Şimdi Ara

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
2
Favori
54.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler banada yardımcı olurmusunuz konu açtım ama cevap veren yok buraya yazayım dedim inşallah cevap verirsiniz.

mouse olarak logitech g500 düşünüyorum fiyatını hak ediyor gibi geliyor vatan sitesindede yorumlar olumlu ve o kadar pahalı değil kısacası g500 almayı düşünüyorum nasıldır kullanan varmı önerirmisiniz ?

http://www.vatanbilgisayar.com/Mouse/logitech-910-001262-g500-gaming-lazer-mouse/productdetails.aspx?I_ID=41346#allImages

ayrıca birde mouse pad önerilerinizi almak istiyorum bütçem 50 tl ama tam 50 tl vemek istemiyorum açıkçası 30 tl falan vermek istiyorum uzun ömürlü olması lazım ben buldum bu nasıldır önerirmisiniz ?

http://www.vatanbilgisayar.com/Mouse%20Pad/thermaltake-tts-emp0005sss-tt-esports-pyrrhus-small-profesyonel-speed-edition-oyuncu-mouse-pedi/productdetails.aspx?I_ID=64242

son olarak arkadaşlar belki yeri değil ama klavye ve kulaklıkta lazım oyuncu kulaklığı ve klavyesi tabi ben buldum yine bunlar nasıldır ? Bu THERMALTAKE TTS ekipmanları nasıldır arkadaşlar bulduğum kulaklık ve klavyede THERMALTAKE TTS çünkü

klavye

http://www.vatanbilgisayar.com/Klavye/thermaltake-tts-kb-chp001tk-tt-esports-challenger-pro-oyuncu-klavyesi-turkce/productdetails.aspx?I_ID=52276#allImages

kulaklık

http://www.vatanbilgisayar.com/Kulakl%C4%B1k%20ve%20Mikrofonlar/thermaltake-tts-ht-shk002ecbl-tt-esports-shock-profesyonel-oyun-kulakligi--(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=57968

lütfen bi yardım edin arkadaşlar yazdıklarımı şimdi almayacam ama çevre bileşenleri OEM gibi değil her zaman yeni çıkmıyor bunları istiyorum nasıldır seçtiklerim ? teşekkürler

bence klavyeye o kadar para yatırmaya gerek yok ama yinede karar senin mouse pad olarak khan gaming series e bakabilirsin f/p ürünleridir
    kulaklık olarakhttp://www.gameekstra.com/Creative-Sound-Blaster-Tactic-3D-Alpha-Gaming-USB-Mikrofonlu-Kulaklik,PR-2590.html kesinlikle bu ürüne göz gezdirmeni tavsiye ederim
    ve eger mousede bol tus gerekbilir diyorsan kesinlikle g600 e göz gezdir parasını kesinlikle hak eden bir ürün burdan veya özel mesajdan bana ulasırsan yardımcı olmaya calısırım

öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim.Ben bunları uzun kullanacağım için iyi olsun istiyorum zaten bunlardan aşağısına baktım hiçbiri güzel değil ya da ben beğenmedim sizin öneriniz varsa önerilere açığım ama gözüme çok hoş geldi bu klavye ve içimden bi ses onu al diyor inşallah alırsam pişman olmam.

mouse pad khan gördüm ama kalitelimidir bilmiyorum ben buldum aslında bu nasıldır ?

http://www.gold.com.tr/aerocool-strikex-glider-oyuncu-mouse-pad_u

kulaklık olarak Creative markası bana hiç kaliteli gelmiyor ve tipi falanda çok kötü zaten aralarında 28 tl fark var ve ben o farkı veririm benim seçtiğim kötümü ?

mouse bol tuşlu falan gerek yok normal oyuncu mouse'u olsun ve 1-2 makro tuşu olursa güzel olur g500 nasıl güzel değilmi ? g600 çok pahalı en fazla 110-120 verebilirim fazla vermek istemiyorum

genel olarak benim seçtiklerim nasıl oyun için ?

hocam size söyle söyleyeyim özellikle baktıgınız ürünlerin hepsi belli bir kalitenin üstünde ve bu tarz biseye gönül veriyorsanız bu ürünler paralarını hak eden ürünler orada klavyeyi söyleme amacım tamamen bütce ile alakalı bir durumdu
    kualklıga gelirsek konu ses se creative ve logitech bu konunun lideridir su link ede bakmanı tavsiye ederim yinede cok karısmak istemiyorum ama sen iyice düsünhttp://forum.donanimhaber.com/m_50394264/f_//tm.htm#50394264
    g500 de gayet kaliteli bir mouse ancak son üretimlerinden eskisi kadar memnun degil kullanıcılar bundan dolayı g600 ü önerdim sonucta teknoloji birazda sans isi

hocam kulaklık görüntüsü duruşuda güzel olsun istiyorum benim seçtiğim mi daha iyi yoksa creative olanmı ?

klavye kesin alıcam baya güzel geldi sen önerirmisin hocam ? başka önerin varmı ?

mouse pad seçtiğim nasıl ?

mouse böyle dedin soğudum resmen g500 den g600 154 TL parasını hak eden ürünmü g600 baktım yanda 12 tane makro tuşu var sence iyimi oynarken sorun çıkartmazmı tuşlar değer falan birşey açılır ? g600 gözüme güzel geldi g500 soğudum zaten tamam mouse önerirsen g600 değiştiricem parasını hak ediyorsa ?

