Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mailmann16

Arkadaşlar Philips in HR 1854 modelini kullanan yokmu hiç aranızda buda philips ama kimse bahsetmemiş bu modelden. biz topu topu iki kişiyiz ve bu aleti daha çok yeni bebeğimize meyve suyu içirmek için alacam. birde kullanan varsa 1854 ün portakalı nasıl sıktığını ve makinenin içine kabuklumu kabuksuzmu atılıyor söyleyebilirmi.

Zaten portakal sıkacağınız zaman kabuklarını soyup makineye atacaksınız. Sormak istediğiniz farklı bir şey mi?
  • sormak istediğim oydu teşekkür ederim. ama ayrıca philips hr 1854 ünü kullanan varmı onu merak ediyorum. eğer varsa memnunmu.
  • şiddetle molineksi tavsiye ederim arkadaşım.bizde var hemde eski model olmasına rağmen süper sıkıyo katı meyveleri.
  • tavsiyen için teşekkür ederim bende moulineks ile philips arasında kalmıştım. ama philips hr 1854 almaya karar verdim. daha doğrusu philips almaya karar verdim ama iki kişi olmamız ve küçük bebeğimize meyve suyu hazırlamak için almayı düşündüğümden hr 1854 gözüme çarpttı acaba alu 1861 kadar olmasada ona yakın bir performans veriyormu onu merak ediyorum.
  • arkadaslar king marka katı meyve sıkacagı kullanan var ıse yorumları beklıyorum..soyle bır bakınca wattı yuksek, fıyat uygun..
  • arkadaşlar bu katı meyve sıkacaklarından BOYUT olarak ufak olanları hangileri? internetteki resimlerden boyutları anlaşılmıyor. biz de iki kişiyiz ve hem kaliteli, hem de ebatları ufak olsun, çok yer kaplamasın istiyoruz. bildiğiniz bir model var mı?
  • Merhaba arkadaşlar ben de bir ürün alacağım fakat şu ikisi arasında kaldım. Arzumun yorumlarına baktım çokta kötü gözükmüyor

http://www.hizlial.com/k-ev-aletleri-mutfak/mutfak/bluehouse-bh505je-frutto-kati-meyve-sikacagi_27.066.1900.0012.htm#tabs

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36169

sizin yorumlarınız nelerdir şimdiden teşekkürler.

• felix ixir 176 katı meyve sıkacağı aldım.110 tl alışveriş yap com dan.Ürün çok şık.Meyveleri güzel sıkıyor.Tavsiye ederim
  • carrefour da bugün başlayan kampanya var, simtel katı meyve sıkacağı 130 yerine 85 lira, 850 watt.

bu ürünü kullanan var mı? 850 watt 85 lira çok iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

carrefour da bugün başlayan kampanya var, simtel katı meyve sıkacağı 130 yerine 85 lira, 850 watt.

bu ürünü kullanan var mı? 850 watt 85 lira çok iyi bence

SİMTEL eski marka ama iyi gibi
  • kendimce yaptığım uzun araştırmalar sonucu Philips'e o kadar para vermeyip "KİNG P1100" aldım. dünden beri sürekli meyve sıkıyorum

Gayet memnunum arkadaşlar. Tekzen'den (online alışveriş kullanarak) 118 TL Ye aldım. aslında 1 aydır 98 TL olarak göstrilen büroteknikten almak için bekledim fakat malesef stoklara hala girmedi, tamamen kandırmaca...

bence katı meyve sıkacağı alacaksanız rahatlıkla "4 yıl garantili" KİNG P1100'ü alabilirsiniz...

Fotoğrafları da koyarım çekince, 4 havuç-1 elma-1 armut-1portakal-yarım limon'dan 2,5 su bardağı meyve suyu çıktı, posası kesinlikle daha kuru olamazdı. kesinlikle tavsiye ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

philipsi bilmem ama bir tefal birde fakir bozduktan sonra bizimkiler geçen sene (1.5 sene oldu) sinbo aldılar alet canavar gibi
    yani 300ytl veya 200ytl verip alacağın tanınmış MARKALAR bazen onlar kadar tanınmış ve daha ucuz olanlar kadar insanları memnun etmeyebiliyor
    bizimki internette varmıymış diye bakarken hepsiburadada olduğunu gördümhttp://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=22020&productid=mtsinsj3119
    bir tefal birde fakir eskitmiş biri olarak sinbo bunlardan bile iyi desem inanırmısınız bilemem hemde fiyatıda çok cazip

