DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Mazda yeni Fiyat listeleri
25
Cevap
1
Favori
2.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mazda >> Mazda yeni Fiyat listeleri
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2090 Mesaj
      28 Eylül 2008 15:14:30
      arkadaşlar mazda şuan kampanya içerisindedir mazda almak isteyen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmasınlar yeni fiyat listesini http://www.mazda-tr.com/price_sheet/ bu linke tıklayarak öğrene bilirler

• Yarbay
      12563 Mesaj
      29 Eylül 2008 22:13:09
      Teşekkürler

• Yarbay
      9197 Mesaj
      29 Eylül 2008 22:55:52

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Teşekkürler

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!
    • Binbaşı
      1129 Mesaj
      29 Eylül 2008 23:01:09
      fiyatlar ucuzlamış

Kılıçla herşeyi yaparsın ama üstüne oturamazsın
      Talleyrand
    • Yüzbaşı
      345 Mesaj
      30 Eylül 2008 15:08:04
      Ekim ayında MAZDA satışları artacak gibi geliyor
      Gerçekten süper kampanya

2011 MAZDA 3 SEDAN İMPRESSİVE AT ALÜMİNYUM GRİ * Apple İphone 6 64 GB* * ASUS N550JK - CN090H*
    • Yarbay
      2090 Mesaj
      30 Eylül 2008 15:32:16
      inş artar çünkü bukadar sorunsuz ve güzel arabaların tutulmaması insanı üzüyor

• Çavuş
      65 Mesaj
      04 Ekim 2008 22:10:15
      İndirim mevsimine girdik zaten. Rakiplerinin fiyatı sabit kalırsa makul olabilir. Ama rakiplerinin fiyatlarının da benzeri oranlarda inebileceğini tahmin ediyorum o nedenle yine pahalı kalacaktır. Mazda'nın işi gerçekten çok zor. Yeni yapılanma nedeniyle maliyetler yüksek olacaktır, bunu fiyatlara yansıtınca satış yapamayacaktır, eğer sıkı bir politika izlemezlerse eskisinden farklı çerçeve çizemeyecekleri de ortada. Senede 3-4 bin otomobil hedefleri var galiba bu halleri ile de ancak Mitsubishi, Daihatsu gibi az satan rakipleriyle yarışırlar.

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      04 Ekim 2008 22:23:05

quote:

Orjinalden alıntı: d3mirbil3k

İndirim mevsimine girdik zaten. Rakiplerinin fiyatı sabit kalırsa makul olabilir. Ama rakiplerinin fiyatlarının da benzeri oranlarda inebileceğini tahmin ediyorum o nedenle yine pahalı kalacaktır. Mazda'nın işi gerçekten çok zor. Yeni yapılanma nedeniyle maliyetler yüksek olacaktır, bunu fiyatlara yansıtınca satış yapamayacaktır, eğer sıkı bir politika izlemezlerse eskisinden farklı çerçeve çizemeyecekleri de ortada. Senede 3-4 bin otomobil hedefleri var galiba bu halleri ile de ancak Mitsubishi, Daihatsu gibi az satan rakipleriyle yarışırlar.

fiyatlar şu an çok iyi zaten mazda kalite olarak rakiplerinden çok ileri seviyede

• Çavuş
      65 Mesaj
      05 Ekim 2008 00:11:03

quote:

Orjinalden alıntı: burhiuaua
      fiyatlar şu an çok iyi zaten mazda kalite olarak rakiplerinden çok ileri seviyede

Mazda 2 özelinde bakacak olursak fiyat hiç de makul gözükmüyor(Eğer bayide aracın fiyatı pazarlıkla inmiyorsa). Diğer serilerini incelemedim. Yukarıda yazdıklarımı da Mazda 2'yi düşünerek yazdım.

