Şimdi Ara

Dükkan Açmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir dükkan açmak istiyorum. Ancak kime sorsam zarar ediyoruz diyor. Ayrıca marketlerde birçok şey toptan fiyatından daha ucuza veya aynısına satılıyor. 10-15 milyar sermaye ile ne dükkanı açabilirim. Fikirlerinize ihtiyacım var.

• VALLA KARDES SAKINA 2008 ÇIKANA KADAR OTUR EVİNDE BEN DAHA YENI KAPATTIM DUKKANIMI İFLAS YANI UMUDUM 2009 A
  • Geçmiş olsun arkadaş. Şimdi de kriz başladı. Sonumuz hayırlı olsun. Dükkanın ne üzerineydi?
  • hiç zamanı değil.biraz bekle
  • abi pazarcımısın avatara baktım da_??
  • Pazarcı değilim. Ama biberi çok severim. Faydaları saymakla bitmez.
  • internet cafe hatta kuaförler bşle krizden etkileniyor.dükkan açarken en önemlisi dükkan kirası ve giderler.ailenizde emekli biri varsa onun üzerine açmayı

soruştur.galiba bazı vergilerden muaf.iyi bir yer bulursan oto yıkamada fena değil.geçen ay arkadaşım açtı 1 ay olmasına rağmen işi çok iyi.
  • dükkan açmak
    dükkanı açmak
    anladınız dimi
  • İnternet kafeler sinek avlıyo hala cafelerden umut bekleyenler var yazık.
  • oto yıkama iç dış bakım kuaför gibi hizmetler krizin en tepe yaptığı zamanlarda çok lüks kalacak.

gıda işi hiçbirzaman ölmez.insanlar var olduğu müddetçe gıda sağlık ulaşım gibi hizmetler herzaman olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sansar_Selim

oto yıkama iç dış bakım kuaför gibi hizmetler krizin en tepe yaptığı zamanlarda çok lüks kalacak.

gıda işi hiçbirzaman ölmez.insanlar var olduğu müddetçe gıda sağlık ulaşım gibi hizmetler herzaman olacaktır.

kasıktan akan turuncu jelibon işine girelim mi hocam ne dersin
  • Bu kriz döneminde dükkan açılmamalı. Çok masraf eder 1 hafta sonra kilit vurursunuz. Kriz bitene kadar beklemeli.
  • Daha çok gıda veya giyim üzerine küçük bir yer açmayı düşünüyorum. Ama ya elimdeki de giderse diye korkuyorum. Hep kapanmış dükkanlar görüyorum. İnsan dişinden tırnağından arttırıp yıllarca uğraşıp biraz para biriktirip bir dükkan açıp çalışırsa ekmeğini çıkarabileceği kesin değil. Bu da bana kötü geliyor. Ne bileyim cesaretimi kaybettim.
  • arkadaşım az bekle işte...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

quote:

Orjinalden alıntı: Sansar_Selim

oto yıkama iç dış bakım kuaför gibi hizmetler krizin en tepe yaptığı zamanlarda çok lüks kalacak.

kasıktan akan turuncu jelibon işine girelim mi hocam ne dersin

aklımdakini okudun

• arkadaş dükkan açtı mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

arkadaş dükkan açtı mı acaba ?
  • anlaşılan dükkanı açtı ve parayı buldu yoksa kesin buraya gelip dert yanardı
  • hortçu musun sen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.