Şimdi Ara

Balık yağı boy uzatır[MIŞ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
57.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çevremden bir duyum aldım, eczanelerde kapsül şeklinde satılan balık yağları düzenli kullanılırsa boy uzamasında gözle artış sağlıyormuş. Yakın bir arkadaşımın kuzeni 1 sene kullanmış boyunun uzamasında ciddi bir artış görmüşler..

Kullanan ve böyle birşey varmı bilen varmı?

• Kap qeL bir şişe baLık yağı
  • Ben kullandım arkadaşım düzenli hergün neredeyse 4-5 cm uzattı.Fiyatıda 5 ytl
  • Boy uzatmasının yanı sıra kilo aldırdığını da biliyor muydun?Balık yağının kapsülünü alırken eskisine göre fazla yemek yememen lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

Arkadaşlar çevremden bir duyum aldım, eczanelerde kapsül şeklinde satılan balık yağları düzenli kullanılırsa boy uzamasında gözle artış sağlıyormuş. Yakın bir arkadaşımın kuzeni 1 sene kullanmış boyunun uzamasında ciddi bir artış görmüşler..

Kullanan ve böyle birşey varmı bilen varmı?

evet özellikle kısın okula giderken ehrsabah 1 kapsül almanı öneririm.
  • Valla 8 ytlye 60 kapsüllü vardı kaptım bitane hemen. Faydasını görürmüyüm bilmiyorum. Yemekten sonra günde 1kere alıyorum
  • yalan
  • quote:

Valla 8 ytlye 60 kapsüllü vardı kaptım bitane hemen. Faydasını görürmüyüm bilmiyorum. Yemekten sonra günde 1kere alıyorum

ben yanında balda takviye ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: oxsıde

quote:

Valla 8 ytlye 60 kapsüllü vardı kaptım bitane hemen. Faydasını görürmüyüm bilmiyorum. Yemekten sonra günde 1kere alıyorum

ben yanında balda takviye ettim

Ciddi ciddi bir faydasını gördünmü uzama konusunda? Yiyip yiyip şişmeyelim sonra?
  • Aman hocam işe yarıyorsa bende alayım, benimde uzamam lazım biraz...
  • valla ben kullandım şuanda kullanıorum bi yararı varmı cozebilmiş deilim :D
  • boylarınız kaç cm?
  • Yaşıtlarım benden bi 15-20 cm uzun boy vermim
  • 14 yaşındayım 167 cm

oLsun uzar herhaLde
  • quote:

Orjinalden alıntı: _PerenaL

14 yaşındayım 167 cm

oLsun uzar herhaLde

Senin yaşındayken 1:58 falandım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 1 Ekim 2008; 21:20:07 >
  • Lise 1 de 1:65 küsür boyum vardı zıpladım ama aklıma geldikçe tavan a deymeye çalışıyordum ilk zamanlar neredeyse 2 karış ara kalıyordu şu anda boyun 1.84 2 elimde şaplatabiliyorum avuç içlerimle , hem boyum uzadı hemde zıplama kabiliyetim arttı tavsiye ederim [katkı maddesi yoktur]
  • Yalan ya ben bir sene kullandım hiçbir halt olmadı. Sonra birden uzadım. Takma boyu yani o kadar sonradan uzuyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: |Mustafa|

Lise 1 de 1:65 küsür boyum vardı zıpladım ama aklıma geldikçe tavan a deymeye çalışıyordum ilk zamanlar neredeyse 2 karış ara kalıyordu şu anda boyun 1.84 2 elimde şaplatabiliyorum avuç içlerimle , hem boyum uzadı hemde zıplama kabiliyetim arttı tavsiye ederim [katkı maddesi yoktur]

Şuan yaş kaç ayıptır sorması?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _PerenaL

14 yaşındayım 167 cm

oLsun uzar herhaLde

Senin yaşındayken 1:58 falandım ben

Fazla uzun sayılmam. Lisede hele çok eziliyorum
  • Ulan 17 yaşına girdik boy hala 1.70.Arkadaşlar yanımda ikiz kule gibi kalıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.