Şimdi Ara

Teefonlarda Wi-fi nedir ne işe yarar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
73.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wi-fi'li telefon diye bişeyler duyuyorum ne işe yarar wi-fi'li telefonlar

konuya biraz uzağım

• Google.....
  • iyi post kasmışsın

bende biliyorum googledan bakmayı burda açıklıycak biri vr mı diye merak etmiştim
  • Bilgisaydaki gibi kablosuz modemler aracılıgıyla internete girersin. Laptop la girdiğin gibi masa üstü bilgisayarla girdiğin gibi.
  • vayyyy be güzelmiş peki bu girişler için herhangi bi ücret ödüyomuyuz gsm şirketine
  • quote:

Orjinalden alıntı: günlük süt emmiş

vayyyy be güzelmiş peki bu girişler için herhangi bi ücret ödüyomuyuz gsm şirketine

Hayır sadece adsl faturasını ödüyorsun :D Gerçi çevrede çokça şifrelenmemiş modemler oluyo o şekildede beleşe getirebilirsin :d
  • Cep telefonu terimleri sözlüğü:http://forum.donanimhaber.com/m_10734019/tm.htm
  • wireless-fidelity w-lan ( wireless local area network) bide pan vardi ( personal area network ) hepsi benzer harika şeyler. beleş internet demek kısaca..
  • wi-fili bi telefonum olmadığına cidden üzüldüm inşAllah alırım bi gün özellikle geniş ekranlı bi telelfon alırsam iyi olur

gece gece bişey aklıma takılıyo bakmak için iki saat aleti aç kapa merakımda gidiyo valla süper olur bu wi-fi'li telefonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

Ben bugün aldım Wi-Fi'li telefon Wi-Fi'yi açıyorum Facebook hariç diğer sitelerde 50 kuruş gidiyor ??

Wi-fi'den etrafındaki ağları taratırsın. Eğer bulursa telefon bağlanır ve ondan sonraki veri iletişimleri için wi-fi'yi kullanır. Sadece açmak yetmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

Ben bugün aldım Wi-Fi'li telefon Wi-Fi'yi açıyorum Facebook hariç diğer sitelerde 50 kuruş gidiyor ??

wi-fi.de telefon hattı kullanılmadığı için para yazmaz. siteye git dediğinde büyük ihtimal direkt operatörün internet bağlantısını kullanıyor ayarları kontrol et derim..
  • Wireless ve Wi-Fi arasındaki fark nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Wireless ve Wi-Fi arasındaki fark nedir?

İkiside aynı benim bildiğim.
  • Wireless-Wi-Fi aynı.Yani ben ikisini de kullanmış biri olarak diyorum bunu
  • Çok fazla şifresiz modem kalmadığı için artık beleşe int bağlanma amacıyla wifi olan telefon almaya gerek yok ben aldım bağlanacak ağ bulamıyorum zaten bağlandığındada eğer bağlantı kalitesi düşükse pek bi işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar kablosuz wireless modemler için geçerli dimi bu wi fi ? Yani ben şimdi eve kablosuz modem alsam cep telefonumu wi fi olarak kullanabilirmiyim(Samsung Galaxy Gio alıcam)

Birde 1 sorum daha olucak,masaüstü bilgisayarı kablosuz modemle nasıl kullanabilirim?Usb alıcı filan takmam lazım bildiğim kadarıyla?
  • evet kablosuz modem ile kullanabilirsiniz. masaustu bil.da wireless karti yoksa usb alici ile kullanirsiniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.