Şimdi Ara

En iyi Halı Saha Ayakkabısı ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
5
Favori
199.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler yardımınıza ihtiyacım var kanatlarda ve forvet arkası oynuyorum hangi halısaha ayakkabısını önerirsiniz??!! ayak içi ve üstü vuruşlarda ayağı acıtmayan çalım hareketlerini çok iyi yapabileceğiniz bir ayakkabı arıyorum
  • http://shop.korayspor.com/tr/urun/g18604 buradaki adidas F50i Tunit modelini tavsiye ederim, 3 hafta önce buradan aldım, paket içerisinde 3 çeşit çivi çıkıyor, (saydam, kırmızı ve aleminyum) ben saydam olanını 3 defa (suni çim)halısı sahada denedim, açıkçası hızımı ve tekniğimi inanılmaz derecede düşürdü diyebilirim, daha sonraki maçta kırmızı olanını denedim, o saydam a göre daha kısa ve tek kelime ile süper oldu, maç ta adeta uçuyorsun, top istediğin yere gidiyor, ve size işte budur, bu kadar parayı hak ediyor dedirtiyor, fakat tek şikayetim, sol ön taraftaki 2 vida oynarken gevşiyor ve düşüyor, maçtan sonra aramak zorunda kaldım, neyseki buldum, sanırım daha iyi sıkmak lazım. Bence F50i kesinlikle süper.

• İstediğin kadar hızlı şut çek hissetmiyosun nerdeyse.
    Ve top çok iyi falso alıyor. Fiyatı : 100TL

En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?
  • Kramponlu modeli

Halı saha modeli

Site linki
    Bence sade ve şık bi ayakkabı tam ortasaha oyuncusun ayakkabısı ben aldıktan sonra zaten xavide giymeye başladı

• Şöyle bir site veriyim bakar ve aradınız modelleri bulabilirsiniz belki Tıkla !
  • arkadaşlar T90 strike 3 aldım kırmızı olandan.yorumlarınızı alayım
  • sağol.geçen gün ilk maçıma çıktım gerçekten harika.herkese tavsiye ederim
  • Arkadaşlar ben F50i tunit kırmızı renk ayakkabı almıştım, yukarıdada mesajım var 5 ay önce, haftada bir suni çimde halı saha maçı yapıyorum, ayakkabı çok kaliteli, ama şuanda tek şikayetim, her iki ayağımın baş parmaklarının altı resmen nasır tuttu, daha önce hiç vidalı ayakkabı kullanmamıştım, ilk defa aldım, aceba ondanmıdır, yoksa ayakkabı böylemi 280 TL para saydık, inş. geçici bir durumdur, veya bir çaresi vardır. Bu ayakkabıyı kullanan varsa yardımcı olurda çok sevinirim. tşkler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_cisse -- 15 Aralık 2010; 0:58:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kız ismet

hacı 31000 tane topic war buna benzer azcık tarasaydın be 2 gozum

genede tavsıyemı solimm lotto italia 90 dıeecem 80 lıra cıvari

http://www.msdbilisim.com/spor72/shop/pics/11453259073.JPG

yada dıadora modellerıne bak hemde ucuz

resimdeki kramp bendede var o kadarda iyi deil önermem.

• Bende Nike mercurial Victory tf var sizce nasıl
  • Ben 1 hafta önce Sportaç halı saha aldım :) Olic sp 101 olanından baktım harika bir halı saha yapmışlar çok iyi sut cekebiliyosun.Ne kadar sert çekersen çek hissetmiyosun bile iyi paslar atabiliyor.siyah kırmızı modelinden aldım
    http://www.sportac.com.tr/
    Tipi çok iyi (eskideki gibi degil saglam yapmışlar 100 tane çivisi var gayet iyi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: cxcx31

İstediğin kadar hızlı şut çek hissetmiyosun nerdeyse.

hocam aynısı var bende , şu ana kadar bir sürü halısaha ayakkabım oldu. ve kullandıgım en rezalet ayakkabı

soracak olursanız en ıyı halısaha ayakkabısı umbro dur , hem ucuz hemde dayanıklıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: RaCoN

yapma bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: d09ukan

quote:

Orijinalden alıntı: cxcx31

İstediğin kadar hızlı şut çek hissetmiyosun nerdeyse.

hocam aynısı var bende , şu ana kadar bir sürü halısaha ayakkabım oldu. ve kullandıgım en rezalet ayakkabı

soracak olursanız en ıyı halısaha ayakkabısı umbro dur , hem ucuz hemde dayanıklıdır

katılıyorum.

bende bu ayakkabıyı almış bulundum ve ayak baş parmaklarım yaralandı.

•  En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?

Benim kullandığım ayakkabı bu, F50 TRX, sağ kanat veya sağ bek oynuyorum, falso ve çalım konusunda müthiş, hız konusunda pek bi özelliğini göremedim, hız biraz da sana bağlı bence. Tavsiye ederim.

Düzenleme: Ayağımın yapısı biraz farklı, normalden daha ince ve biraz kemikli bir ayağım var, fakat buna rağmen 3 - 4 maç sonra hafiften ayağının formunu aldı ve ayağımı sardı, buna rağmen yapısında topa vuruşu etkileyecek bir değişiklik olmadı. Benim için önemli olan da buydu, çünkü ayak kemiğimin fazla çıkık olmasından dolayı daha önceki halısahalarım dışa doğru esniyordu ve ayağımın içiyle orta yaptığımda istediğim yere atabilmekte sıkıntı yaşıyordum. 10 maç yapmışımdır bununla, hala bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteC -- 18 Mart 2011; 18:45:47 >

• Ben de f10 var ilk f50 nin halısaha versiyonu
    hız olarak çok iyi
    falso olarak iyi
    şut olarak iyi ama bir predator kadar iyi olacağını düşünmüyorum
  •  En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?

şuan bunu kullanıyorum. bence alınmaması gereken bir ayakkabı. bir daha adidas halı saha almayacağım.

bundan önce kullandığım puma çok daha iyiydi bundan.

şuanki adidasın içi de pert oldu baya. bidahakine nike yada puma alacağım ama karar veremedim daha.

• Take Control
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.