Şimdi Ara

----------BAL ÜLKESİ---------KALDIĞI YERDEN HİZMETE DEVAM.AĞUSTOS AYI ---------------- (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
45
Favori
77.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dilaver_isik

s.a

merhaba kardeş.

paketi bugün sabahtan gönderdim.nasipse yrın veya perşembe günü elinde olur.paketi alınca bana haber verebilirmisin.
    inşallah sende diğer arkadaşlar gibi memnun kalırsın kalmaz isende paranı geri iade ederim.

tekrar görüşmek üzere

saygılarla....................

dilaver bey iletişim numarası bana pm atarmısınız izmite geldiğimde size ulaşabileyim

teşekkürler
  • bugüne kadar dilaver beyden kilolarca bal aldım,
    benim hayatımda yediğim en güzel balı kendisinden temin ediyorum,

2010 da dilaver beyden aldığım arısütlü-polenli yayla balını bilerek bir miktar bırakmıştım, bugün afiyetle yedim, şekerlenmeyi bırakın bal resmen durdukça daha da güzelleşmiş. bu sezon siparişimi verdim yine kendisinden,

güvenle bal alabilirsiniz.
  • alıcaz da nasıl yapıcaz o işi şimdi :)
  • Bende referans ve yorumlarınıza dayanamayıp siparişimi verdim gelince yorum yazarım ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironic -- 8 Kasım 2012; 12:02:33 >
  • ilaçlık bal ne demek oluyor?önce öğrenmek isterim:)
    1 kavanoz yada 1 kg alıcam nasıl yapıcaz ödemeyi ve gerekli olan şeyleri buradan yada pm olarak atarmısınız
  • pm atım cevap bekliyorum
  • bende almak isterim
  • Dilaver BEy,
    1kg Kestane balı, bilgileri bulamadım yazarmısın.
    Tamamdır sitenizden siparişi geçtim, parayı havale ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 20 Mart 2013; 12:57:47 >
  • dilaver bey bende 1 kg çicek balı (kavanozda)
    istiyorum. ne yapmam gerektiğini yazarmısınız. pm bekliyorum.
    havale numarası -fiyat v.s. için pm bekliyorum. birde organik bal mı bu?
  • Hocam, hayırlı satışlar. Şu anda hem kestane balı, hem de çiçek balı var mı?
    Bir diğer sorum da; ilaçlık bal ile ne kastedildiğini anlayamadım?
    Cevabınıza göre yarın sipariş vermek istiyorum, teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ?????????????????????????????????????!!!!!!!!
  • Kestane balım geldi.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 27 Mart 2013; 14:14:53 >
  • Satışlar devam ediyormu acaba ?
  • Hocam hep merak etmisimdir
    Kestane,kekik bali diyoruzya

Bu arilar dogada gezerek topluyo...
    Kovani Kestane agacinin dibine koyup arilarida
    Zincirleyip sadece bu agactan alicaksiniz mi diyorsunuz arilara

Hocam profiliniz kapali sitenizi pm atiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhordata -- 23 Haziran 2013; 22:49:10 >
  • BENDE SİPARİŞ VERMEK İSTİYORUM BİLGİLERİ VE FİYATLARI YOLLAYABİLİRMİSİNİZ?
  • sa.
    kardeş (lost.shoot) evet sorunda %100 haklısın

arılar hiç bir zaman tek bir ağaç tek bir çiçek ten bal yapmazlar hatta onlar ayrım bile yapmazlar onlar çiçeğe bakarlar öz varsa alırlar yoksa diğer çiçeğe gecerler.
    kestane balında durum bu şekilde tamamen kestane çiçeğinden bal yapmazlar.kestanenin yanında ıhlamur ve ormanda yetişen orman çiçekleri var komar vb.bunlardan yapar.bu yazdıklarım aynı dönemde çiçek açan bitkiler ve kestanenin çok yoğun çiçeği olduğu için ondan daha çok alıyorlar.% vurduğumuz zaman 70 i geçiyorsa ona kestane balı denmesi gerekir.
    umarım sorunuza cevap verebilmişimdir

tekrar görüşmek üzere

saygılarla..............

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kestane balı almak istiyorum.gerekli yönlendirmeleri yapar mısınız?
  • s.a

pm....

tekrar görüşmek üzere

saygılarla...........................

• kestane balını bilmeyenler için söyliyim aroması en yoğun kaliteli leziz baldır eskiden çok tüketmiş biri olarak şöyleki koca bir yemek tabağını doldurur ekmeği bandırıp yerdim özellikle hastalandığınızda bir bardak ılık sütün içine 1 yemek kaşığı kestane balından atın karıştırın kesinlikle 2 saate iyileşirsiniz ayrıca her anlamda sınırlarıda aşmanız cabası batı karadenize özgü baldır ama layıkıyla bu balı üreten köylerde bile kalmadı doğa ana yok oldukça herkes hile hurdayla uğraşır olmuş yani nadir iyisi bulunan bir baldır değerini bilin bu arkadaşımız gördüğüme göre uzun zamandır samimiyetle dürüst bir şekilde bu işi yapmakta forumun iyi bir balcısı olarak kendini devamlı burda görmek isteriz bende alacağım bir ara insallah kendisinden bal birde unutmadan balın içine ceviz fındık çekin karıştırıp yiyin buda süper oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 10 Temmuz 2013; 14:59:07 >

• Sa
    Lanvin1 adli arkadasimizin verdigi bilgilerden dolayi kendisine tesekkur ediyorum.daha nice seneler kendisi ile gorusmeyi temenni ediyorum.

Tekrar gorusmek uzeres
    Saygilarla

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.