Şimdi Ara

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
142.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yukarıdaki gibi..bu cihaz buharlı zemin temizleme aleti imiş...200 ytl civarında..bilgisi olan veya kullanan varmı..?
    teşekkürler..link aşağıda..
    http://www.h2o-paspas.net/H2O_Buharli_Paspas_Nedir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 30 Eylül 2008; 13:58:38 >

• Herhangi bir bilgim yok fakat 1 YIL garanti vermesi düşündürücü.
  • Reklamlarında bayağı göz boyama var diye düşünüyorum.
    Kullanıcılar, para ile reklamda oynuyormuş izlenimi veriyor.
    Halıda kullanıyor mesela. Ben halıdaki kirin o şekilde çıkacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mllm

Reklamlarında bayağı göz boyama var diye düşünüyorum.
    Kullanıcılar, para ile reklamda oynuyormuş izlenimi veriyor.
    Halıda kullanıyor mesela. Ben halıdaki kirin o şekilde çıkacağını sanmıyorum.

aynı fikirdeyim..bendeki sıkıntı tozlar..elektrik süpürgesiyle eşim tozları alıyor..ama 1 saat sonra yine tozlar ortada..torba v.s değişti ama..yine aynı problem var..bu toz için ne önerirsiniz..
  • Laminant, parke gibi yüzeylerde gayet kullanışlı, yer temizlemek için yerlerde sürünmüyorsunuz.
    Ancak halılarda iyi verim alınmıyor.
  • arkadaslar benim bir sorum olucak bu alet yeri temizledikten sonra yerin yüzeyindeki oluşturdugu ıslaklık nekadar sürede kuruyor. Kullanan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim
  • H2o mop yüksek ısıda buhar püskürttüğü için hızlı temizlik sağlıyor. Buharla temizlediği için ıslaklık kalmıyor hemen kuruyor. Ancak ürünün piyasada 2 modeli bulunuyor bunlardan yeni versiyon olanı x5 ismiyle belirtilmekte ve yeşil renktedir. h2o mop x5 ürünü şu an için sadecehttp://www.topshop.com.tr/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical&pid=214302&c=44679 satılıyor.
  • bu ürünü alıp kullanna arkadaşlar varsa yorum yapabilirlermi acaba nasıldır
  • Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Kullananlar yorumlarsa memnun olurum.
  • Konu soğumuş.Demek ki kullanıcısı yok.Ya da parasını haketmiyor.Veya işe yarayan bir alet değil.İşe yarar bir şey olsa Donanımhaber.com ailesi sayfalarca yorum yazardı.
  • X5 kullandım, berbat bir ürün. Parkelerde, fayanslarda, aynada kuruduktan sonra feci su izi bırakıyor. Tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman yazdığım fikrimi yineleyeyim:
    Bir şey TV'den satılıyorsa kesin dandiktir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem110

X5 kullandım, berbat bir ürün. Parkelerde, fayanslarda, aynada kuruduktan sonra feci su izi bırakıyor. Tavsiye etmiyorum.

Merhabalar,

Islak zeminlerde ve halı temizliğinde durum nasıl? Ayrıca halen bu ürün hakkındaki kötü fikirleriniz devam ediyor mü?
    Bende esime almayı düşünüyorum... Selamlar...
  • Ben de bu ürünü almayı düşünüyordum. Sonra paraya kıyıp çok daha kaliteli bir ürün aldım. Yanlız 1300tl yi bayıldım tabi. Unitekno diye buharlı temizlik makinası aldım. Ürün baya güzel evde her türlü temizlikte kullanıyoruz. Size tavsiyem bu tv reklamındaki ucuz ürünlerden uzak durmanız. İmkanınız varsa benim aldığım tarzda bi makina almanızdır.
  • ürün nasıl bilmiyorum ama fırsat olarak 156 tl ye satılıyormuş

http://www.sehirfirsati.com/deals/tumturkiye/tedarikci/1437155
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

ürün nasıl bilmiyorum ama fırsat olarak 156 tl ye satılıyormuş

Merhabalar,

Bende bugün incelerken gördüm ama pek güvenli olduğu hissi vermedi. Ama bunun dışında gittigidiyorda 180.-TL'ye hemen kargo yapıldığını gördüm. Genelde 180-190 arası satılıyor.

Ancak daha önemlisi; ürün hakkında çok yorum bulamadım ve bu yüzden alıp almamakta karasız kaldım... Bu ürün gerçekten Tv'de gösterildiği kadar iyi mi? Yeterli yorum okuyamadım henüz, o yüzden bekliyorum... Selamlar...

• quote:

Gözümü karattım ve siparişi verdim. Ancak ödemeyi kredi kartı ile değil PAYPAL ile yaptım. Herhangi bir ters durumda PAYPAL'a yapacağınız şikayetle en geç 1 hafta içinde paranızı iade alıyorsunuz.
    Ürün 22 Kasım'a kadar teslim edilecekmiş bakalım ne olacak. Paypal ile ödeme yapmasama asla almayı düşünmezdim. Çünkü sistemin nasıl işlediğinide pek anlayabilmiş değilim.

Sipariş aşamasıyla ve ürünle ilgili bilgileri gelişme oldukça burada paylaşırım. Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Gözümü karattım ve siparişi verdim. Ancak ödemeyi kredi kartı ile değil PAYPAL ile yaptım. Herhangi bir ters durumda PAYPAL'a yapacağınız şikayetle en geç 1 hafta içinde paranızı iade alıyorsunuz.
    Ürün 22 Kasım'a kadar teslim edilecekmiş bakalım ne olacak. Paypal ile ödeme yapmasama asla almayı düşünmezdim. Çünkü sistemin nasıl işlediğinide pek anlayabilmiş değilim.

Sipariş aşamasıyla ve ürünle ilgili bilgileri gelişme oldukça burada paylaşırım. Selamlar...

ürünün teslimatı ile ilgili bir sorun olmaz eminimki şimdiden güle güle kullanın, bend emerak ediyorum nasıl kullanışlı bir ürünmü diye, kullanan bir kaç arkadaş yorum yapsa yorumlara göre alıp almamayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

ürünün teslimatı ile ilgili bir sorun olmaz eminimki şimdiden güle güle kullanın, bend emerak ediyorum nasıl kullanışlı bir ürünmü diye, kullanan bir kaç arkadaş yorum yapsa yorumlara göre alıp almamayı düşünüyorum.

Merak etmeyin, eşimin tecrübelerini burada size aktarırım. Ürünün tanıtımı her yerde var ama yorumlar yok maalesef. Umarım tanıtım filmlerindeki gibi işe yarıyordur.

• umarım, tekrardan hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.