Şimdi Ara

Mazda yeni Fiyat listeleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mazda şuan kampanya içerisindedir mazda almak isteyen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmasınlar yeni fiyat listesini http://www.mazda-tr.com/price_sheet/ bu linke tıklayarak öğrene bilirler

• Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Teşekkürler
  • fiyatlar ucuzlamış
  • Ekim ayında MAZDA satışları artacak gibi geliyor
    Gerçekten süper kampanya
  • inş artar çünkü bukadar sorunsuz ve güzel arabaların tutulmaması insanı üzüyor
  • İndirim mevsimine girdik zaten. Rakiplerinin fiyatı sabit kalırsa makul olabilir. Ama rakiplerinin fiyatlarının da benzeri oranlarda inebileceğini tahmin ediyorum o nedenle yine pahalı kalacaktır. Mazda'nın işi gerçekten çok zor. Yeni yapılanma nedeniyle maliyetler yüksek olacaktır, bunu fiyatlara yansıtınca satış yapamayacaktır, eğer sıkı bir politika izlemezlerse eskisinden farklı çerçeve çizemeyecekleri de ortada. Senede 3-4 bin otomobil hedefleri var galiba bu halleri ile de ancak Mitsubishi, Daihatsu gibi az satan rakipleriyle yarışırlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3mirbil3k

İndirim mevsimine girdik zaten. Rakiplerinin fiyatı sabit kalırsa makul olabilir. Ama rakiplerinin fiyatlarının da benzeri oranlarda inebileceğini tahmin ediyorum o nedenle yine pahalı kalacaktır. Mazda'nın işi gerçekten çok zor. Yeni yapılanma nedeniyle maliyetler yüksek olacaktır, bunu fiyatlara yansıtınca satış yapamayacaktır, eğer sıkı bir politika izlemezlerse eskisinden farklı çerçeve çizemeyecekleri de ortada. Senede 3-4 bin otomobil hedefleri var galiba bu halleri ile de ancak Mitsubishi, Daihatsu gibi az satan rakipleriyle yarışırlar.

fiyatlar şu an çok iyi zaten mazda kalite olarak rakiplerinden çok ileri seviyede

• quote:

Orjinalden alıntı: burhiuaua
    fiyatlar şu an çok iyi zaten mazda kalite olarak rakiplerinden çok ileri seviyede

Mazda 2 özelinde bakacak olursak fiyat hiç de makul gözükmüyor(Eğer bayide aracın fiyatı pazarlıkla inmiyorsa). Diğer serilerini incelemedim. Yukarıda yazdıklarımı da Mazda 2'yi düşünerek yazdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3mirbil3k

quote:

Orjinalden alıntı: burhiuaua

Mazda 2 özelinde bakacak olursak fiyat hiç de makul gözükmüyor(Eğer bayide aracın fiyatı pazarlıkla inmiyorsa). Diğer serilerini incelemedim. Yukarıda yazdıklarımı da Mazda 2'yi düşünerek yazdım.

doğrudur mazda 2 nin fiyatı nedense çok yüksek gerçektende avrupada yılın arabası seçildi belkide ona güveniyolar ama zaten m2 nin burda satması çok zor daha çok 3 ve 6 serisine odaklanıyolar

• ben piyasada mazda2 yavaş yavaş görmeye başladım arkadaşlar bana göre fiyatı uygun
  • BU FİYATLARDAN KAÇMAZ DEDİK ALDIK BAKALIMM...HADİ HAYIRLISI...
  • hayırlı olsun ne model arabanız
  • 1.6 Sedan Touring KUTUP BEYAZI
    PAZARTESİ TESLİM ALACAM..HAYIRLISI İLE..
  • hayırlı uğurlu olsun...kazasız sürüşler...
  • SAGOLASIN ..
    ALLAH CÜMLEMİZE NASİP ETSİN..
  • hayırlı olsun
  • Teşekkürler...
  • Ekim 31 de kampanya bitiyor heralde Mazda 3 olacak 46 kagıt off off
  • kaça alıyorsunuz
    quote:

Orjinalden alıntı: silversurfer80

1.6 Sedan Touring KUTUP BEYAZI
    PAZARTESİ TESLİM ALACAM..HAYIRLISI İLE..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.