DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Şifreleri otomatik çözen receiver?
13
Cevap
0
Favori
25.250
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      414 Mesaj
      04 Ekim 2008 19:30:27
      Bi arkadaşım böyle bir receiver olduğunu söyledi. İnternet kablosunu receivera bağlıyormuşuz o kendisi şifreleri çözüyormuş. Böyle bir alet varmıdır? Ve eğer varsa discovery, eurosports gibi kanalları izleyebilirmiyim?

• Er
      2 Mesaj
      04 Ekim 2008 20:50:22
      vardı ama yalan oldu. Atlanta Funbox aldım bir süre önce. Gerçekten ilk başta oldukça fazla kanal seyredilebiliyordu, sanırım Kore'deki bir server sayesinde bu hizmet veriliyordu. Yeterince satıp stokları tüketince bakım vs. gibi bahanelerle hizmet bitirildi. Önceleri kendi sitelerinde de kısa süre sonra bakım sona erecek yazıyordu, artık onu da kaldırdılar. Anlayacağınız güzel bir satış aldatmacasıydı. Şu anda böyle bir cihaz yok bildiğim kadarıyla ama yakında çıkarlar yine ortaya stok eritmeye başka bir marka ile :)

• Yarbay
      15271 Mesaj
      04 Ekim 2008 20:53:05
      dreambox atlanta gibi markaların bu tür girişleri mevcut ama sen istediklerine kavuşur musun onu bilemem...

• Er
      2 Mesaj
      04 Ekim 2008 21:15:58
      dreambox 500 vb benzer cihaza gerekli eklentiler yüklendikten sonra bahse konu olan kanalları izleyebilirsiniz

• Yüzbaşı
      414 Mesaj
      05 Ekim 2008 13:29:40
      Yorumlar için teşekkürler. Şu dreamboxu araştırıcam. Biraz baktım internetten güzel bişeye benziyo, sanırım ondan alıcam.

• Yüzbaşı
      963 Mesaj
      08 Ekim 2008 23:01:31
      çok uğraşamam diyorsan seoul x2. süper olsun diyosan dreambox

iPhone 6 64 gb.. iPad Mini 16 gb.. PlayStation 3 80 gb PAL.. Philips 273elh, Asus vs278h x2, Asus Maximus IV gene-z gene-3, Intel i7 2700K 4.5 Ghz, Noctua NH-D14, Kingston HyperX SSD 120 gb x2, WD Caviar Black 1 tb x2, G.Skill Ripjaws x 16 gb 2133 mhz (4x4), EVGA gtx 780 ti sc, Xigmatek Utgard..
    • Binbaşı
      1469 Mesaj
      08 Ekim 2008 23:46:14
      seoul dediğiniz şeyde atlanta funbox gibi değil mi? yazılı belge mi veriyorsunuz yıllarca şifreli kanallar açılacak diye?

bende de atlanta funbox var, artık tak çalıştır durumda şifre çözmüyor, bir takım ayalar gerekiyormuş, ilk günkü tadı yok yani ...

• Onbaşı
      37 Mesaj
      09 Ekim 2008 11:37:49
      uydudan çözen receiver var redline cs100x ve diğer redline modelleri. izlemek istediğin tüm kanalları rahatlıkla izleyebilirsin. şifreleri uydudan otomatik yükleniyor.

"Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Ekim 2008 12:04:01
      seoul hiremco şifreleri otomatik çözer kayıt özelliğide var

• Yüzbaşı
      414 Mesaj
      10 Ekim 2008 13:21:32

quote:

Orjinalden alıntı: sandokan_006

uydudan çözen receiver var redline cs100x ve diğer redline modelleri. izlemek istediğin tüm kanalları rahatlıkla izleyebilirsin. şifreleri uydudan otomatik yükleniyor.

Uyducuda bunu önerdi ama biraz daha araştırıcam, almışken düzgün bişey alalım.

• Çavuş
      42 Mesaj
      13 Ekim 2008 17:03:03
      ewet dostum ben de uzun zamandır araştırıyorum en uygunu redline gibi geliyor bana ama sen yine de uygun bişey bulursan yazarsın buraya :-) bendeki şansla alırım redline i hemen biter yazılım makina kalır elimde ağlarım sonra... :-) çok param yok çünkü :-)

• Er
      0 Mesaj
      14 Ekim 2008 17:49:56
      arkadaslar bende dreambox 500 var ve sifre cozme konusunda yardıma ihtiyacım var. Ustalar bir PM atarsa sevinirim.

• Yüzbaşı
      516 Mesaj
      20 Ekim 2008 13:38:45
      Bende de botech 6600 fta var, şifreleri kendi çözüyomuş sözde ama ben daha bu tür bir şeyler karşılaşmadım bilgisi olanlar buraya yazarsa güzel olur aslında...

Bizi sevenleri üzmeyelim baba... ||
      Metin OKTAY
    • Yarbay
      5712 Mesaj
      21 Ekim 2008 11:19:48

quote:

Orjinalden alıntı: rkarab

arkadaslar bende dreambox 500 var ve sifre cozme konusunda yardıma ihtiyacım var. Ustalar bir PM atarsa sevinirim.

usta değilim ama yolu var tabiki pm atıldı

SAMSUN_ATAKUM
      (: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq
Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.