Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.140
Cevap
30
Favori
220.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akusta ya gidin muazzam büyüklükteki demo odalarında rahat rahat istediğiniz b&w hoparlörü dinleyin
    Buna pm-1 ve 805d de dahil.. Dikmene demo yapabilir miyiz diye Sorduğunuzda "YAPALIM DA ALACAK MISINIZ" diye bir soruyla karşılaşmanız çok olası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atalayalper kullanıcısına yanıt
    Iyi mis

• quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Akusta ya gidin muazzam büyüklükteki demo odalarında rahat rahat istediğiniz b&w hoparlörü dinleyin
    Buna pm-1 ve 805d de dahil.. Dikmene demo yapabilir miyiz diye Sorduğunuzda "YAPALIM DA ALACAK MISINIZ" diye bir soruyla karşılaşmanız çok olası.

Ben dikmene geçenlerde amfi almaya gittim dinletmeden satma peşinde olduklarını anladım tavırlardan ve çıktım.

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Evet gayet iyidir Dikmen dali epicon'u da Dali Epic diye satıyorlardı bir ara 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalayalper -- 23 Mayıs 2015; 16:22:28 >
  • quote:

Akusta ya gidin muazzam büyüklükteki demo odalarında rahat rahat istediğiniz b&w hoparlörü dinleyin

Almayinca demo parası da istiyorlar mı? Yuh ya nasıl bir soru bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dinleme odaları (onlar çok yatırım yaptıklarını iddia etseler de bence çok basit duruyor ve bence dinleme odası değil...) ilk kurulurken cm9'ları dinlemeye gitmiştik yeni başlayan bir geveze vardı yanlış olmasın ama eskiden audioavm'demiymiş bir yerlerdeymiş de dikmene yeni başlamış. O kadar çok konuştu ki çıktığımızda başımız ağrıyordu.

• Arkadaşlar,

Bowers & Wilkins hoperlörlerin Türkiye ye geliş zamanı ile ilgili bilgisi olan varmı.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

Arkalar için 685 veya 685 s2 arıyorum, satmak isteyen varsa talibim

temin ettim, ihtiyaç kalmadı, teşekkürler
  • ]Merhaba arkadaşlar Center arıyorum, HTM62 satmayı düşünen varsa görüşelim

• Actuelde vardı

• turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    Kaçırdım hocam Actuel 350 tl den HTM62 sattıldı

• Ne yazık ki satılmış, yakın zamana kadar ilanda görüyordum, başka denk gelir umarım

• turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam çıkar , bw 704 lere center arıyorum, aylar oldu bulamadım bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistemin sinema kısmını dağıtıyorum, ilgilenen varsa

bw 685 bookself light oak - orjinal canton ayaklarla beraber - bir tozluktaki hoparlöre giren 4 dişten biri eksiktir, fakat problem teşkil etmiyor, kutusuz
    bw htm61 center cherry - dikmenden teşhir ürün olarak alındı, tweeter koruması biraz ezilip düzeltilmiş, sese etkisi yok, kutusuz

685 - canton ayakla : 1450 tl
    htm61 : 700 tl

birlikte : 2100 tl

kargo alıcıya ait, son fiyattır

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri

• Arkadaşlar selamlar, Bir arkadaşımın tanıdığından bu aşağıdaki seti almayı planlıyorum ama piyasaya uzağım. Bu setin ikinci el ederi nedir kozmetik olarak sıfır ayarında. Yardımcı olursanız sevinirim. AVR olarak Pioneer VSX921 kullanıyorum.

Front: DM305
    Rear: DM302
    Center: CC3
    Sub: ASW500
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    Tamamı 1.100-1.300 TL arasındadır.
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    O kadar uygun mu cidden çünkü istenen fiyat 4 küsür bin lira.
  • Satılık bw 805 diamond piano black kutulu orjinal ayaklı - 4000 USD pazarlıksız takassız isteyene whatsapptan fotoğraf yollarım

• sasuta kullanıcısına yanıt
    15 sene önce piyasaya çıktığında yenisinin Takım'ı 1.200 USD civarındaydı. nasıl şimdi 4.000 TL istiyorlar anlamadım...
    Siz gene de benim söylediğimden fazla vermeyin etmez çünkü....

• HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dikkate alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.