DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
IPHONE 3G KAPALI ŞARJ?
5
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      732 Mesaj
      04 Ekim 2008 01:43:21
      Arkadaşlar kapalı iken ne kadar şarjda kalması gerekiyor. Kapalı iken herhangi bir gösterge olmadığından full şarj olduğunu nasıl anlıyoruz.

• Yarbay
      2160 Mesaj
      04 Ekim 2008 10:43:57
      kardeş cihazı kapalı şarj edemiyosunki...fişi taktığın anda açılıyo telefon
      illa kapalı olsun istiyosan ayarlardan uçuş modunu etkinleştir,sinyali kes...1,5-2 saatte doluyo...

"A con doesn't work without confidence." Phillip Price - Mr. Robot
    • Binbaşı
      1079 Mesaj
      04 Ekim 2008 12:16:30

quote:

Orjinalden alıntı: ferhatugur

kardeş cihazı kapalı şarj edemiyosunki...fişi taktığın anda açılıyo telefon
      illa kapalı olsun istiyosan ayarlardan uçuş modunu etkinleştir,sinyali kes...1,5-2 saatte doluyo...

Hayır ,kapalıyken sarj ediliyor. Fişe takınca otomatik açılıyor, ancak tekrar kapatabiliyorsun, bu kez açılmıyor. Ben öyle yapıyorum. 2-3 saat sonra da çıkarıyorum fişten

• Yüzbaşı
      329 Mesaj
      04 Ekim 2008 12:37:41

quote:

Orjinalden alıntı: ramaknisnan

Alıntıları Göster

Hayır ,kapalıyken sarj ediliyor. Fişe takınca otomatik açılıyor, ancak tekrar kapatabiliyorsun, bu kez açılmıyor. Ben öyle yapıyorum. 2-3 saat sonra da çıkarıyorum fişten

Boyle bir seye gerek yok aslinda. Yani bu uygulama sayesinde telefonun pilini daha iyi kullanmis olmuyorsunuz. Apple kendi sitesinde aciklma olarak ilk 2 saatte yuzde 80 lik kismi doluyor. Tam doldurmak istiyorsanizda 2 saat daha kalirak yuzde yuzu dolmus oluyor. Bu sadece iPhone icin degil genel olarak apple in kullandigi pillerle alakali bir bilgi.

• Yüzbaşı
      732 Mesaj
      05 Ekim 2008 03:27:51
      Sonuçta kapalı iken şarj ederken bittiğini gösteren bir ibare yok değil mi? Bu alet kapalı iken ne kadar süre ve açık iken ne kadar süre fişte takılı kalacak?

• Yüzbaşı
      390 Mesaj
      12 Ekim 2008 14:19:01

quote:

Orjinalden alıntı: Northeastwind

Sonuçta kapalı iken şarj ederken bittiğini gösteren bir ibare yok değil mi? Bu alet kapalı iken ne kadar süre ve açık iken ne kadar süre fişte takılı kalacak?

up.. ayni sorunun cevabini bende ariyorum

Sony Vaio FW590FEB - Core 2 Duo P8700 (2.53GHz), 4GB DDR2-SDRAM-800 MHz, 320GB Hdd (7200rpm),
      Blu-ray Disc Read / Write, 1 GB ATI Mobility Radeon HD 4650, 16.4" XBRITE-FullHD, 9-cell battery
Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.