Şimdi Ara

Şifreleri otomatik çözen receiver?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
26.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi arkadaşım böyle bir receiver olduğunu söyledi. İnternet kablosunu receivera bağlıyormuşuz o kendisi şifreleri çözüyormuş. Böyle bir alet varmıdır? Ve eğer varsa discovery, eurosports gibi kanalları izleyebilirmiyim?

• vardı ama yalan oldu. Atlanta Funbox aldım bir süre önce. Gerçekten ilk başta oldukça fazla kanal seyredilebiliyordu, sanırım Kore'deki bir server sayesinde bu hizmet veriliyordu. Yeterince satıp stokları tüketince bakım vs. gibi bahanelerle hizmet bitirildi. Önceleri kendi sitelerinde de kısa süre sonra bakım sona erecek yazıyordu, artık onu da kaldırdılar. Anlayacağınız güzel bir satış aldatmacasıydı. Şu anda böyle bir cihaz yok bildiğim kadarıyla ama yakında çıkarlar yine ortaya stok eritmeye başka bir marka ile :)
  • dreambox atlanta gibi markaların bu tür girişleri mevcut ama sen istediklerine kavuşur musun onu bilemem...
  • dreambox 500 vb benzer cihaza gerekli eklentiler yüklendikten sonra bahse konu olan kanalları izleyebilirsiniz
  • Yorumlar için teşekkürler. Şu dreamboxu araştırıcam. Biraz baktım internetten güzel bişeye benziyo, sanırım ondan alıcam.
  • çok uğraşamam diyorsan seoul x2. süper olsun diyosan dreambox
  • seoul dediğiniz şeyde atlanta funbox gibi değil mi? yazılı belge mi veriyorsunuz yıllarca şifreli kanallar açılacak diye?

bende de atlanta funbox var, artık tak çalıştır durumda şifre çözmüyor, bir takım ayalar gerekiyormuş, ilk günkü tadı yok yani ...
  • uydudan çözen receiver var redline cs100x ve diğer redline modelleri. izlemek istediğin tüm kanalları rahatlıkla izleyebilirsin. şifreleri uydudan otomatik yükleniyor.
  • seoul hiremco şifreleri otomatik çözer kayıt özelliğide var
  • quote:

Orjinalden alıntı: sandokan_006

uydudan çözen receiver var redline cs100x ve diğer redline modelleri. izlemek istediğin tüm kanalları rahatlıkla izleyebilirsin. şifreleri uydudan otomatik yükleniyor.

Uyducuda bunu önerdi ama biraz daha araştırıcam, almışken düzgün bişey alalım.
  • ewet dostum ben de uzun zamandır araştırıyorum en uygunu redline gibi geliyor bana ama sen yine de uygun bişey bulursan yazarsın buraya :-) bendeki şansla alırım redline i hemen biter yazılım makina kalır elimde ağlarım sonra... :-) çok param yok çünkü :-)
  • arkadaslar bende dreambox 500 var ve sifre cozme konusunda yardıma ihtiyacım var. Ustalar bir PM atarsa sevinirim.
  • Bende de botech 6600 fta var, şifreleri kendi çözüyomuş sözde ama ben daha bu tür bir şeyler karşılaşmadım bilgisi olanlar buraya yazarsa güzel olur aslında...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rkarab

arkadaslar bende dreambox 500 var ve sifre cozme konusunda yardıma ihtiyacım var. Ustalar bir PM atarsa sevinirim.

usta değilim ama yolu var tabiki pm atıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.