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      05 Ekim 2008 01:20:19

quote:

Orjinalden alıntı: d3mirbil3k

Alıntıları Göster

Mazda 2 özelinde bakacak olursak fiyat hiç de makul gözükmüyor(Eğer bayide aracın fiyatı pazarlıkla inmiyorsa). Diğer serilerini incelemedim. Yukarıda yazdıklarımı da Mazda 2'yi düşünerek yazdım.

doğrudur mazda 2 nin fiyatı nedense çok yüksek gerçektende avrupada yılın arabası seçildi belkide ona güveniyolar ama zaten m2 nin burda satması çok zor daha çok 3 ve 6 serisine odaklanıyolar

• Yarbay
      2090 Mesaj
      05 Ekim 2008 18:48:05
      ben piyasada mazda2 yavaş yavaş görmeye başladım arkadaşlar bana göre fiyatı uygun

• Çavuş
      76 Mesaj
      15 Ekim 2008 19:18:36
      BU FİYATLARDAN KAÇMAZ DEDİK ALDIK BAKALIMM...HADİ HAYIRLISI...

• Yarbay
      2090 Mesaj
      15 Ekim 2008 19:34:57
      hayırlı olsun ne model arabanız

• Çavuş
      76 Mesaj
      17 Ekim 2008 13:36:58
      1.6 Sedan Touring KUTUP BEYAZI
      PAZARTESİ TESLİM ALACAM..HAYIRLISI İLE..

• Yarbay
      2756 Mesaj
      17 Ekim 2008 14:05:36
      hayırlı uğurlu olsun...kazasız sürüşler...

HONDA CIVIC HB 1.8 SPORT I-SHIFT AMT PRINS KİT
    • Çavuş
      76 Mesaj
      17 Ekim 2008 18:05:44
      SAGOLASIN ..
      ALLAH CÜMLEMİZE NASİP ETSİN..

• Yarbay
      2090 Mesaj
      17 Ekim 2008 21:12:35
      hayırlı olsun

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Ekim 2008 13:05:46
      Teşekkürler...

Kanuni Sultan Süleyman...
    • iOS Beta Kullanıcısı
      3066 Mesaj
      18 Ekim 2008 15:27:57
      Ekim 31 de kampanya bitiyor heralde Mazda 3 olacak 46 kagıt off off

#23 King James
    • Yüzbaşı
      569 Mesaj
      24 Ekim 2008 00:27:36
      kaça alıyorsunuz
      quote:

Orjinalden alıntı: silversurfer80

1.6 Sedan Touring KUTUP BEYAZI
      PAZARTESİ TESLİM ALACAM..HAYIRLISI İLE..

Yamaha XJ6 - Ford Focus TDCİ 2009 - Logitech Z5500 - HTC One Mini
    • Yüzbaşı
      298 Mesaj
      24 Ekim 2008 19:10:39
      bu fiyatlar mı ucuz....mazda gibi ikinci eli, servisi vb. serüven olan bir marka yerine honda alınır bu fiyatlara....ya da gider 31 bin ytl ye canavar gibi bir lancer alınır....

adalet için...
    • Çavuş
      68 Mesaj
      25 Ekim 2008 22:27:33

quote:

Orjinalden alıntı: samurayjack

bu fiyatlar mı ucuz....mazda gibi ikinci eli, servisi vb. serüven olan bir marka yerine honda alınır bu fiyatlara....ya da gider 31 bin ytl ye canavar gibi bir lancer alınır....

Bu kadar salladığınıza pardon.. iyi bildiğinize göre epey mazdanız olmuş... Ne gibi sıkıntılar yaşadınız mazda nız ile ve modeli ne idi problem yaşadığınız araçların...

