Şimdi Ara

Ford Focus Teyp kodu nasıl girilir Lütfen yardım ..?(Çözüldü Silinebilir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
80.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hocam bana yardımcı olacak birisi var mı teyp kodunu biliyorum fakat nasıl gireceğim onu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuLz -- 31 Mart 2016; 20:32:02 >

• arkadaşlar konu eskimiş ama teyp kodunu nasıl gireceğini bilmeyenler için belki faydamız olur diye yazıyorum. eğer teyp kodununuzu bilyorsanız ,teypinizin 1,2,3,4 tuşlarını kullanarak şifrenizi girip 5 tuşuna basarak okeyleyin. (örnegın teyp kodunuz 1458 olsun . teybın 1 tuşuna 1 kere, 2 tuşuna 4 kere, 3 tuşuna 5 kere , 4 tuşuna 8 kere basıp 5 tuşuna 1 kere basıp okeylıyoruz )
  • buldum ne istediğimi ( 1-3-6) basılı tutarak açılırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuLz -- 31 Mart 2016; 20:31:14 >
  • Arkadaşım ben şifreyide bilmiyorum olurda aküyü sökersem servisin yolunu tumam mı gerekiyor..Bazıları torpido gözünde yazıyomuş galiba bende ne kitapçıkta nede torpidoda yazmıyo.. (2004 focus comfort)
  • Aynen öyle yada teyp i söküp arkasındaki kodu fordun bi programı var ona yazıp çıkartabilirsin ama servise git uğraşma boşuna :)
  • Benim arabanın bugun aküsü değişti ve teyp şuanda kod istiyor. nasıl kendim yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lampard_038

Benim arabanın bugun aküsü değişti ve teyp şuanda kod istiyor. nasıl kendim yapabilirim

merhaba
    teyp şifre açan elektronikcilere getırın şıfresını açsınlar
    iyi günler
  • bana acıl yarıdm edın code yı yazıyorum ama nasıl okeylıyeceğiimi bilmiyorum
  • ford focys 2001 şifreyı biliyorum yazıyorum ama acılmıyo nasıl okeylıcem yardım edersenız sevınırım
  • bana bi çzüm yolu yokmu arkadaslar acil yardıma ihtiyacım var 1 3 6 ya basılı tutuyorum acılmıyor 5 e basılı tutuyorum yne acımlıyor codeyı yazıyorum ama nasıl acılacağını bilmiyorum
  • acıl yardıma ıhtıyacım var
  • arkadaşlar konu eskimiş ama teyp kodunu nasıl gireceğini bilmeyenler için belki faydamız olur diye yazıyorum. eğer teyp kodununuzu bilyorsanız ,teypinizin 1,2,3,4 tuşlarını kullanarak şifrenizi girip 5 tuşuna basarak okeyleyin. (örnegın teyp kodunuz 1458 olsun . teybın 1 tuşuna 1 kere, 2 tuşuna 4 kere, 3 tuşuna 5 kere , 4 tuşuna 8 kere basıp 5 tuşuna 1 kere basıp okeylıyoruz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: montana06

arkadaşlar konu eskimiş ama teyp kodunu nasıl gireceğini bilmeyenler için belki faydamız olur diye yazıyorum. eğer teyp kodununuzu bilyorsanız ,teypinizin 1,2,3,4 tuşlarını kullanarak şifrenizi girip 5 tuşuna basarak okeyleyin. (örnegın teyp kodunuz 1458 olsun . teybın 1 tuşuna 1 kere, 2 tuşuna 4 kere, 3 tuşuna 5 kere , 4 tuşuna 8 kere basıp 5 tuşuna 1 kere basıp okeylıyoruz )

Hocam sağol. Bilgi sayende işime yaradı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: montana06

arkadaşlar konu eskimiş ama teyp kodunu nasıl gireceğini bilmeyenler için belki faydamız olur diye yazıyorum. eğer teyp kodununuzu bilyorsanız ,teypinizin 1,2,3,4 tuşlarını kullanarak şifrenizi girip 5 tuşuna basarak okeyleyin. (örnegın teyp kodunuz 1458 olsun . teybın 1 tuşuna 1 kere, 2 tuşuna 4 kere, 3 tuşuna 5 kere , 4 tuşuna 8 kere basıp 5 tuşuna 1 kere basıp okeylıyoruz )

Tesekkurler sayende baska birine gitmeden kendim hallettim

• M108818 teyp kodum yardımcı olurmusnz

• Seri no : 5320140 kardeşim bilen söylesin teyp açılmıyo
  • montana06 M kullanıcısına yanıt
    Çok faydası oldu teşekkürler

• Selam hocam acil

Yardìm

Ford focus 2000 model.

Teyp kodumu kaybettim.

Acil yardìm....

Seri numaram. A06157 /AF

Şimdiden teşekürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andreavolkan -- 4 Aralık 2018; 20:21:21 >
  • Selam arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var

Ford focus teyp kodunu bilmiyorum

Akü degişti.

Benim acil koda ihtiyacım var sayın admin.

Ford focus 2000 model.

Seri numarası.( A06157 )

Şimdiden teşekürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.