Şimdi Ara

İphone 3G Ses Çıkmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
10.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • itunes 8 yüklü telefondaki versiyon 2.1
    baglantıda problem yok
    daha yeni cihaz ilk mp3ümü dinlerken ses gitti birdaha gelmedi
    restore ettim, format attım baştan yükledim
    aktivason yaptım
    ayarları kurcaladım ses çıkmıyor
    cihaz çalma sesine giriyorum onlarda çalmıyor
    ses açma kapama tuşunu biliyorum üstten ordan bi problem yok
    baglantılarda bi problem yok,
    hiçbir ses çıkmıyor teknik bi problem olabilirmi,?
    biri yardımcı olursa çok sevinirim.

• kulaklıktan mı ses gelmiyor yoksa hoparlörden mi
  • kulaklıgı takınca geliyor kulaklıktan,
    hoparlörden gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilocanxx -- 27 Eylül 2008; 19:16:20 >
  • kulakligi yavasca tak cikar
    bazen takildigi oluyor..
  • denedim olmuyor, bi restore ettim düzelmedi, sonra açma kapıma tuşuyla home tuşunu basılı tuttum 10 saniye öle formatladım yine olmadı,
    başka ne önerebilirsiniz ne yapmalıyım sizce, cihazı daha dün aldım ve mp3 dinlerken oldu, teknik bi arıza oluşmuş olamaz bence.
  • arkadasim bu tur arizalarin cozumu kulakligi cikarip takmaktir cikar tak calisana kadar banada olmusdu onun kulaklik yeri cok hassas
  • olmuyor kulaklıgı 50kez çıakrdım taktım yavaş yavaş müzik çalarken kapatıp açıpta tam müzik bittiginde melodi çalarken felan herşeyi denedim :(
  • dinlerken, kulakligi cikarip takmadigin bir anda, tak die mi gitti,
    bozulmus olabilir o zaman.. olmaz diye birsey yok..
    aklima baska gelmiyor
  • geri götür değiştirsinler
  • müzik dinlerken yarıda kesildi :S
  • bu cihaza en kuvvetli format nedir arkadaşlar, açma kapama tuşuyla home tuşuna basılı tutmakmı, komple format atıp sistemini baştan yüklemek istiyorum nasıl yapıcam onu?
  • kuvvetli derken itunesi aciyorsun shift+restore butonuna basyorsun restore dosyadini seciyorsun ve evet yapinca cihaz restore oluyar
  • bu dediğini yaptım, daha önceden girdiğim sitelerin çerezleri web geçmişi felan haleda telefondaydı, onları senkranizasyon yapıp tekrarmı alıyor iphona acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilocanxx -- 27 Eylül 2008; 21:07:24 >
  • arkadaşım belkide hoparlöre bişi olmuştur.kısa devre falan
  • boşuna restore yapıp durma aynı olay arkadaşın iphone'da da olmuştu kulaklığın temas ettiği yerde sorun oluşmuş garantili ise servise ver yapsınlar garantili değilse iphone tamiri yapan yerlerde yaptırabilirsin
  • arkadaşım senin problemin bazır dedigimiz parçadan bana çok geldi bu arızadan.bazır yani hopörlörünü degiştirteceksin fazla ses açtınmı bunlarda hopörlör yanıyor yada düştümü hopörlör ün ortasındaki mıknatıs yerinden oynuyor ondan yapıyor ..
  • off daha dün aldım ama sesi sonuna kadar açıktı :S
    vede müzik dinlerken birden küt diye sustu
    zanedersem sesini çok açtım mp3 normal mp3tü ama
    off turkcellden kampanyalı almıştım
    sizce ne yapmalıyım
    takasınımı istemeliyim yoksa tamirmi
    birgün bile olmadı alalı
    aldıktan 2 saat sonra oldu
  • hemen aldığın yere git. değişitrilmesini iste. bakalım ne diyecekler. garanti durumu nasıl bi görlim. hem emsal olmuş olur diğer kullanıcılar için. üşenme uğraş bi aldığın yerle. umarım onlar üşenirde seni uğraştırmadan sorununu hemen çözerler.
  • bunları okudukça garantili almak istiyorum ancak jailbreak yok oluyor o zaman...
  • bencede hemen aldıgın yere götür iade etmeye çalış bakalım ne diyecekler yukarda arkadaşımın dedigi gibi emsal olmuş olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.