• Çavuş
      76 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:01:35
      BEN HONDA FANATİZİMDEN HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM..
      ARABAMI ALMADAN HONDAYI BAYAGI BİR DETAYLI İNCELEDİM..KASASINA SÖYLEYECEK FAZLA BİR LAFIM YOK ..AMA KOKPİT TASARIMI TAMAMEN ZEVKSİZLİK ÖRNEGİ.BİR KERE GÖRÜŞ HAKİMİYETİNİ FAZLASIYLA DÜŞÜRÜYO..
      HONDA ALANLAR TAMAMEN ÇEVRE BASKISIYLA ALIYOR.. MALUM İKİNCİ EL DENİLEN BİR KAVRAM VAR MEMLEKETTE..SANKİ ARACI BİNMEK İÇİN ALINMIYOR SATILMAK İÇİN ALINIYOR..SATILDIGI ZAMAN ALINDIGI FİYATAMI SATILYO YADA ÜSTÜNE KARMI KOYULUYO ODA AYRI MESELE..
      NEYSE BENDE MAZDANIN FAZLA SATILMASINI İSTEMİYOM..HONDA ÇOK SATILSIN..MAZDA3 LER HER ZAMAN FARKI OLSUN..

• Teğmen
      122 Mesaj
      28 Ekim 2008 00:41:42
      buraya cevap veren arkadaşlar fiyatı ucuz diyen arkadaşları göremiyorum biride demiş honda çok satılsın senin demenle olsa keşke adamlar rusya pazarına mal yetiştiremiyor türkiyede toyota dahil üretim durdurmuşken honda çatır çatır araba satıyor bu kadar kişinin görmediği bir şey var.... Mazda cürümü ne ki düştüü yeri yaksın ford bile bye bye dedi stratejik ortağı bile kabul etti kamburu ve attı sırtından.

bir yürek bir cana emanet!!!!
    • Yarbay
      2270 Mesaj
      29 Ekim 2008 11:55:27
      özellikle rx-8 fiyatları çok uygun

Kıran Kırana "TÜRK-AMERİKAN SAVAŞI" Belgeseli İçin:

TIKLA
    • Er
      13 Mesaj
      30 Ekim 2008 12:03:41

Türkiye pazarında Japon modelleri yada Türklerin araçlara bakış açıları şartlardan dolayı yeni yeni değişmeye başladı.
      Yakın tarihe kadar parça,servis ve işçilik masraflarının ne kadar olduğunu hemen hemen herkes bilir.
      Toyota,Honda gibi japon markaları Türkiyeye yaptığı yatırımın karşılığını şimdilerde alıyor. çok değil bundan 3-5 yıl öncesine bir bakalım toyota yada hondanın pazar payı neydi ve buralara nasıl geldi. benzer yatırımı ve aksaklığı düzeltmek adına benzer adımlarla mazda yapmaya başlıyor ve Türkiye'deki pazar payını yükseltmek adına yatırımını yaptı, araçlarını getirdi ve kontrolü kendi eline aldı, parça sorununu çözdü ve servislerde kampanya indirimi ile de destekleri ve 2-3 yıl içinde tekrar mazdanın pazar payına bakalım. Mitsubishi'tanıtım eksikliği (reklam) ve yeni getirdiği modellerin ekonomik krize denk gelmesi, Carismayı getirdiğinde devamının gelmeyişi ile müşterilerini üzdü fakat yeni getirdiği Lancer ile gönülleri kazanmaya çalışıyor. Çok iddialı bir araç getirdi ve geniş motor seçeneğinde. ne kadar sorunsuz olduğundan kimsenin şüphesi yok, binek modellerinin dinamosu olmasını bekledikleri Lancer'ın ardından yeni colt'u da aralık ayında getirterek ivme yakalamaya çalışıyorlar.
      Diğer japonlardan bir diğeride Nissan, Renault ortaklığının getirdiği avantajı kullanarak iyi bir pazar payı yakalamaya çalışan Nissan pazarda beklediğini açıkçası bulamadı. Japon genlerini birçok özelliğinde öne çıkaran Nissan Mitsubishi,Mazda bayileri gibi araçlarını tanıtmayan markalardan. Ürün gamı geniş olmasına rağmen Türkiye pazarına çok fazla modelini getirmemekle beraber, pazarda başarılı olabilecek bir marka olduğunu düşünüyorum.

En hızlı gittiğim vites, geri vites
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mazda >> Mazda yeni Fiyat listeleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.