Şimdi Ara

----------BAL ÜLKESİ---------KALDIĞI YERDEN HİZMETE DEVAM.AĞUSTOS AYI ---------------- (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
45
Favori
77.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bal biraz önce elime geçti,öncelikle kargolama çok iyi bala hiç bir zarar gelmiyecek biçimde kargolanmış,oturduğum memleket soğuk olduğu için balı kaşıklamak zor oldu zira soğuktan mesir macunu kıvamına gelmiş:),tad olarak beğendim yedikten sonra ağızda bir lezzet bırakıyor,baldan tad dışında hiç anlamam Dilaver abiye güvenerek aldım,ayrıca belli bir yanma hissi oldu bende bilmiyorum başka birisinde oldumu ama gerçek balın yaktığı yazılıyor bazı sitelerde bazılarıda yakma diyor sanırım bal cinsine göre değişen birşey,çünkü yine başka bir satıcıya güvenerek aldığım çam balı hiç bir yakma oluşturmadı,son olarak görünüşünden ve tadından oldukça memnun oldum,yedikten sonra bir ısınma bir canlanma oluyor,yanlış anlaşılmasın burası soğuk ve bendede bazen halsizlik olduğu için bunları yazıyorum:)
  • s.a

yorumların için teşekkür ederim.

BAL SATIŞLARIMIZ devam etmektedir.

tekrar görüşmek üzere

saygılarla....................

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• arkadaştan bende kestane balı aldım ürün gayet güzel rengi de öyle almak isteyenlere tavsiye ederim fiyatıda normaldir
  • Kestane balı aldım.Keskinliği çok iyi.Alışverişden memnun kaldım.
  • 45 Tl 1kg mi yoksa 850 gr fiyati mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a

kardeş balımız 850 ile 950 gr.arasında gelmektedir.kargo üçreti bana aittir.

pm alımınız kapalı

tekrar görüşmek üzere

saygılarla............

• Merhaba,

Petek bal satışınız varmıdır
  • s.a

pm.

ile bilgilendirme yapıldı.

tekrar görüşmek üzere

saygılarla..............

• Dilaver Bey den ikinci sefer kestane balını da aldım.Her konuda memnun olduğumu belirtmek istiyorum.Hem ürün hem alışveriş memnuniyetle karşılanmıştır.Böyle satıcıların çoğalması için dua ediyorum.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.Hiç maddiyatı sorun etmedi.Alışverişin devamını diliyorum.
    Hayırlı işler...
  • Kestane balının Zararları,

Kestane balı hakkında araştırma yaparken burayı gördüm
    Amacım balcıyı kötülemek değil tüketim şekline dikkat çekmektir.
    Kestane balına halk arasında hatta doktorlar arasında bile DELi bal diyorlarmış ( bugun gördüm )

65 Yaşındaki sapa sağlam babam, öksürük dursun diye gece saat 4 te 2 - 3 tatlı kaşığı kestane balı yemiş
    sonra camiye gidip sabah namazı kılmış
    Son rekatta hafif gözleri kararmış namaz bitiminde ayakta zor duruyormuş
    Diğer arkadaşları eve getirdi.Midem yanıyor her tarafım ağrıyor dedi
    Hemen acile götürdüm önce kalp krizi sandım ve doktorlar da kalp krizi olabilir dedi.
    Ama her tarafım ağrıyor olüyom diye feryat figan ediyor
    istifar etmeye çalışıyor yok..
    Hemen araştırma hastanesine ambulans ile sevk ettiler.

Bütün tetkikler ve testler Anjiyo ile babamın kalbinin sağlam olduğunu damarlarında tıkanma vs olmadığı sonucunu gösterdi.

Yapılan tetkikler ve doktorların söylediği KESTANE balının bu tip etkilerinin olduğu.
    Babamın nabzı 18 e kadar düşmüş, ideali 70 - 100 arası.
    Doktorun demesine göre 1 kaşık daha yeseymiş kalp duracakmış
    Şu anda gözlem altında tutmak için yoğun bakımda yatıyor. Muhtemelen yarın taburcu olacak.

Siz siz olun özellikle 60 yaş üzerindekilere yedirirken çaay kaşığından fazla yedirmeyin
    Hele ki babam gibi tatlıyı da çok yiyen birisi ise tedbirli olunmalıdır.

• s.a

vermiş olduğun bilgiler ve hayatınızdan gecen bir olayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.

yanlız sadece şunu ilave edeyim bütün insanların bünyesi aynı değil ve bu anlattıklarınız herkesin başına gelecek bir olay da değil.

tekrar görüşmek üzere

saygılarla...................

• Evet muhtemelen bu önemli etkiler az rastlanır
    İşin tuhafı balı satan adam da babama demiş, bir çay kaşıktan fazla yeme sakın diye
    Ama babam tatlıya alışkın olduğundan 30 saat içinde 3 + 3 tatlı kaşık yemiş ve sonuç yukarda yazdığım gibi oldu

Doktorların demesi ayda bir tane bal vakasına rastlıyoruz dediler.

Başlığı böyle yazmamın sebebi google da veya forumda falan aratan olursa bulsunlar diye
    Ben bu tip bir başlık göremedim
    Sonuçta insan hayatına direk etki eden bir konu,
    Alanlar bunu da okusunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 6 Şubat 2014; 18:12:49 >
  • Dilaver beyin kargosu bugun elime ulasti, paketleme bal vs her sey cok iyi kendisine tesekkur ediyorum daha hesap numarasi vs soylemeden bal elime gecti tekrar tesekkurler
  • ayrica sahsi fikrim bu satis tek bir topik uzerinden gittigi icin Dilaver beye yonetimin izniyle 10larca referans eklemesi yapilmasi lazim bir sekilde
  • arkadaş şu ilanı her gördüğümde canım bal çekiyor diyetteyim yapmayın
  • Bu başlığı her gördüğümde şu "üçret" i düzenleyesim geliyor. Ücret olcak o efendim ücret :) Hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    s.a

kardeş uyardığın için teşekkür ederim.insanız bütün hatalı göremiyoruz.değişik bakış acıları gerekiyor her zaman.

tekrar görüşmek üzere

saygılarla.............

• Sipariş verdiğim bal elime geçti ve bu sabah tadına bakma fırsatım oldu. Eğer marketten sürekli bal tüketen biriyseniz bir daha marketteki balı kolay kolay yiyemeyeceksiniz. Bal gerçekten enfes ağızda tadı kalıyor.

Satıcıda gerçekten ilgili bir arkadaşımız. Bir sorun çıkmazsa artık bundan sonra düzenli müşterinizim
  • Merhaba, bal analiz sonuçlarını yayımladık demissiniz ama sadece glikoz sonucu var, c14 ü falanda eklermisijiz, esas olan diğerleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.