Şimdi Ara

----------BAL ÜLKESİ---------KALDIĞI YERDEN HİZMETE DEVAM.AĞUSTOS AYI ---------------- (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
45
Favori
77.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A.s hocam, Allah razı olsun çok iyi anlatmışsınız. Teşekkür ederim. Nasipse Kestane balından deneyeceğim.
  • merhaba arkadaşlar,

satışlarımız başlamıştır.kestane balımızda bu sene sıkıntı var.yayla çiçek balımız son hızla devam ediyor.

tekrar görüşmek üzere

saygılarla....................

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• dilaver_isik kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar hocam,

Bu sene kestane balı hasatı olmamış sanırım. Yağmurlardan dolayı dediler. Kestane balı üretimi yokmuş bu sene. Sizdekide aynı durum sanırım ?
  • evet bu sene yağmur tam kestane ağaçının çiçek açtığı zamanda bol miktarda yağdı arı kestaneden bal alamadı.
    hayırlısı olsun,bunda da vardır bir hayır

• İyi günler petek bal ve polen satışınız varmı acaba bilgi verirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugayy -- 12 Ekim 2015; 12:23:38 >
  • pm

tekrar görüşmek üzere

saygılarla...................

• Selam hocam, şuan satışını yaptığınız kestane balı bu senenin mahsülümü ? Bu sene yağmurladan dolayı arı kestaneden bal alamadı demiştiniz. O yüzden sordum...
  • Pm
    Tekrar görüşmek üzere
    Saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• volvol3444 kullanıcısına yanıt
    Rabbin bal arısına şöyle vahyetti: "Dağlardan, ağaçlardan ve insanların kurdukları çardaklardan kendine göz göz ev (kovan) edin. Sonra da her türlü meyveden ye de Rabbinin sana yayılman için belirlediği yolları tut." Onların karınlarından renkleri çeşit çeşit bir şerbet çıkar ki onda insanlara şifa vardır. Elbette düşünen kimseler için bunda alacak ibret vardır. NAHL süresi 69.Ayet

Rabbin mi iyi bilir yoksa Rabbinin yarattığı mahluk mu?

• Verdiğin ayet meali için teşekkürler .Rabbimin bir mucizesi daha arılar.

tekrar görüşmek üzere saygılarla...

• Dilaver Bey size bir pm gönderdim
    tekrar görüşmek üzere...
  • Wotkam-er balları teslim edildi.ufak bir aksilik yaşadık.afiyet ve şifa olsun.
    Tekrar görüşmek üzere
    Saygilarimla

• analiz sonuçumuz.

• Kestane balı siparişi verildi. Ürün gelince yorumlarımı yazarım. Teşekkürler.
  • Bal çok güzel Dilaver hocam, dediğin kadar varmış. Güven ve balın kalitesi konusunda en ufak şüpheniz olmasın. Daha ödemeyi göndermeden ürünü kargoya verecek kadarda iyi bir esnaf. Herşey için tekrar teşekkür ederim Dilaver kardeşim...
  • Kestane balı siparişi verdiğim Dilaver Hocama; daha ödemeyi yapmadan ürünü gönderecek kadar iyi niyetli insancıl tavrı, ürünün kalitesi ve aromasından ötürü teşekkür ediyorum. Forumun referans sisteminin de ne kadar iyi işlediğinin ve önemli olduğunun kendi açımdan yeni bir testi oldu. Günümüz alışveriş sisteminin belkemiği müşteri geri bildirimleri bu yüzden herkes aldığı ürünü her açıdan değerlendirmeli diye düşünürüm. Satıcı iyi, bal iyi, alıcı memnun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bal satışı devam etmekte midir?
  • Dilaver Hocam S.a. Bal ve polen fiyatları nedir acaba?
  • Dilaver hocamdan kestane balı aldım bugun ulaştı elime ve çok begendim parasının hakkını fazlasıyla veriyor , gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz Dilaver hocamdan kestane balı aldım bugun ulaştı elime ve çok begendim parasının hakkını fazlasıyla veriyor , gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz ben şahsen çok begendim
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeş. Bal şatışımız.başlamıştır.
    Fiyatlar kestane ilaçlık bal 80
    Kahvaltılık yayla çiçek balı 55
    Polen kg.140
    Bu sezon yeni süprizler le beraber olacağız inşallah
    Saygilarimla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilaver_isik -- 26 Ağustos 2016; 8:36:31 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.