hocam kafana oturmasıda önemli kulaklıgın ondan dolayı dene öyle kararını ver
    mouse padde khan rapid daha kalilteli bir ürün
    hocam mouselerde ikiside parasını hak eden ürün yanlızca ileride g500 de karsına cıkan sorunlar olabilir o kadar
    klayve ise tamamen insanın yazıs stiliyle alakalı

tamam o zaman klavye dursun ya çok sevdim hem ucuz o kadar pahalıda değil bence klavye dursun sen önerirmisin peki klavyeyi güzelmi oyunlarda sıkıntı çıkarmaz demi ?
    mouse o zaman değiştiriyorum hiç böyle pahalı oyuncu mouse'u kullanmadım bu makrolar nasıl bişey ne işe yarar sorun olmaz demi yanda 12 tane öyle kullanırken ?

kulaklıkta deniyecem vatana gidince ama galiba benim dediğimi alıcam sen önerirmisin hocam güzel mi fiyatını hak ediyormu ?

mouse pad khan serisi daha iyi demek peki nerden alabilirim vatandan alıcam hepsini internetten alma imkanım yok...

khan parasına göre iyi dedim ve her mouse pad apsorme olur makronun acıklması cok uzun olur biraz arastır klavyede iyi iste sonucta sen kullanacaksın

hocam tamamda sonuç olarak ne diyorsun seçtiklerim alınırmı ? oyunlarda falan bana sıkıntı çıkarmaz demi ? khan mouse pad vatanda yok ben vatandan alıcam bunları başka nerde var ? senin fikrin ne yani alınırmı bu parçalar pişman olmam demi ?

• birde mouse pad ilk başta bunu alıcaktım sonra değiştirdim para çok geldiği için nasıldır bu ? small yazıyor nasıl yeter mi nasıldır kapladığı yer ?
  • Mouse ve klavyeleri en ucuz hangi internet sitesinde bulabilirim? Siz nerelerden alışveriş yapıyorsunuz mouse ve klavyede?
  • A4 Tech XL-750BH

A4 TECH F3 SİYAH V-TRACK 3000 CPI GAMER MOUSE

LOGITECH G300 GAMING MOUSE

Bunlardan en iyisi hangisi arkadaşlar? Ya da 50-60 lira civarında daha iyi mouse var mıdır acaba?

Bir de makro hangi tür oyunlar için kullanılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donut*

A4 Tech XL-750BH

A4 TECH F3 SİYAH V-TRACK 3000 CPI GAMER MOUSE

LOGITECH G300 GAMING MOUSE

Bunlardan en iyisi hangisi arkadaşlar? Ya da 50-60 lira civarında daha iyi mouse var mıdır acaba?

Bir de makro hangi tür oyunlar için kullanılıyor?

up
  • Arkadaşlar en iyi mouse pad i arıyorum.Razer naga epic mousem var tavsiyeniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Arkadaşlar en iyi mouse pad i arıyorum.Razer naga epic mousem var tavsiyeniz nedir ?

RAZER Goliathus benim önerim olur
  • Razer Manticor - Aluminum Gaming Mouse Pad bundan aldım nasıl sizce iyimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Razer Manticor - Aluminum Gaming Mouse Pad bundan aldım nasıl sizce iyimi ?

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • Mouse'a macro atamadan anlayan birisi var mı günlerdir ugraşıyorum beceremedim lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Mouse'a macro atamadan anlayan birisi var mı günlerdir ugraşıyorum beceremedim lütfen yardımcı olun

hangi mouse oldugu hakkında bilgi verirseniz daha iyi bilgi alabilirsiniz
  • quote:

quote:

Mouse'a macro atamadan anlayan birisi var mı günlerdir ugraşıyorum beceremedim lütfen yardımcı olun

hangi mouse oldugu hakkında bilgi verirseniz daha iyi bilgi alabilirsiniz

Saphire ttesports konuda açtım ama yok ss teamviewer her şeyi seferber edebilirim yeterki yardımcı olun 2 ay oldu alalı hala yapamadım
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    driver cd sini yüklediniz mi acaba ?
  • quote:

İçinden driver cd si falan çıkmıyor sadece sitesinden programını ve firmwareını indiriyorsun
  • quote:

quote:

İçinden driver cd si falan çıkmıyor sadece sitesinden programını ve firmwareını indiriyorsun

peki bunları indirip kurdunuz mu
  • quote:

quote:

quote:

Tabiki evet :D bir sonraki soru da bunları açtınız mı olursa leptopa kafa atıcam http://forum.donanimhaber.com/m_77169588/tm.htm konu bu kendim uplayıp duruyorum daha yardımcı olabilen de çıkmadı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabiki evet :D bir sonraki soru da bunları açtınız mı olursa leptopa kafa atıcam http://forum.donanimhaber.com/m_77169588/tm.htm konu bu kendim uplayıp duruyorum daha yardımcı olabilen de çıkmadı.

hocam buraya öyle kisiler geliyoki bi bakıyosunuz adam bunların hic birini yapmamıs

• Arkadaşlar Logitech G35 ile Creative Tactic 3D Rage arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz karar vermemde ?
  • Çalışmanız için teşekkür ederim, devamının gelmesini beklerim
  • ben teşekkür ederim ama pek rağbet olmayan bir konu yardım ihtiyacı olanlar hem burdan fikir edeniliyolar hemde pm yoluyla yine yardımcı olmaya çalışıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.