Şimdi Ara

KADIKÖY'den CNR'a NASIL GİDİLİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 12 Ekim'de Auto Show'a gitmeyi düşünüyorum Kadıköy'den en hızlı bir şekilde nasıl oraya varabilirim?

• En hızlı şekilde köprü trafiğine falan girmeden,kadıköyden vapurla eminönü,ordan tramvayla kocamustafa paşa,ordan metro ya binip son durakta ineceksin,son durak havaalanı, cnr yanı zaten.
  • Kadıköy'den Eminönünde Vapurla gel.
    Eminönünden Tramvaya bin. Zeytinburnundan aktarma yap. Havalimani tramvayanı Cnr'da in.
    Anlamadığın yer olursa sor.

Otobüsle çok uzar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Kadıköy'den Eminönünde Vapurla gel.
    Eminönünden Tramvaya bin. Zeytinburnundan aktarma yap. Havalimani tramvayanı Cnr'da in.
    Anlamadığın yer olursa sor.

Otobüsle çok uzar.

iiki ankarada yasıyom

sızınkı ulasım değil işkence ona bın sonra ın gerı bın felan
  • quote:

Orjinalden alıntı:  cluberrrEn hızlı şekilde köprü trafiğine falan girmeden,kadıköyden vapurla eminönü,ordan tramvayla kocamustafa paşa,ordan metro ya binip son durakta ineceksin,son durak havaalanı, cnr yanı zaten.
     Kaç saat sürer hocam bu? Kadıköy'den 12.45'de yada 13.00'da vapura bindiğimizi farzedersek kaçta Cnr'da oluruz?  @Bu arada Omerozkan hocam, aktarma derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood1991 -- 6 Ekim 2008; 9:25:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

quote:

Orjinalden alıntı:  cluberrrEn hızlı şekilde köprü trafiğine falan girmeden,kadıköyden vapurla eminönü,ordan tramvayla kocamustafa paşa,ordan metro ya binip son durakta ineceksin,son durak havaalanı, cnr yanı zaten.
     Kaç saat sürer hocam bu? Kadıköy'den 12.45'de yada 13.00'da vapura bindiğimizi farzedersek kaçta Cnr'da oluruz?  @Bu arada Omerozkan hocam, aktarma derken?

Kadıköyden vapura binsen,30-35 dakika eminönündesin/ordan tramvay 15 dakika/ordan metro,35-40 dakika da cnr dasın kardeşim.ama otoshow için akşam üstü git,daha iyi olur.
  • 14:30 da olursun
  • dostum kadıköyden cevizbağ otobüslerine bin. Oradan metrobüsle yenibosnaya aktarma yap. Yenibosnadan CNR a alternatifin çok. Zaten geriye fazla bi mesafe kalmıyor. Kadıköyden Cevizlibağ (500 veya 500A) >ordan metrobüsle Yenibosna.
  • Dostum en temiz ve en kısa şöyle gidebilirsin.
    Kadıköy eminönü vapuruna binip eminönünde inersin. Yolun karşı tarafına geçip orda tramway beklersin ev en son durak olan ZEYTİNBURNUNDA inersin. Ordan hemen havaalanı metrosu geçiyor ordan ona aktarma yaparsın ( 2 metrelik bir ara var) ordanda CNR da inersin. Bu yolculuk 1,30 yada 2 saatte biter benden sölemesi
  • Hava alanı metrosu derken metrobüsmü bu? Dönüştede tekrar tersini uygulayacağım değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood1991 -- 6 Ekim 2008; 10:05:42 >
  • metrobüs değil bildiğin metro ama yer üstünden gideninden dönüştede aynısını tekrarlar
    quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Hava alanı metrosu derken metrobüsmü bu? Dönüştede tekrar tersini uygulayacağım değilmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı:  zibidi_romeometrobüs değil bildiğin metro ama yer üstünden gideninden dönüştede aynısını tekrarlar 
    quote:

Orjinalden alıntı:  newmonarchHava alanı metrosu derken metrobüsmü bu? Dönüştede tekrar tersini uygulayacağım değilmi?
     Bizdede ne icatlar var, dolmuş, minibüs, sonra yer üstünden giden trenede metro demek, sonra metrobüs yapmak felan sadece Tr'de olan şeyler herhalde...Bir adam gibi metro ağı yapamadılar şehirde ona yanıyorum 15 milyonluk şehirde neyse çok teşekkür ederim herkese yardımlarından dolayı...

• En iyisi Eminönü<Tramvay<Hafif metro olacaktır arkadaşların dediği gibi.

1.5 saatte falan gidersin en geç.
  • Konu baya eski ama sorun aynı tekrar acmıyım dedim metrobüs ile yenibosna yapıp oradan metroya binesem dahamı kolay olur, bu yolu hic denmedim hep eminönü oradan.....vs olarak gittim metorbüs ile dahamı cabuk giderim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedat79 -- 1 Kasım 2010; 12:16:21 >
  • Son durak CnR değil, yanlış olmasın... Son durak Havalimanı içinde; sondan 1. durak cnr.

Metrobüsle gelincekse Zeytinburnu ya da İncirli Ömür'de inip Metroya geçiş yapılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat79

Konu baya eski ama sorun aynı tekrar acmıyım dedim metrobüs ile yenibosna yapıp oradan metroya binesem dahamı kolay olur, bu yolu hic denmedim hep eminönü oradan.....vs olarak gittim metorbüs ile dahamı cabuk giderim?

şirinevlerde in metrobüsten 2 durak sonrası metro ile
  • Kadıköyden atla metrobüse y.bosnaya kdr gel sonra atla metroya 1 durak sonra in temiz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.