahibinden.com/acil_satilik_WQQaXQQ10872357WQQpXQQdisplayitem

bu araç fiyatı uygun gibi geldi ama aracı aldıktan sonra acaba masraf yaptırı mı bize bu para verilir mi bu araçlara almam gerekiyo en fazla bu kadar ayırbiliyorum arabaya ne dersiniz + yorumlu görüşlerinizi bekliyorum. tşklerr

• upppp
  • hayır gelir mi? bence çok fazla beklentiniz yoksa neden olmasın? motorunda şasesinde bir sorun yoksa uzun süre iş görür. ayağınızı da yeteri kadar yerden keser.
  • en az 1.500 ytl daha yer kullanılacak hale gelir.Yağ yağ filt.-hava filt,balatalar,conta baskı balata,tekerlek bilyaları,diskler,amortisörler,lastikler.egzantrik kayışı triger kayışı v kayışı,çalışmayan aksamlar (kilitler cam mekanizmaları,far,korna,silecek düğmeleri falan gibi birçok ufak tefek masrafı vardır) vede eğer kafadan bodoslamamışsa eğer kaporta fena değil demiş..ne kadar fena değil
  • masraf açabilir iyi bir ustayla bakıp almakta fayda var.ben masraf açacağına inanıyorum yoksa adam az yakan bir arabayı neden satsın satıp kurtulmak istiyor.ne verirsen mantığı.
  • bence kaçırma bu arabayı
  • tx bi reno al hayatın kurtulsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: kankys

bence kaçırma bu arabayı

bencede kaçırma ufak tefek masrafları olacak tabiki(yine 1000 ytlyi zorlar),yavaş yavaş yaparsın tam kullanılcak hale getirisin
  • masrafları var..
    eğer ben uğraşıcam diyorsan kaçırma tabii ki..
  • hayır gelmez kardeşim ben en son bir olay yaşadım bizim mahallede bir ladanın fireni patlanı allah korududa yoksa kaç ölüme sebebiyet verecekti o yüzden hiç bulaşma, en iyisi 1-2 daha kat iyi bişey al derim.
  • Gelmez..
  • yahu niye hayir gelmesin?

su gune kadar 3 bin liraya araba tavsiyesi isteyen herkese lada samara onerdik. simdi bu arkadas sorunca mi kotu oldu?

konfor beklentin yoksa az yakan bir arac. parcasida tofas parcalariyla uyumlu kolay bulunuyor. masrafta 500 lira nerden baksan dokeceksin.

fakat hb kasa guzel duruyor bence. butceniz bu kadarsa alin memnun kalmazsaniz satarsiniz daha ne kadar deger kaybedebilir ki? muayenesi yapilmis borcuda yok demekki satan adam biraz indirimde yapar alirsiniz isinizi gorur en kotu ayni fiyata satarsiniz..
  • çok beklenti içinde olunmaması gerektiğiyle beraber ladanında elektronık sıstemlerden yoksun ve sağlam yapılı bır arac olması nedenıyle iş göreceğini düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: emtue

yahu niye hayir gelmesin?

su gune kadar 3 bin liraya araba tavsiyesi isteyen herkese lada samara onerdik. simdi bu arkadas sorunca mi kotu oldu?

konfor beklentin yoksa az yakan bir arac. parcasida tofas parcalariyla uyumlu kolay bulunuyor. masrafta 500 lira nerden baksan dokeceksin.

fakat hb kasa guzel duruyor bence. butceniz bu kadarsa alin memnun kalmazsaniz satarsiniz daha ne kadar deger kaybedebilir ki? muayenesi yapilmis borcuda yok demekki satan adam biraz indirimde yapar alirsiniz isinizi gorur en kotu ayni fiyata satarsiniz..

Katılıyorum. En kötü ihtimal yakın bi fiyata satarsınız zaten.
  • Arkadaşlar yorum yapan herkese teşekkür ederim ben bugün aracı görmeye gittim kaportacı aldım yanıma 100 € istedi 50 ye zor bağladım neyse gittik aracın yanına kimse yok baktık kapılar açık her tarafını inceledik aracın kaporta %65 bitikti kapı contalarının olduğu yerler hep çürümüştü tamponlar zaten çatlaktı farlar da aynı :( ama aracın motoru iyiydi baskı balatası da bitik di adam bana 2 milyara yaklaşık masrafı var dedi.sonra aracın sahibi geldi aracı alalı 25 gün oluyormuş kullanamadığı için satıyormuş en son 2700 e bıraktı aküsü de sıfırdı ben alıcaktım ama kaportası çürük olduğu için hele bagajı tam çöktüğü için babamın da etkisiyle almaktan vazgeçtim.hala araç gözümün önüne geldikçe midem bulanıyor kaporta o kadar iğrençti yani :( şimdi başka araç bakıyorum araca bakmaya 85 model bi suzukiyle gittik adamın 2. arabasıymış bi de passatı varmış :D abi ben bunu sürüyom diyo passat bunun 4 katını yakıyo diyor 3500 e ver dedim yok dedi sen 9. isteyensin diyor 8-9 yıldır da adamdaymış zaten internetten araştırdım suzuki altoları cazip geldi bi kaç düzgün ilan var ama acaba satarken çok zorlanılır mı bu kafamı kurcalıyor neyse hayırlısı neyse Allah hepimize onu nasip etsin, saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emtue

yahu niye hayir gelmesin?

Katılıyorum
  • Bu Paraya Renault 12 ler Daha mantıklı Geliyor Bence......
    İlanda Dıştan Görüldüğü kadarıyla Temiz Bir araca Benziyor.
    tahminim 1,5 milyarlık bir masrafla Binilebilecek bir araç :)
    Arabam Olsun Ayağımı Yerden kessin yeter. Diyorsan Tam bu Düşünceye Göre Bir Araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: bLuE_bErRy

Bu Paraya Renault 12 ler Daha mantıklı Geliyor Bence......
    İlanda Dıştan Görüldüğü kadarıyla Temiz Bir araca Benziyor.
    tahminim 1,5 milyarlık bir masrafla Binilebilecek bir araç :)
    Arabam Olsun Ayağımı Yerden kessin yeter. Diyorsan Tam bu Düşünceye Göre Bir Araç

mesaj sahibi arkadaş yukarıda arabaya baktığını ve almaktan vazgeçtiğini belirtmiş.

buradan çıkarılacak ders gecenin 2 buçuğunda mesaj yazmamk lazım.
  • Aracın şekli şemali kaymış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.