SINBO SJ-3119 100 YTL
     KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

• http://www.akakce.com/kati-meyve-sikacagi/en-ucuz-philips-hr-1861-alu-fiyati,016934.html

arkadaslar burdakı urun kupkuru bır ayvadan yarım bardak su cıkardı kendım bızzat denedım harıka bır urun
  • Bugün en iyisi en yüksek fiyat düşüncesiyle molinex xxL katı meyve sıkacağı aldım Hüsrana ugradım.Sıktığım salatalık ve havuçlar devir hızının çok yüksek olmasından dolayı yeterince sıkılmıyor.İçinde kalıyor.Açıkcası bu fiyatın üçte birine başka bir markayı alabilirdim.Bu siteyi de daha sonra gördüm onun için yazıyorum
  • Moulinex XXL de devir hızı ayarlanabiliyor...
  • Bu başlığa en iyi meyve kokteyllerini alalım ne dersiniz?
  • Anneler gününden bir gün önce YKM İzmir mağazasından ikinci ürün%50 indirimliydi.Philips alu 1861 meyva sıkacağının fiyatı 230 tl idi.2 adet aldım.Tanesi 172 tl'ya geldi.Kredi kartına 10 taksit yaptılar.
  • moulinex ju5001 makine aldım. 115tlye hepsiburadan
    2 çeşit elma ve havuç sıktım.
    elma çeşitine göre performansı değişiyor.

bana yeterli olduğu için gayet memnunum.
    çok ucuza kaçılmadığı sürece benim fikrime göre 200- 250 vermeye pek değmez.

artıları-
    +çok kullanışlı
    +100-150 tl en iyi makine
    +parçaları büyük olduğundan nispeten diğerlerine göre temizlemesi daha kolay
    +posa haznesi çok büyük
    +elmayı iyi sıkıyor havuçu normal

eksileri
    -sürahisi yok- başka bir moulinexin narenciye sıkacağı sürahisini uydurdum, bunun altına koyuyorum(bu arada moulinexin narenciye sıkacağından inanılmaz memnunum çift filtre ile sadece meyvenin suyunu içiyorum isterseniz sonradan biraz posa ekleyebiliyorsunuz 4 adet aldım her yere bir tane. hiç biride bozulmadı)
    -altına hiçbir bardağı koyamadım ya dışarı akıttı yada bardak ağzına yüksek geldi
    -hız ayarı yok
    -posalar sağasola yapışıyor, posa kabına çok az posa gidiyor

sonuç
    -memnunum
    -tavsiye ederim
    -sakın ucuz bişey almayın. bu alet problem sınırında daha problemlisi çekilmez.
    -posa haznesi 1 lt bile olsa yeter zaten 10 kg den 6lt su çıkıyor. kim 6 lt su içer? ayrıca en kolay boşaltılan temizlenen parçası posa haznesi.
    -hız ve rendeleyici metal çok önemli mutlaka inceleyin
    -suyun akacağı sürahiyi önceden düşünün yoksa sonra ekstra masraf edersiniz.
    -köpük önleyici çok önemli değil
    -pazardan alacağınız elmalar küçük olsunki tüm tüm atın.
    -illa elmanın sapını ucunu kesip temizleyecekseniz büyük elma saçin.
    - esas zaman alan elmayı kesip atmak değil tüm elma atacam diye makine seçmeyin.
    - esas temizlemesi bela.
    -posalar heryere yapışıyor ve rendeleyiciyi detaylı temizlemek gerekiyor. sıkmak içmek 10dk ise temizlemek 15 dk alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabriyo -- 3 Haziran 2010; 0:34:43 >

• Hangisini alayım, şu daha iyi sıkıyor, şu daha ucuz derken kızım 2 yaşına geldi, katı meyve sıkacağına gerek kalmadı :))
  • braun almıştım. yıkaman gereken 80 tane parçası var 1 senede 3-5 kere anca kullandım.memnun değilim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.